slendergirl

Jakie gazety najczęściej czytacie?

Recommended Posts

Ja czytam "wyborczą", "przegląd", "angorę" i "nie".

Ewentualnie czasami jakieś kobiece albo "zdrowie" czy coś w tym stylu.

CD-Action, zeby nie było podkreślam że to nie głupia GAZETA tylko mądre CZASOPISMO żeby mnie Wania (redakcyjny killer) nie dopadł

Twój styl, Pani, Viva, Cosmo, Newsweek, Wprost, Wysokie obcasy, Podróże, Sukces, Cztery kąty...

Mam świra na punkcie gazet i łatwiej wymienic te, których nie czytam.

wyborczą jak nie mam co robić :D prócz tego cd-action jak mi wpadnie w łapki u kuzyna, 'wysokie obcasy' w szkolnej bibliotece (bo w domu mam tylko piątkową wyborczą ^^), kawaii, jak mi kumpela pożyczy jakieś stare numery i skany gothic lolita bible oraz cutie (dwie japońskie gazetki ^^)

Wyborczą ,bo to chyba jedna z nielicznych gazet która się jeszcze w miare trzyma i ma fajnie,ciekawe dodatyki(nie mówie tylko o sporcie,wysokich obcasachitp.).Pozatym to jakąś babską gazetkę jak np.Viva ;] a w ogóle czytuje wszystko co mi wpadnie w ręce

Wyborcza, Dziennik -> tyle jesli chodzi o dzienniki

Playboy, Focus, czasem Film, Przekroj, Newsweek i Polityka -> tyle jesli chodzi o czasopisma

Focus, Cogito, Charaktery, Angora i czasami Metro, jak otrzymam je na ulicy :D

Wyborcza, Dziennik -> tyle jesli chodzi o dzienniki

Playboy, Focus, czasem Film, Przekroj, Newsweek i Polityka -> tyle jesli chodzi o czasopisma

przykro mi- playboya nie czytam. reszta tak samo.

jesli chodzi o wyborcza wyróznie jeszcze osobno "wysokie obcasy".

PS

prócz tego gazety o projektowaniu wnetrz pasjami przeglądam choc nie czesto-liczy sie?

wyborcza, przekrój(choc głownie ze wzgledu na rysunki Raczkowskiego), poza tym co mi w łapki wpadnie :)

Przede wszystkim czytam Gazetę Wyborczą... czasami jakąś Politykę albo Newsweeka... zdarza mi się też czytać (u fryzjera :wink: ) artykuły w babskich pismach np. w Claudii

nie czytam często gazet, ale jezeli juz to Fast Bike (nie no tą to akurat czesto, bo kazdy nr kupuje ;p ), WRC ( ta w sumie tez czesto bo brat ma prenumerate ), Wyborcza, Twój Styl, Natiolal Geographic i czasem Claudia mamy mi w rece wpadnie ;)

Gazetę Wyborczą, Wprost, Forum, Rock :wink: Newsweeka nie lubię :wink:

Polityka, Auto Świat. Czasami Angorę, jak mi wpadnie w ręce.

Z gazet które kupują moi rodzice czytam:

-Motor

-Dziennik Zachodni

-Przegląd lokalny

Z gazet, które od czasu do czasu kupie, a jak już to idę do empiku lub supermarketu i tam czytam:

-Mój komputer

-Focus

-Piłka Nożna

-GT

-MaxiTuning

Bardzo rzadko kupuję te gazety ze względów finansowych. :]

Nałogowo, co tydzień "Wysokie obcasy"... Wchodząc na ten temat myślałam, że przeczytam same odpowiedzi typu "Dziewczyna" i "Twist", a tu mile zaskoczenie :D

CD-Action, zeby nie było podkreślam że to nie głupia GAZETA tylko mądre CZASOPISMO żeby mnie Wania (redakcyjny killer) nie dopadł

Lubie w tej gazecie te smieszne historie nawet nie wiem jak sie ten dzial nazywa ale jest fajny

''Dziewczyna'' ''Fun Club'' ''Twist'''

a z takich nie kolorowych pisemek to najczęściej zeby sie czegos czasami dowiedziec nie tylko z telewizji to poprostu ""FAKT'' :D:D

dziękuje za uwage;-)

hmmm... to co mam w domu: wyborcza i twój styl. u kuzyna cd-action - dział AR z listami rządzi xD i jeszcze przeglądam na internecie skany arena37C, shoxxx, fool's mate, cure i tym podobne.

ja czytam najczęściej tele tydzień :mrgreen: tam jest wsyztsko od programu tv,po różne wywiady jakieś porady żywnościowe itp :wink:

• Who's Online (See full list)

• bolek12
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• michaelowax3
      Wasze osiągnięcia w sporcie ?
      Mam trochę pucharów za pierwsze miejsca w amatorskich maratonach rowerowych. Najwięcej 90 km podczas maratonu przejechane w trzy godziny mniej więcej.
    • Shady-Lane90
      Prawda czy fałsz?
      Prawda. Jestem zimnolubna, toteż w moim pokoju przez cały rok są otwarte oba okna. Problem jest, kiedy na dachu zalega śnieg (mam okna dachowe) - wówczas ciężko je otworzyć. Temperatura, w jakiej czuję się najlepiej, to 16 stopni. Staram się więc właśnie taką utrzymywać we własnym pokoju. Obgryzasz paznokcie.
    • Shady-Lane90
      Gry karciane
      Jestem debilem, jeśli chodzi o gry karciane. Za dzieciaka dużo grałam z wujkiem w "wojnę". I przez wiele lat była to jedyna gra karciana, w jaką potrafiłam grać (poza układaniem pasjansa oczywiście) ;D   Z biegiem lat nauczyłam się także grać w makao. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o moje zdolności w gry karciane. Chętnie nauczyłabym się jeszcze czegoś, ale myślę, że mogłabym mieć problem z tym, że przegrywam, więc wolę nie ryzykować ;D 
    • Shady-Lane90
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Nostalgicznie. Kochałam ten numer, kiedy byłam gówniarą. 
    • Shady-Lane90
      Ile macie najbliższych osób?
      Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5.