Ashy

Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

848 postów w tym temacie

Nie jestem serialową osobą, jednak czego się nie robi z miłości! Chcąc nie chcąc, w towarzystwie mojej ukochanej przyjaciółki, zostałam zmuszona do obejrzenia kilku(w sumie chyba -nastu) pierwszych odcinków Drop Dead Diva oraz Pod Kopułą. Na dobrą sprawę wynikło z tego, że oglądanie pierwszego będę kontynuować niezależnie - całkiem niezły, lekki serial z wątkiem prawniczym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio zaczęłam oglądać serial Belfer i jestem nim zachwycona! Zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji ostatnich czasów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Letterkenny -czyste kanadyjskie złoto... Widział ktoś?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio obejrzałem Jasnowidzącą Wangę oraz obecnie oglądam One Piece.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy piąty sezon orange is the new black. 

Bez wątpienia dodam, że moim zdaniem to jeden z najlepszych sezonów. Wręcz nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Trzymał w napięciu ale jednak trzymał się w ryzach komedii na co liczyłam. Podobało mi się, że zostało pokazanych tak wielu bohaterów o czym wcześniej można było pomarzyć. Wiele opowiedzianych historii oraz retrospekcję które cenię. Jeżeli miałabym ocenić serial to dałabym 10/10. W trakcie oglądania serialu jedna z głównych bohaterek straciła w moich oczach niemniej jednak starałam się zrozumieć jej poczynania i nie do końca skreślić. Potem zaczęłam sobie myśleć czy w podobnej sytuacji właściwie nie postąpiłam podobnie a nawet tak samo jak ona? Poza tym zakończenie w stylu przejęcia całkowitej kontroli przez kobiety i w tym pozostanie nie bardzo by mi pasowało więc dobrze, że skończyło się jak skończyło. 

Polecam! :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie nietypowo, ale oglądam kreskówkę.

"Tajemnicze Złote Miasta".

Akcja ogólnie osadzona w średniowieczu w epoce wielkich odkryć geograficznych. Szalałem za tym na początku lat 90-tych gdy pierwszy raz emitowano to w Polsce.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.06.2017 at 20:28, Kalafior_Grozy napisał:

"Tajemnicze Złote Miasta".

Muszę kiedyś odświeżyć.

Sliders (Piąty wymiar) aktualnie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13 Reasons why. Bardzo ładnie wykonany, miły dla oka. Pod względem fabularnym też niczego sobie. Porusza ważne kwestie i nieźle wciąga (przynajmniej mnie). Można się czepiać głównej bohaterki, że dramatyzuje, ale nigdy nie możemy być pewni co siedzi w głowie drugiego człowieka. Możemy się tylko domyślać... Czekam na drugi sezon.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pan wyżej, 13 powodów chociaż ja mam dość mieszane uczucia względem tego serialu. Nie mam pewności czy fabularnie jedynie wydawało mi się oklepane i przewidywalne przez to, że już od ponad miesiąca wysłuchiwałam spoilerów na temat tej produkcji, czy może rzeczywiście takie było. Za to jeśli o same postacie chodzi to nie tylko czepiałabym się głównej bohaterki ale większości z "powodów" i ich rodzin. Byli irytujący ale nie przeczę, że tym samym dość realistyczni. Z kolei bardzo polubiłam jedną postać poboczną i w tym momencie, jak zwykle właśnie w takich momentach, "moja postać"(Jeff) musiała zostać uśmiercona. Mimo to pewnie wezmę się za drugi sezon, ugh.

Oprócz tego pochłonęłam w ciągu zaledwie kilku dni anime Little Witch Academia. Lekkie i przyjemne. Bałam się, że przez to jak jest zrobione główny wątek zaginie, ale tak się na szczęście nie stało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również ostatnio skończyłem 13 powodów oglądać. Mimo szumnych zapowiedzi nie zrobił ten serial na mnie tak dużego wrażenia. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwaga, będę spoilerować.

O 5.07.2017 at 13:00, WszyscyZginiemy napisał:

Nie mam pewności czy fabularnie jedynie wydawało mi się oklepane i przewidywalne przez to, że już od ponad miesiąca wysłuchiwałam spoilerów na temat tej produkcji, czy może rzeczywiście takie było.

Może być to jednak za sprawą spoilerów mylne wyobrażenie, że to oklepane. Ja oglądałam krótko po premierze i oglądałam z zaciekawieniem i obrobiłam się w dwa dni. Myślę, że ten serial porusza ważne kwestię które tak naprawdę dotyczą każdego z Nas i nigdy nie wiemy kiedy nastąpi moment złamania. Chociaż rzec mogę, że nie rozumiałam pewnych decyzji głównej bohaterki - sam fakt, że poszła na imprezę do ludzi którzy ją skrzywdzili, czy to było przemyślane? Albo dlaczego nie zrobiła nic aby zapobiec gwałtowi i tym podobne? Przyjmowała wszystko na klatę po części się do tego przyczyniając, przynajmniej take były moje odczucia. 

Jednak mimo wszystko dobry serial który potrafi wiele uświadomić i miał przekaz a to najważniejsze. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Razem z ojcem włączyliśmy sobie pierwszy odcinek "Amerykańskich bogów". Jako fanka książki miałam dość duże nadzieje... I cóż, zawiodłam się. Ilość przekleństw wepchanych na siłę była żenująca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 22.09.2017 at 00:30, Sibethesto napisał:

Razem z ojcem włączyliśmy sobie pierwszy odcinek "Amerykańskich bogów". Jako fanka książki miałam dość duże nadzieje... I cóż, zawiodłam się. Ilość przekleństw wepchanych na siłę była żenująca.

Chociaż nie jestem fanką twórczości Gaimana, to liczyłam na ten serial... :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 26.09.2017 at 17:42, Jeżyna napisał:

Chociaż nie jestem fanką twórczości Gaimana, to liczyłam na ten serial... :(

Nic nie szkodzi próbować, w końcu z gustami bywa różnie - a nuż Cię zachwyci. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak można było przerwać Ricka i Morty'ego na dwa lata?!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio tylko Przyjaciółki. Nie jest mi dane wykorzystać Netflixa, gdy dwa mali panowie okupują tv bajkami ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz