Mateusz

Trzeźwienie

51 postów w tym temacie

Dałem ten temacik tu,bo w końcu my faceci trzeźwiejemy najczęściej :)

Ogólnie chodzi mi o to jak można szybko wytrzeźwieć po wypiciu jakiś 2-3 browarów tak,żeby nic nie było znać :)Na pewno macie jakieś swoje sposoby :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to zależy... jak jest ciepło to jest ciężko... w sumie to nie mam pojęcia jak :) W zimie wystarczy zdjąć kurtkę, bluzę.. jak dasz radę to bluzkę :P 5 minut... trzeźwy... ale nie ubieraj sie naraz bo organizm znowu sie będzie nagrzewał... a i nie rób tego na dworze bo zamarzniesz :) tylko na balkonie...

jak wypijesz za dużo to nie działa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 2-3 piwach chcesz trzeźwieć ? Słaba główka :mrgreen:

Ale jak już to na świeże powietrze, i przede wszystkim - jedz tłuste potrawy. Nie jedz świństw typu chipsy, słodycze, tylko jakieś mięso, wędlina etc. Szybko się przetrawi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dałem ten temacik tu,bo w końcu my faceci trzeźwiejemy najczęściej :)

Ogólnie chodzi mi o to jak można szybko wytrzeźwieć po wypiciu jakiś 2-3 browarów tak,żeby nic nie było znać :)Na pewno macie jakieś swoje sposoby :D

Gratuluję.

I dziękuję Losowi, że ja w Twoim wieku miałam inne problemy.

Jakiś czas temu głośno było o chłopcu (trochę młodszym od Ciebie), który, żeby ukryc przed rodzicami, że jest po piwie, zjadł mydło. Polecam. Do tego łyk płynu do płukania tkanin - świeży oddech leśny, waniliowy, morelowy czy jaki tam sobie wybierzesz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi znajomy proponował pić wodę z ogórków i nie bardzo pomogło :P , ale maly spacer na świeżym powietrzu zawsze mi pomaga :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja wychodze z założenia czym się trułes tym się lecz :P

ale najlepiej zrobi jak wyjdziesz się przewietrzyć i zdjemiesz kurtkę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm... mówisz " jak wytrzeźwieć po 2-3 browarach ? " cieżko się upić 2-3 browarami xD od tego trzeba zacząć xD tyle to sie chyba dla smaku pije xD jak szybko wytrzeźwieć , no chyba powinieneś sie położyc spać tak sie najszybciej trzeźwieje :P ;) pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmm... mówisz " jak wytrzeźwieć po 2-3 browarach ? " cieżko się upić 2-3 browarami xD

jak się ma 12 lat to i po jednym się rzyga :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

świeże, chłodne powietrze zawsze ci pomoże. Chyba że naprawdę się upijasz tymi browarami to już ci nie pomoże.(jak mocno w główke cie uderza)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Trudno jest się upić 3 browarami, :) ale jeśli chce sie szybko wytrzeźwieć to najlepiej jest sobie trochę pobiegać.

Czy ja wiem czy bieganie pomoże… Ja kiedyś wypiłem z 6 browarków i poszedłem grać w piłkę to jakoś mi nie odeszło. Nawet mnie bardziej strzeliło bo póki nie biegałem to jeszcze jakoś tak jeszcze dobrze było zaczołem biegać to mnie jakoś zaczęło walić w głowę. Ale może to tylko ja tak mam nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakiś czas temu głośno było o chłopcu (trochę młodszym od Ciebie), który, żeby ukryc przed rodzicami, że jest po piwie, zjadł mydło. Polecam. Do tego łyk płynu do płukania tkanin - świeży oddech leśny, waniliowy, morelowy czy jaki tam sobie wybierzesz...

No tak, tylko po co pisać, skoro nie ma się na konkretny temat nic do przekazania?

W sumie to ja nie pije, ale podobno dobrze robi zimny prysznic. Warto zapopatrzyć się w gumę do żucia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja kiedyś wypiłem z 6 browarków

6 browarów to jednak nie jest mała dawka i nie dziwie się, że zrobiło Ci się gorzej. Mówimy tutaj o małych dawkach alkoholu- wszystko to zależy jeszcze od tego jaką kto ma głowę- ale myślę, że jeśli jest się tylko delikatnie wstawionym to bieganie bardzo dobrze zrobi- sam wypróbowałem i się sprawdziło. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra o to moja tajemnica... Wyrzygać sie! Serio ostatnio sie spiłem jak dzika świnia i jak sobie porzygałem to od razu jakoś normalnie widziałem...

Możesz tez pić wodę i do oporu potem siusiu i od nowa woda siusiu i woda,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja iechwaląc sie to raz wypiłem 16 piw i mogłem jeszcze pić ale niechciało mi sie do sklepu iść :D piwami sie niespije no chyba że szybko bede pił no to tak po około 10 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To ja nie wiem po co wogole ty pijesz jak od razu chcesz byc trzezwy?? to wogole sensu nie ma!!

świete słowa !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to na kaca jak mam to sobie całą cytrynę biorę wyciskam do szklanki wlewam trochę przegotowanej wody :)) i chluśniem :P :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hmmm, 2 tabletki apap'u i isc spac;]

hmm... Apap + Alk xD = odjazd xD predzej sie pożyga i bedzie bardziej " pijany " niz był xD przecież tak sie robi żeby naje... sie za darmo miesza sie apap z alkiem xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz