Jump to content

Jakie gazety najczęściej czytacie?

slendergirl

Recommended Posts

''Dziewczyna'' ''Fun Club'' ''Twist'''

a z takich nie kolorowych pisemek to najczęściej zeby sie czegos czasami dowiedziec nie tylko z telewizji to poprostu ""FAKT'' :D:D

dziękuje za uwage;-)

hmmm... to co mam w domu: wyborcza i twój styl. u kuzyna cd-action - dział AR z listami rządzi xD i jeszcze przeglądam na internecie skany arena37C, shoxxx, fool's mate, cure i tym podobne.

ja czytam najczęściej tele tydzień :mrgreen: tam jest wsyztsko od programu tv,po różne wywiady jakieś porady żywnościowe itp :wink:

Avanti

Wyborcza

Super TV ;p

Fakt (takie bzdury tam piszą, że aż żal, ale babcia zawsze mi to daje więc przy okazji zerknę na kilka stron ;p)

''Joy''

"Cosmopolitan"

"Avanti"

Jak chodziłam do szkoły to jeszcze "Gazetę wyborczą" kupowałam na WOS ale czytałam tylko pierwszą stronę albo jakieś kawałki :P

"Joy" - najczęściej

"Glamour"

"Twój styl"

Lubię tez dodatek do "Gazety Wyborczej": "Wysokie obcasy"

czasem "Newsweek"

"Tele tydzień" bo mama kupuje :)

"Metro" - bo w autobusach rozdają a kawały i horoskop to podstawa każdego dnia w mojej klasie ;)

poza tym "Wiedza i życie" i "dziennik zachodni" jak jestem u babci :P

Jaka mi wpadnie w ręce...

Jak siedzę w poczekalni do dentysty czy do fryzjera to mi raczej obojętnie jaka to gazeta... :D

Czytam te gazety co mają ciekawy artykuły.

2night2morrow

W sumie to ja kupuje jedynie Avanti:) Ale w domu mam zawsze Angorę, Gazetę Wyborczą i Dziennik, więc przeglądam je, a jeśli znajdę coś ciekawego - czytam.

• 4 weeks later...

ja czytam przekrój bo to wg mnie najlepsza i najbardziej niezależna gazeta, we wszystkich innych czuć jakieś takie podlizywanie się politykom itd... no i raczkowski:D artykuły i reportaże też są naprawdę ciekawe, wywiady przeprowadzone w bardzo odpowiadający mi sposób, no po prostu lubię.

• Who's Online (See full list)

• Martusiaaaaaa92
    • alegoria
    • NYC
    • holdem
    • Aśika
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• michaelowax3
      Na poważniejsze tematy rozmawiam głównie siostrą. No i z nielicznymi znajomymi. Raczej nie poruszam poważniejszych tematów na spotkaniach towarzyskich (których jest i tak znikoma ilość bo nie lubię) bo nie uważam, że miałabym z kim. Nie chcę nikogo obrażać ale jednak wyczuwam grunt gdzie faktycznie poruszanie głębszych tematów ma sens. Zresztą - ja nie jestem jakaś otwarta na rozmowy o wszystkim z każdym żeby ktoś nie uważał mnie za mądrale albo jakbym przybyła z innej planety bo jednak mam swoje zdanie na wiele tematów.  Mam forumka i tu mogę filozofować 
    • Vertigos
      Właściwie nigdy się nad tym jakoś nie zastanawiałem, mam tak od kiedy pamiętam. Sądzę, że nie jest to rzecz z którą człowiek się rodzi, mają na to wpływ różne okoliczności, otoczenie itd. więc jest to "nauczenia" się. Mimo, że ten dystans przychodzi mi dość naturalnie, czasem jednak wymuszam go na sobie w wyjątkowo trudnych sytuacjach, żeby nie zwariować. Ja tylko powiedziałem, że nie pociągają mnie grube kobiety ;D Bycie w związku to również wspieranie się, a zrzucanie 'nadprogramowego ciałka' łatwym nie jest. Tymbardziej moje wsparcie byłoby na miejscu. Nie przyjmuję w związku postawy "nie bo nie", bo za tym "nie" zawsze jest "coś", więc wpierw drążyłbym o co naprawdę chodzi. Brak pociągu seksualnego na dłuższą metę byłby dla mnie problemem, który najpewniej doprowadziłby do rozstania (w przypadku postawy "nie bo nie")
    • Kerosine
      Obecnie przy 172 cm wzrostu ważę 55 kg [-1kg od mojego ostatniego wpisu zawierającego tę informację sprzed dwóch tygodni]. Myślę, że jeszcze przez jakiś czas pozostanę na redukcji, aczkolwiek już teraz jestem niesamowicie szczęśliwa i usatysfakcjonowana osiągniętymi rezultatami - zwłaszcza biorąc pod uwagę całą moją dotychczasową historię odchudzania i ED. Jeszcze nigdy nie ważyłam tak mało* nie mając zarazem znajdującego się we względnie dobrym stanie organizmu i nie musząc walczyć z towarzyszącym mi do tej pory zawsze wilczym głodem i napadami na jedzenie przeradzającymi się niejednokrotnie w wielodniowe ciągi... po prostu coś niesamowitego. Również mój poziom akceptacji swojej fizycznej powłoki - choć daleki od ideału - jest znacznie wyższy niż chociażby przy szóstce z przodu, mimo że podobno utrata wagi nie przekłada się zwykle wbrew pozorom nań znacząco. Nie po raz pierwszy jednak przekonuję się, że w moim ekstremalnym systemie zwykłe prawa fizyki nie zawsze obowiązują. * prawdę mówiąc, w ogóle jeszcze nigdy nie ważyłam mniej ^^
    • holdem
      Fałsz Siedzisz na fotelu
    • Martusiaaaaaa92
      Prawda. Płakałam tylko na kilku filmach, Król Lew jest jednym z nich.   Mieszkasz w Warszawie.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Aston Wilydź mnie zmiażdżyło xD 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
      Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
      · 4 replies
    • Kerosine
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 

· 13 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Pacz co dla Ciebie mam  
      https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
      https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
      · 2 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90
      24