server

Rajstopy

Recommended Posts

Dziwne że facet o to pyta.. Ale nie lubię rajstop. Wolę pończochy samonośne :D Tylko czasem w zimę rajstopy jak jest zimno a chcę założyć sukienkę :)

Ja rajstopy ostatnio polubiłam, musiałam.

A teraz to u mnie praktycznie norma, że mam rajstopy na sobie...

Oj, lubię rajstopki. Zwłaszcza jakieś kolorowe, wzorzyste, które zwracają uwagę i pasują do stroju.

No i w zimą też lubię, ciepło w pupę. : D

Nie przeszkadzają mi rajstopy, ale ubieram je tylko, gdy jest chłodno i zmarzły by mi kończyny dolne, lub w mroźną zimę, bo tyłek marznie:PP

zimą nie noszę dla ciepła, nienawidzę rajstop pod spodniami. Chyba, że ubieram sukienkę/spódnicę. Lubię kolorowe kryte, lub zwykłe, cieniutkie w kolorze skóry.

Nie znoszę rajstop. Niekomfortowo się w nich czuję, są dla mnie niewygodne. Noszę je tylko wtedy, kiedy jest mi naprawdę zimno i to konieczność. Mam tylko czarne i w kolorze cielistym, ale muszę się rozejrzeć za kolorowymi - zielonymi, czerwonymi, fioletowymi itd, bo tylko takie mi się ostatnio podobają. (;

Noszę zimą bo bez nich to zamarzam:) Do sukienek do wolę pończochy jednak jak chce ładnie wyglądać to kupuje moje ulubione rajstopy z szewkiem z tyłu:) Pończoch takich nie mogłam dostać...

Widzę zdania są podzielone... Pytam bo po prostu ciekawi mnie ten styl. Osobiście lubię oglądać waszą płeć w tym dodatku do ubioru.(Oczywiście nie jestem tam żadnym fetyszystą, po prostu ładnie to wygląda:)).

Dziwne że facet o to pyta.

Niby dlaczego?

A właśnie... Powiedzcie, czemu nie znosicie nosić rajstop pod spodniami? Każdy tak narzeka a często widzę tak panie ubrane!

A właśnie... Powiedzcie, czemu nie znosicie nosić rajstop pod spodniami? Każdy tak narzeka a często widzę tak panie ubrane!

Ja jeśli już noszę, to właśnie pod spodniami, bo rzadko noszę spódniczki, a już szczególnie zimą. (; Może po prostu dlatego, że nie jest to zbyt wygodne.

To było kłopotliwe np. w szkole na w-fie, gdzie czasem trzeba było się przebrać w ciągu 5 minut albo i nie, a z rajstopami to już nie tak łatwo. Do tego u mnie nikt nie chciał być ostatni żeby klucza nie oddawać:P

Moja siostra twierdzi, że ją drapią takie rajstopy i ich nie zakłada.

Nigdy nie nosiłam rajstop pod spodniami, nawet w mrozy. Nie wygodnie mi jakoś...

Na wfie w rajstopach? No way :PP

Dla mnie nie jest kłopotliwe noszenie rajstop pod spodniami. Przynajmniej czuję się mniejsza, gdy rajstopy fajnie wymodelują nogi i pupę:P i jest cieplutko.

Szalona czemu:)? Jak do gimnazjum chodziłem to widziałem tak chodzące 2 dziewczyny... A, i czemu masz czuć się mniejsza:)?

nienawidzę rajstop, dlatego też nigdy ich nie noszę, ani zimą ani latem. Po za tym mi zawsze ciepło dlatego też zimą ich nie potrzebuję, wystarczą same krótkie, cienkie skarpetki^^ Rajstopy są zbyt przyległe do ciała, (tak samo jak rurki geez za nic w świecie tego nie ubiorę ubrałam kilka razy zimą pod kozaki, wtedy jeszcze w miarę w nich mogłam wytrzymać. Dla mnie nie ma to jak bojówki, luźne, kochane spodnie^^). Po za tym rajstopy się łatwo drą, haczą się o wszystko itp. Nigdy :D pod spódnicę też bym ich nie ubrała...no ale z tym problemu nie ma bo nie noszę kiecek. Nie lubię^^ chyba że pod zdjęcie taką lekko mroczną, ale nigdy w żadnej z domu nie wyjdę. Spodnie forever:)

Zimą do spodniczki jasne.Czasem pod spodnie ale to rzadko.No ale nie przepadam za nimi jak mam wf w szkole bo trzeba sie szybko przebrac a z rajstopkami to niewygodnie :)

Nie cierpię rajstop. Zakładam tylko wtedy, kiedy już naprawdę muszę. Czyli jeśli na dworze jest jakieś -18 stopni :P

Powiedzcie, czemu nie znosicie nosić rajstop pod spodniami? Każdy tak narzeka a często widzę tak panie ubrane!
jak już założę to pod eleganckie i to zimą, chociaż i tak ubieram podkolanówki najczęściej. Mi jest niewygodnie, wszystkie spodnie się wtedy ze mnie ześlizgują i nie lubię tego uczucia.

A na wfie nawet nauczyciele nie pozwalali mi w liceum. Poza tym, co to za ćwiczenie w rajstopach? ; o