• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

wloczykij93

Facet grający na instrumencie

Recommended Posts

Przyszło mi do głowy takie pytanie, podoba wam się w jakiś sposób jak facet gra na instrumencie? Niekoniecznie gitara (to już chyba klasyk :P ), ale w ogóle, może cymbały, flet, drumla, szklanki, nie wiem :P

oo tak:) osobiście mam słabość do gitarzystów (taa oni przyciągają, głównie gitary elektryczne i bas) ale także perkusistów. A jak jeszcze śpiewać umieją to całkiem miło^^ Mój świat ogólnie się kręci wokół muzyki, dlatego też facet umuzykalniony jest strzałem w 10:)

Baaardzo mi się podoba. Tak samo jak wyżej - słabość do gitarzystów (właściwie sama chciałabym grać na elektryku, achhh... marzenia ^^) i perkusistów również. :D

A która dziewczyna nie lubi, gdy jakiś chłopak jest zdolny i ma możliwość zagrania jej jakiejś romantycznej piosenki np. na akustycznej gitarze? ; > I do tego taki ciepły głos.

Najbardziej jednak podobają mi się perkusiści. No i te umięśnione ramiona.. ; D

A tak na poważnie: instrumenty typu flet czy cymbałki mnie nie kręcą, mężczyźni na nich grający tym bardziej.

Gitara - każdy wie. Wszystko jedno czy klasyczna, czy elektryczna czy akustyk. Może być nawet ukulele, jak któryś preferuje. Mogą być cymbały, flet poprzeczny, fortepian, pianino, nawet trójkąt, jeżeli potrafi. Perkusistów cenię za ich oburęczność ;) Właściwie, jakby się głębiej nad tym zastanowić, to jak dla mnie nie musi nawet grać. Wystarczy, żeby kochał muzykę.

To jest poniekad jakis priorytet w wyborze drugiego jabluszka - gra na jakimkolwiek instrumencie (preferuje pianino - niespelniona ambicja;) bebny, didjeridu i inne klimaty etniczne - rytm i meskosc) przez tajemniczego nieznajomego wbudza u mnie zachwyt;) Nie tyle nawet samo sluchanie owej gry, lecz przede wszystkim podgladanie tego narastajacego napiecia na jego twarzy, jakby jedna reka dotykal niebie, a nie przecze, ze juz w nim jest. To puste spojrzenie, jak zadne inne naznaczone emocja. Drze razem z nim. Jedna z najpiekniejszych chwil intymnosci (:

O tak! Gitarzyści i perkusiści działają przyciągająco na kobiety, do których i ja się zaliczam ;). Zależy to od zainteresowań, bo znam też dziewczyny, które wolą facetów, interesujących się np. sportem. Ameryki swoimi stwierdzeniami nie odkryłam. Ja sama nie umiem grać na żadnym instrumencie, a więc miło by było gdyby chłopak potrafił mi zagrać jakąś ładną piosenkę, albo nawet próbował nauczyć mnie grać. Miałam kiedyś ochotę nauczyć się grać na perkusji, ale mi przeszło, a moja gitara klasyczna stoi w kącie, choć mam zamiar porządnie wziąć się za nauke. Ten mój słomiany zapał.. Mniejsza z tym. Jak lubi to niech gra nawet na flecie. Tak jak napisała NieLubieMasła nie musi koniecznie grać, a kochać muzykę.

podoba wam się w jakiś sposób jak facet gra na instrumencie?

Nie kręci mnie to jakoś wybitnie, ale muszę przyznać, że podoba mi się, gdy facet wykazuje także czynne zainteresowanie muzyką i bierze w swoje łapki jakiś instrument, niekoniecznie gitarę, może być to nawet trąbka (swoją drogą, nieźle wyrabia usta, z tego co wiem). ;]

Nigdy nie zajmowało mnie w tym kontekście, ze na czymś gra. Patrzyłam bardziej na to jako na pasję, a wiadomo, że człowiek z pasją jest ciekawszy.

A mój mężczyzna jedyne, na czym gra, to komputer ;)

Podoba się, ale niekoniecznie musi na czymś grać. Wystarczy, że interesuje się muzyką. Jest ona ze mną zawsze więc chciałabym, żeby mój facet nie był obojętny wobec tego, co kocham.

Boże, marzenie! Muzyka to pasja, która może tak niesamowicie mocno połączyć ludzi... Sama gram na pianinie, więc gdyby moja druga połówka grała na jakimkolwiek instrumencie... Ah!

Poza tym mi osobiście bardzo to imponuje, robi to na mnie ogromne wrażenie!

Ylxia, ; D Dokładnie wyrabia usta, ale i język! Ja gram na tenorze oraz grałem na puzonie i język jest ćwiczony najbardziej. Przy każdej nucie muszę jakby lekko uderzyć swoim językiem o wargi, i wtedy wydobywa się dźwięk. To nie tak jak w gwizdek czy trąbke kibica ;) Również dobre ułożenie ust jest bardzo ważne.

niepokolorowana, Nie martw się, moja gitarka elektryczna też wisi na ścianie i tylko kurz zbiera ;) Myślałem że po kilku miesiącach będę umiał sam komponować kawałki. Niestety, trzeba spędzić LATA żeby choć jakieś głupie solo zagrać a nie mówiąc już o komponowaniu.

Wrócę do tematu, choć nie jestem facetem ale spróbuję wyrazić swoje poglądy.

Muzyka? Tak jak kilka kobiet które wypowiadały się przede mną nie ważne jest czy gra na instrumencie, ważne jest czy interesuje się muzyką. Ogólnie kocham muzykę. Słucham jej wszędzie w drodze do szkoły, w domu, autobusie - gdzie się tylko da. MUZYKA JEST PIĘKNA!

Pozdrawiam

Gdyby facet podzielał moje pasje.. ehh.. coś wspaniałego. Gdy się dowiaduję, że facet na czymś gra od razu inaczej na niego patrzę :)

Z Moim są tylko wieczne kłótnie o muzykę.. O mojego Kaczmarskiego czy Nirvane, gitarę, którą tulę częściej niż jego i to jego 'umc umc umc'

też nie przepadam za "umc umc umc". W ogóle dęte instrumenty są przyjemne ;)

Ale to nie dla mnie wątek, piszcie :P

Właściwie, jakby się głębiej nad tym zastanowić, to jak dla mnie nie musi nawet grać. Wystarczy, żeby kochał muzykę.

O właśnie! Choć przyznam, że umiejętność gry na jakimś instrumencie (gitara albo perkusja) to taki bonus. A gdyby do tego jeszcze śpiewał, to już ideał faceta ;).

W żadnym wypadku nie uważam grania na jakimkolwiek z instrumentów muzycznych za mało męskie, ale nigdy nie pociągali mnie faceci grający na gitarze czy czymkolwiek. Po prostu nie jestem romantyczką, ot co!

Dlatego nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Jeśli jego pasją jest gra na instrumencie - OK, nie przeszkadza mi to, ale też nie zachwyca. I wolałabym, żeby grał sobie w "swoim kąciku", niźli przy mnie. Spędzanie czasu w ten sposób, zdecydowanie nie jest dla mnie.

mój mężczyzna jedyne, na czym gra, to komputer

Mój też i jest OK. ;)

Gdy się dowiaduję, że facet na czymś gra od razu inaczej na niego patrzę :)

Powiem szczerze, że ja też. Wzbudza moje zaintersesowanie. Ale ja w ogóle lubię ludzi grających na czymś, takie zboczenie.

Niemniej jeśli nie gra to nie traci na niczym, ot po prostu jara się czymś innym. Mój facet nie gra na niczym, co nie umniejsza jego wspaniałości :mrgreen:

A granie na nerwach się liczy? ; D

A tak poważnie, to mój zazwyczaj gra na PS3.

Albo na gitarze. That's all.

Mi się podoba jak facet ma jakiś talent, sama gram na gitarze, klasycznej i basowej, lecz mój obecny nie gra na niczym ale nie uważam tego za wadę ;)

Dla mnie granie na instrumencie to ani zaleta ani wada... Tak samo kiedy na niczym nie gra. Nie jest to dla mnie wymóg ani przeszkoda. Mój partner nie gra na niczym ale kocha muzykę wszelkiej maści.

nie jest zadnym minusem jak nie gra na zadnym instrumencie muzycznym ale jest ogromnym plusem jak gra:) uwielbiam facetów którzy umieją na czymś grać ale nie jest to zaden wymóg, zebym się zainteresowała facetem

w moim przypadku musi grać, żeby zdobyć moje zainteresowanie 8) mógłby się w końcu jakiś znaleźć :razz:

Tak to już jest, że faceci gający na instrumentach wydają się wrażliwi, czuli 'inni niż wszyscy' , a to jest magnes na kobiety przecież :P

I osobiście też mam słabość do muzyków. I chyba nie ma znaczenia instrument. hah

mój chłopak gra na gitarze elektrycznej ;) kocham to :D ja takze gram więc mamy wspólną pasje :P i jest fajnie xD