Piękne kobiety zdradzają częściej?

Recommended Posts

Posted

Czy sądzicie , że piękne kobiety mają większe prawdopodobieństwo i skłonności do dokonania zdrady? Bo przecież nikt inny, a właśnie one podrywane są w sklepach, na ulicach miast. ciężko jest im odgonić się od płci przeciwnej. Czy muszą posiadać mocniejszą silną wolę? I czy udaje im się odpędzać adoratorów, bez,,skuszenia się" ?

Posted

Nie widzę związku pomiędzy urodą a skłonnościami do zdrady.

Posted

Kobiety mniej urokliwe, bądź swej urody nie akceptujące, mają przeważnie niższą samoocenę, możliwe, że często mocniej się przywiązują. Ale reguły bym z tego nie robił. Związku raczej wielkiego nie ma między jednym a drugim.

Posted

Piękne kobiety podrywane są częściej- mają wiecej okazji:) Pokus.

Posted
Czy sądzicie , że piękne kobiety mają większe prawdopodobieństwo i skłonności do dokonania zdrady?

Z tymi skłonnościami to bym nie przesadzała. To są dwie różne rzeczy. Jednak faktem jest, że mają więcej okazji do tego, jednak to jeszcze o niczym nie świadczy.

Posted

Dla mnie nie ma zwiazku pomiedzy uroda a czestotliwoscia skakania z kwiatka na kwiatek.

Piękne kobiety podrywane są częściej- mają wiecej okazji:)

Wiecej okazji zeby powiedziec "nie", a nie rzucic sie do lozka. Czy to ze facet Cie podrywa oznacza ze przyjmiesz zaloty?

Posted

Co do zdrady to chyba nie ma reguły, że piękne kobiety zdradzają częściej. Zarówno taka przeciętna dziewczyna może zdradzać i nawet robić to częście niż ta super laska. Nie ma tu związku z urodą.

Posted

Może coś w tym jest faktycznie, chociaż nigdy nie myślałam o tym w ten sposób.

Piękne kobiety są pewne siebie, znają swoją wartość i mogą to wykorzystać. Zwłaszcza ze świadomością 'jestem piękna i mogę miec każdego, bo każdy mnie tylko zachwala i obsypuje komplemetami'. Oczywiście to sprawa charakteru i nie jakaś reguła! Ale... może być.

Posted

Piękne kobiety są pewne siebie, znają swoją wartość i mogą to wykorzystać. Zwłaszcza ze świadomością 'jestem piękna i mogę miec każdego, bo każdy mnie tylko zachwala i obsypuje komplemetami'

Nie cierpię takich :evil:

A co do tematu to wydaje mi się, że to zależy od kobiety i tyle.

Posted

nie ma reguły.

każda moze zdradzić, bez względu na wygląd. wiec nie ma co genmeralizowąc. owszem, może i są częściej podrywane, ale to nie oznacza, że od razu musza sie puszczać z kim popadnie.

hypertrichosis
Posted
wszem, może i są częściej podrywane, ale to nie oznacza, że od razu musza sie puszczać z kim popadnie.

Co to znaczy puszczac sie? Tzn isc z kims do lozka bo ma na to ochote, to jest puszczenie sie, tak? Takie okreslenia funkcjonuja przedewszyskim dzieki kobieta, najczesciej tym zazdrosnym, sugeruje jednak ich unikac bo zagladanie komus do lozka to brzydki zwyczaj. Niech kazdy robi to na co ma ochote a jesli krytycznie podchodzisz do kobiet ktore uznaja inne wartosci moralne niz Ty, to zachowaj to dla siebie bo taka opinia niczemu nie sluzy.

nie ma reguły.każda moze zdradzić, bez względu na wygląd. wiec nie ma co genmeralizowąc

Ty jednak jestes zazdrosna! Wyglad ma znaczenie, choc niepierwszorzedne. Kobiety a zwlaszcza te atrakcyjne (atrakcysjnosc jest tu terminej adekwatniejszym, piekno to cos ponad sam wyglad), czesciej kierowane pewnoscia siebie i poczuciem wlasnej wartosci sa swiadome tego, ze jesli mezczyzna ich zaniedbuje i nie okazuje uczuc, moga pozwolic sobie na przygode z kims, kto tymi uczuciami je obdarzy, nawet na kilka nocy. Atrakcyjnosc i poczucie wartosci to nie sa tozsame pojecia, ale kazda kobieta wie ze w ladnym makijazu i swietnie dobranej do sylwetki sukience, czuje sie dobrze. Nie jest to reguła, raczej okolicznosc ktora ulatwia to, co zdeterminowana do zdrady kobieta i tak osiagnie.

Posted

Nikt tutaj nie mówi o regule. Reguły na to na pewno nie ma ponieważ każda kobieta jest inna i posiada inne wartości. Ale czy kobieta mniej obdarzona przez naturę ma z kim zdradzać? Nawet jeśli chodzi jej to po głowie to czasami zwyczajnie brak zainteresowania płci przeciwnej jej to uniemożliwia. Piękna kobieta? Ma na to ochotę- mrugnie okiem, pokaże kawałek nogi i mogę się założyć ze 8/10 facetów nie przejdzie obojętnie;)

wujek dobra rada
Posted

Oczywiście, że tak. Nie chodzi o to, że piękne kobiety mają większe skłonności do zdrady - chodzi o to, że mają po prostu więcej okazji. No i większą pokusę, bo przecież zwykle im ładniejsza kobieta tym wyższa poprzeczka, a co za tym idzie lepszy... towar(?).

Posted
wszem, może i są częściej podrywane, ale to nie oznacza, że od razu musza sie puszczać z kim popadnie.

Co to znaczy puszczac sie? Tzn isc z kims do lozka bo ma na to ochote, to jest puszczenie sie, tak? Takie okreslenia funkcjonuja przedewszyskim dzieki kobieta, najczesciej tym zazdrosnym, sugeruje jednak ich unikac bo zagladanie komus do lozka to brzydki zwyczaj. Niech kazdy robi to na co ma ochote a jesli krytycznie podchodzisz do kobiet ktore uznaja inne wartosci moralne niz Ty, to zachowaj to dla siebie bo taka opinia niczemu nie sluzy

oj, strasznie mi przykro, że zdrade uważam za puszczanie się, bo jeżeli nie zauwazyłeś, w tym temacie własnie chodzi o zdrade, której nic nie usprawiedliwia, nawet to, ze kobieta jest atrakcyjna.

tak, to są inne wartości mormalne niż moje, i krytykuje je. jeżeli ty nie krytykujesz zdrady, to fajnie, zycze powodzenia.

a to jest forum, wiec moge podzielić się z innymi swoim zdaniem.

Ty jednak jestes zazdrosna!

o co? atrakcyjnośc innych kobiet, czy to, że mają skołonności do zdrady, wg ciebie? nie mam czego zazdrościć, sorry.

hypertrichosis
Posted
tak, to są inne wartości mormalne niż moje, i krytykuje je. jeżeli ty nie krytykujesz zdrady, to fajnie, zycze powodzenia.

Mylisz pojecia, Ty nie krytykujesz zdrady, Ty krytukujesz ludzi. O ile to pierwsze jest sluszne, sam mam do zdrady stosunek krytyczny, o tyle ocena innych ludzi tylko na podstawie faktu pojscia z kims do lozka, rzuca w moich oczach na Ciebie niekorzystne swiatlo, skad bowiem wiesz co takim czlowiekiem kierowalo? To nie jest usprawiedliwianie lecz zrozumienie dla sytuacji o ktorej nic nie wiesz, a wypowiadasz sie - o trudzie hodowli jedwabnikow tez tak chetnie zabierasz glos?

tym temacie własnie chodzi o zdrade, której nic nie usprawiedliwia, nawet to, ze kobieta jest atrakcyjna.

Zdrady nic nie usprawiedliwia, zgoda. Nic nie usprawiedliwia takze nazywanie kobiet puszczalskimi, to swiadczy tylko i wylacznie o Twoim poczuci smaku, a nie wartosciach ktore wyznajesz.

a to jest forum, wiec moge podzielić się z innymi swoim zdaniem.

a to jest forum i tu sie pisze glupoty.

Posted
skad bowiem wiesz co takim czlowiekiem kierowalo? To nie jest usprawiedliwianie lecz zrozumienie dla sytuacji o ktorej nic nie wiesz, a wypowiadasz sie - o trudzie hodowli jedwabnikow tez tak chetnie zabierasz glos?

owszem, nie wiem co kierowało daną osobą, ale to nie oznacza, ze mam ją usprawiedliwiać, bo jak juz powiedziałam, zdrady też nic nie usprawiedliwia. osoba zachowała sie niegodnie, nieładnie, i zraniła swojego partnera oraz zepsuła związek, bo taki miała kaprys. milutko.

co to za wytłumaczenie, że "za dużo wypiłam" lub zwiazek przeżywał "cięzkie chwile" - taa, 2 tygodnie cięzkich chwil = chwila zapomnienia w łożku z kimś innym. to cudowny sposób na rozwiazanie wszystkich swoich problemów.

a i trudzie hodolwi jedwabników nie zabieram chętnie głosu, bo się nie znam. lepiej?

przespanie się z kimś będąc w związku jest dla mnie czynem haniebnym. jak sie nie układa, i sie ma ochote na kogos innego, to trzeba powiedzieć "do widzenia" partnerowi i można sobie wskakiwac do łozka komu sie chce. i takich kobiet nie mam zamiaru nazywac puszczalskimi, bo są wole i robią co chcą.

Posted
Czy sądzicie , że piękne kobiety mają większe prawdopodobieństwo i skłonności do dokonania zdrady? Bo przecież nikt inny, a właśnie one podrywane są w sklepach, na ulicach miast. ciężko jest im odgonić się od płci przeciwnej. Czy muszą posiadać mocniejszą silną wolę? I czy udaje im się odpędzać adoratorów, bez,,skuszenia się" ?

Uroda nie ma nic do skłonności to 2 osobne kwestie. Co ładniejsze dziewczątka mają jedynie więcej okazji.

hypertrichosis
Posted
przespanie się z kimś będąc w związku jest dla mnie czynem haniebnym. jak sie nie układa, i sie ma ochote na kogos innego, to trzeba powiedzieć "do widzenia" partnerowi i można sobie wskakiwac do łozka komu sie chce.

Rzecz w tym ze zdrada nie jedno ma imie, a po 10 latach wspolnego zycia trudno wszysko zostawic, dzieci i przeszlosc po to aby zaczac od nowa. Niestety spoleczenstwo wciaz patrzy niechetnie na takie kobiety, i ta musi miec w sercu wiele odwagi by to uczynic, mimo ze maz jej nie szanuje, ona sama nie czuje sie kochana i atrakcyjna, a seks jest dla niej rownie szalony co niedzielne obieranie ziemniakow. Przedtsawilas jedna strone medalu, ja pokazuje Ci druga bo jak widze dla poparcia swojej tezy odrzucasz to ze zwiazek zwyczajnie moze sie wypalic, myslisz ze zawsze latwo jest odejsc? Zdrada nie jest ani wyjsciem ani rozwiazaniem, ale mowimy tu o szczesciu drugiego czlowieka ktorego ten powinien szukac w zyciu wytrwale, na tej sciezce zycia wszyscy jestesmy egoistami.

"Pieknego kwiatu mozna szukac cale zycie, i nie bedzie to zycie stracone" - umowmy sie ze kobieta w lozku szuka przedewszyskim czulosci i bliskosci, bycia uwielbiana i ta najwazniejsza. W omawianej wyzej sytuacji kobieta dokonuje trudnego wyboru, jakim jest zdrada - ale zdrada czego? Meza ktory niew ykazuje cienia zainteresownia jej osoba, przysiegi ktora uwaza za relikt przeszlsoci w obliczu swojej codziennosci?

Latwo sie mowi o zdradze, latwo bedzie CI sie zarzekac ze sama tego nie zrobisz, ze to haniebne i godne potepienia a kobiety oddajace jej sie sa puszczalskie. Moze dlatego tak jest, ze wierzysz w jedna prawdziwa milosc ktorej doswiadczas, a moze dlatego ze nie jestes w stanie przyjac ze w zyciu nie zawsze mamy do wyboru dobra i zla droge.

a i trudzie hodolwi jedwabników nie zabieram chętnie głosu, bo się nie znam. lepiej?

Gdybys w zyciu czesciej kierowala sie teoria trudu hodowli jedwabnikow, mialbym mniej powodw do usmiechu.

dziewczyna39
Posted
Uroda nie ma nic do skłonności to 2 osobne kwestie.

oj nie zgodze sie. uroda wplywa na samoocene, co pociaga za soba pewnosc siebie, czesto lepsze kontakty z ludzmi i wszystkie te sprawy. a to ma wplyw na charakter, tak samo jak wychowanie.

Posted
uroda wplywa na samoocene

Dla innych możemy być atrakcyjni, a sami tego nie widzieć, jest również taki aspekt.

Posted

Jak dla mnie wszystkie kobity zdradzają w takim samym stopniu. Tyle, że jedna szuka okazji, a druga po prostu ją ma i korzysta.

dziewczyna39
Posted
Dla innych możemy być atrakcyjni, a sami tego nie widzieć, jest również taki aspekt.

jest tysiac aspektow, jednak wydaje mi sie, ze jesli dziewczyna o siebie dba, jest atrakcyjna to najbardziej prawdopodobny jest wlasnie scenariusz z pewnoscia siebie. autor w temacie napisal, ze takie dziewczyny sa podrywane. widza to, wyczuwaja i zdecydowanie to na nie wplywa. nie wiem dokladnie jak, ale pisanie, ze uroda nie ma wplywu na charakter jest bledne.

Posted
Rzecz w tym ze zdrada nie jedno ma imie, a po 10 latach wspolnego zycia trudno wszysko zostawic, dzieci i przeszlosc po to aby zaczac od nowa. Niestety spoleczenstwo wciaz patrzy niechetnie na takie kobiety, i ta musi miec w sercu wiele odwagi by to uczynic, mimo ze maz jej nie szanuje, ona sama nie czuje sie kochana i atrakcyjna, a seks jest dla niej rownie szalony co niedzielne obieranie ziemniakow.

owszem, jest cięzko wszystko zostawić, tego nie mam zamiaru podważać. natomiast nie ma sensu tkwienia całego życia w takim związku i zdradzania partnera na boku. jak przez naprawdę długi okres czasu jest źle, mąż jej nie szanuje, ona nie czuje sie kochana i atrakcyjna, to taki związek i tak długo nie pociągnie.

Przedtsawilas jedna strone medalu, ja pokazuje Ci druga bo jak widze dla poparcia swojej tezy odrzucasz to ze zwiazek zwyczajnie moze sie wypalic, myslisz ze zawsze latwo jest odejsc?

nigdy nie jest łatwo odejść. rozumiem, ze związek może się wypalić. ale w takiej sytuacji się o tym rozmawia i podejmuje jakąś decyzję. każdy związek przeżywa jakiś kryzys, kiedy jedna strona ma wrażenie, że sie wszystko wypaliło, bo nie jest jak na początku, ale to nie jest przyzwolenie na zdrade, ani usprawiedliwienie.

i wtedy albo starają się coś z tym zrobić, bo nie chcą zaprzepaścić wielu lat wspólnego życia, albo dziękuję. bo ileż można trwać w związku bez miłości.

kendi napisał(a):a i trudzie hodolwi jedwabników nie zabieram chętnie głosu, bo się nie znam. lepiej?

Gdybys w zyciu czesciej kierowala sie teoria trudu hodowli jedwabnikow, mialbym mniej powodw do usmiechu.

ależ smiech to zdrowie. nie zamierzam ci tego odbierać ; )

hypertrichosis
Posted
nigdy nie jest łatwo odejść. rozumiem, ze związek może się wypalić. ale w takiej sytuacji się o tym rozmawia i podejmuje jakąś decyzję. każdy związek przeżywa jakiś kryzys, kiedy jedna strona ma wrażenie, że sie wszystko wypaliło, bo nie jest jak na początku, ale to nie jest przyzwolenie na zdrade, ani usprawiedliwienie.i wtedy albo starają się coś z tym zrobić, bo nie chcą zaprzepaścić wielu lat wspólnego życia, albo dziękuję. bo ileż można trwać w związku bez miłości

Forum jak slusznie wczesniej zauwazylas, sluzy wyrazaniu swojej opinii, a ta niejednoktornie pomaga innym w utrwaleniu ich spojrzenia na dany temat. Z jednej strony mądrzy ludzie tacy jak Ty wygłaszaja skąidinąd sluszne teorie jak ta cytowana, z drugiej są Ci ktorzy tych teorii potrzebuja, karmia sie nimi i w oparciu o nie zyja.

Posted

Chyba łatwe kobiety . Duzo zalezy od tego jak pojmujesz wzglednosc słowa piękne .

Bo ja osobiscie

Nie widzę związku pomiędzy urodą a skłonnościami do zdrady.

.