• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

martuśka.

Demotywatory

Recommended Posts

Zdziwiłam się, że nie ma jeszcze takiego tematu.

Demotywatory to strona internetowa budząca chyba coraz większe zainteresowanie.

Jesteście na niej aktywnymi użytkownikami czy może tylko przeglądacie od czasu do czasu pomysły innych? A może nie macie pojęcia co to za strona? Przeglądacie nałogowo czy jak Wam się przypomni?

Co w ogóle sądzicie o tej stronie? Bardziej demotywuje czy motywuje?

Jak już siedzę przed komputerem to zaglądnę. Konta tam nie mam, dlatego tylko je przeglądam.

Co w ogóle sądzicie o tej stronie?

Podoba mi się, że coś takiego zrobili w końcu tam się można dowiedzieć więcej niż z wiadomości :D

Bardziej demotywuje czy motywuje?

Widząc niektóre demoty to raczej motywuje mnie do pracy, a co poniektóre demotywują..

Jesteście na niej aktywnymi użytkownikami czy może tylko przeglądacie od czasu do czasu pomysły innych?

Zdecydowanie to drugie . Nie mam czasu i pomysłów aby się w to angazowac , aczkolwiek oglądam z chęcią

Przeglądacie nałogowo czy jak Wam się przypomni?

Nie zaglądam tam często , prędzej jak mi się przypomni .

Niektore demoty faktycznie składaja sie z czystej prawdy , inne bardziej bawią , inne zas wprowadzaja w stan zamyslenia , a inne sa poprostu bezndziejne xD Mimo to mozna sie z tej strony niekiedy dowiedziec czegos o wspolczesnym świecie .

motywuje. demoty sa czesto nudne, przewidywalne, durne i glupiosmieszne, ale mimo wszystko przegladajac je mam wrazenie, ze jest jakas nadzieja dla tej mlodziezy;p humor jest czesto swietny, sarkazm niesamowicie trafny, pomyslowosc i spostrzegawczosc zaskakujace. ogolnie milo sie oglada swiat oczami demotywujacych;)

Przegladam, czasem wpadne w jakies dziwne zakrzywienie czasoprzestrzeni i budze sie na setnej stronie poczekalni.

Wiekszosc to dziwne twory filozofow z gimnazjum, ale zdarzaja sie i takie niezwykle trafne.

Ani jedno, ani drugie.

Smieszy, bawi, zabija czas i nic poza tym.

Jesteście na niej aktywnymi użytkownikami czy może tylko przeglądacie od czasu do czasu pomysły innych?

konto mam. jeśli jestem zalogowana to czasami zdarzy mi się zagłosować ale tylko na te, które naprawdę na to zasługują. swoich nie wrzucam, nie lubię zaśmiecać.

Przeglądacie nałogowo czy jak Wam się przypomni?

kiedyś nałogowo, teraz tylko jak naprawdę się nudzę.

śmieszy?

ps. nie ma słowa 'demotywuje' w polskim słowniku chyba ; )

ps. nie ma słowa 'demotywuje' w polskim słowniku chyba ; )

Az mnie podkusilo zeby poszukac i rzeczywiscie, jumisiek. ma racje.

"Demotywowac" jest zwykla kalka angielskiego "demotivate". W slowniku synonimow i akronimow jezyka polskiego mamy natomiast:

demobilizować, zniechęcać, osłabiać ducha, podcinać skrzydła, odbierać/gasić chęć/zapał

To wszystko to akronimy czasownika "motywować".

Demobilizatory.pl?!;]

Demotywatory to jedna ze stron, na które najczęściej zaglądam (prawie codziennie), ale nie mam tam konta. Jeszcze mnie nie naszło tak wielkie olśnienie, żeby założyć konto i dodać wyjątkowo mądrego demota. ;)

Co w ogóle sądzicie o tej stronie?

Strona ogólnie mi się podoba, przeglądając demoty nie muszę oglądać wiadomości. ;)

Większość demotów mnie śmieszy, ale zdarzają się wyjątkowo trafne, które naprawdę (de)motywują, tak zwane "perełki".

-Jedynie przeglądam,aż tak bardzo mnie nie wciągnęła,żeby zakładać konto.

Z początku chętnie przeglądalam,ale teraz sporadycznie,jak już naprawdę nie mam co robić. Bardziej wolę komixxy.

Mam tam założone konto, czasem zagłosuje i dodam do ulubionych, ale swoich tworów nie dodaje. Pomysły może i by się znalazły, ale zwyczajnie nie chce mi sie w to bawić. Przeglądam demoty codziennie (jeśli oczywiście mam czas). Gdy się nudzę to zdarzy mi się zajrzeć do poczekalni albo przejrzeć starsze demotywatory z głównej. Fakt, wciągają i to strasznie. Niektóre są 'mocne' i życiowe, inne zaś dotyczą najnowszych wiadomości (gdyby nie demoty nie wiedziałabym kim jest Justin Bieber :lol: ), a jeszcze inne są po prostu beznadziejne.

Mam konto i często głosuję na demotywatory.

Nie wzbudzają u mnie większych emocji, bo często jest tak, że tworzą je osoby z dość niskim ilorazem inteligencji.

Chociaż sąi takie, które mają "to coś", co przykuwa uwagę i oddaje realia w bardzo dobrym stopniu.

Sam osobiście nie tworzę... Nie mam inwencji twórczej xD

Zajrzę na demotywatory kilka razy w miesiącu kiedy już trochę mi się nudzi(rzadko mi się nudzi;) ). Najczęściej np przy śniadaniu/kolacji, od tak.

Nie mam konta, daleka jestem od zamieszczania tam czegokolwiek.

Czasem się zaśmieję, czasem powiem sobie "no tak, no tak" w myślach, bo ktoś coś ładnie ujął, ale generalnie nie robi to na mniej na tyle dużego wrażenia żeby analizować.

nie jestemn tam zarejestrowana, wiec nie oceniam nigdy niczego, ale przegladam. przewaznie wtedy , kiedy sie nudze i juz kompletnie nie mam co ze sobą zrobić ; )

Lubię demotywatory. Kiedyś wchodziłam tam częściej, teraz odwiedzam tę stronę raz na jakiś czas, przeglądam kilkanaście stron, zaśmieję się, pokiwam głową i wychodzę.

lubię od czasu do czasu tam wejść, pooceniać, pośmiać się i tyle.

nie jestem jakimś maniakiem ;)

Nie jestem zalogowana, ale bywam praktycznie codziennie-chyba się uzależniłam (;

Ostatnio przerzuciłam się na komixxy-więc rzadzej zaglądam do demotywatorskiej poczekalni- ale z główną jestem na bieżąco (;

Rzadko tam zaglądam, jeśli już się zdarzy to wtedy, gdy ktoś podeśle mi jakiegoś linka.

Nie mam konta, nie wstawiam żadnych zdjęć. Jakoś mnie tam nie ciągnie. :wink:

Nie jestem tam zalogowana ale przesiaduje praktycznie co dzień bo co dzień się nudzę:P Wciąga strasznie, przyłapałam sie na tym, że zaczynam słowa od: "A na demotach było...":D Chyba podjeżdża to uzależnieniem.

Nie jestem tam zalogowana ale przesiaduje praktycznie co dzień bo co dzień się nudzę:P Wciąga strasznie, przyłapałam sie na tym, że zaczynam słowa od: "A na demotach było...":D Chyba podjeżdża to uzależnieniem.

Mam to samo. Aż ostatnio próbowałam się powstrzymać, ale to silniejsze ode mnie. :)

z tego co zauwazylam wiecej tam jest juz fotek, ktore rozsmieszają.

Jak czasem wpadne tam na strone to szczerze nie moge sie oderwac - bardzo fajna stronka :)

Często słysze jak obcy mi ludzie rozmawiają na temat owej stronki. Są to gatki typu a wiesz widziałem ostatnio i po chwili wszyscy beka. Jak mam chwile wejde bo wiem ze wzbudzi to we mnie jakieś emocje to radość, zakoczenie a czasami pokiwam głowa i wyłanczam bo nudzi...

Kiedyś wchodziłam kilka razy w tygodniu. Obecnie w ogóle nie wchodzę. Owszem niektóre teksty są śmieszne, jednak demotywatory miały demotywować, a nie rozśmieszać. Takie jest przynajmniej moje zdanie ;)