Sign in to follow this  
Followers0
Claudynka

Jaka fryzura na wesele?

Recommended Posts

Moje drogie Panie (i Panowie, jeśli tu zaglądną)!

Chciałabym Was poprosić o propozycje fryzur na wesele. Jako, że mój Szanowny stwierdził, iż podkręcone włosy na weselu to totalny obciach (a taką właśnie fryzurkę planowałam zrobić), byłabym ogromnie wdzięczna, gdybyście podały mi propozycje fryzur, ale prostych włosów. Oczywiście klasyczne wyprostowanie nie wchodzi w grę, chcę je jakoś delikatnie podpiąć, żeby odróżnić fryzurę od poprzednich dni.

Ok, jakieś bardzo delikatne podkręcenie wezmę pod uwagę, ale nie mogą to być klasyczne loczki. Moje włosy są długie, ok. 10 cm za łopatki.

Poprzeglądałam trochę stron internetowych, jednak nie znalazłam praktycznie niczego, co by mi odpowiadało.

Z góry dziękuję za pomoc.

Faktycznie nie ma za wiele ciekawych fryzur, a nie myslalas moze o jakims koku?:

8.jpg

fryzury-na-specjalne-okazje_7363_2.jpeg

195a.jpg

Ten u Bachledy jest bardzo efektowny

z upięc znalazlam tylko cos takiego:

img10797.fryzury-wieczorowe.583913.jpg

img96390.fryzury-wieczorowe.674538.jpg

66zrrp.jpg

Mimo, że włosy są trochę pokręcona to cała fryzura bardzo ładna:

f4_500x640.jpg

Tutaj fajnie na górze zrobione, a z tyłu całkiem proste, chociaż nie każdemu może pasować:

studniowkowo.jpg

Całkiem proste, zaczesane do tyłu, z małym dodatkiem. Możesz dać kwiatek czy jakąś inną ozdobę:

img1.fryzury-wieczorowe.81.jpg

Claudyś, jeśli chodzi o lekkie falowanie to może:

6692902.jpg

min_fryzury_sylwestrowe_7.jpg

lub upięcie:

img95826.fryzury-wieczorowe.218458.jpg

img1.fryzury-wieczorowe.81.jpg

(możesz zaczesać wszystkie włosy do tyłu i na czubku głowy podnieść - jest tak nowocześnie; moja koleżanka miała taką fryzurę na ślubie siostry i wyglądała bardzo fajnie; chodzi mi o coś takiego:

fryzury_49_.jpg

tylko ze wszystkimi włosami zaczesanymi do tyłu i maksymalnie prostymi)

I very modne w tym sezonie warkocze, które dodadzą uroku a że masz długie włosy to można je zrobić na sto sposobów:

d1bc598b002726a54ab0bc5d

5017_w2531.jpg

warkocz_3.jpg

Bah, z męskiego puntu widzenia.

Nie znam się na tym zupełnie, ale wydaje mi się, że ładnie będzie wyglądało coś, co nie jest przekombinowane i raczej w pewnym stopniu klasyczne. A już najlepsze będzie to w czym będziecie się najlepiej czuły. Co do konkretnej fryzury, to raczej trudno mi dopasować po uczesaniu aktorek, bo każdy ma inną urodę i każdemu będzie najładniej w czymś innym.

Mam ten sam problem:P

Myślałam o upięciu włosów na bok (akurat dlatego, że będę po zabiegu usunięcia pieprzyka na szyi więc chce zakryć ranę). Chcę puścić je po protu na bok, jakoś upiąć i ewentualnie jakąś ozdobę wpiąć, Z przodu może lekko je podnieść.

Nie było zdjęcia na stronie, wystąpił błąd więc wklejam w takiej formie:)

84ef1bbe483bbf42med.jpg

Szkoda, że słaba jakość i rozmiar no ale nie było innej możliwości:)

Ta ostatnia od Iskry bardzo mi się podoba.

Ja właśnie uważam, że fajnie wyglądają podkręcone i upięte, no ale. (;

Na większości wesel, na które chodziłam, zawsze miałam normalnie rozpuszczone włosy, czasem potraktowane prostownicą, czasem nie - ale mnie to trzeba brać poza margines, bo jestem niereformowalna i nie lubię eksperymentować z włosami. ; D

Proponuję coś takiego:

img39855.fryzury-wieczorowe.680149.jpg

img116347.fryzury-wieczorowe.651196.jpg

img117005.fryzury-wieczorowe.647978.jpg

Dziękuję Wam.

Warkocze i koki odpadają (wiem, wiem - grymaszę), chcialabym rozpuszczone włosy i podpięte.

Z przedstawionych propozycji bardzo podoba mi się:

- fryzura Szalonej - 3 -> prześliczna i chyba na taką się zdecyduję. ;)

- Rozczochranego - 1 -> biorę pod uwagę.

- spinkę Iskry, która świetnie wyglądałaby, przy upiętych włoskach.

Podoba mi się jeszcze kilka tutaj zaprezentowanych, jednak te dwie wyżej wymienione jak na razie najbardziej mnie zachwyciły.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Gdybyście jeszcze znaleźli jakieś fryzurki to proszę o zdjęcia. ;)

Podpinam się:)

W sobotę idziemy na wesele, dziś byłam podciąć końcówki i moja fryzjerka już się pytała czy wymyśliłam sobie fryzurkę.

Nie szukałam jeszcze niczego, nie bardzo mam pomysł jednak jest jedno wymaganie: musi zakryć mi prawą stronę szyi na linii włosów i trochę poniżej. Dlatego musi to być coś na bok. Włosów mam tyle co kot napłakał więc fryzura najlepiej dla takich niezbyt hojnie obdarzonych przez naturę ilością włosa:) Dodatkowo długość jest do ramion i są trochę pocieniowane:)

Powiem, że myślałam o delikatnych loczkach, najlepiej czuje się we fryzurach gdzie coś mi lata koło twarzy bo tak noszę od zawsze ale to trochę zbyt popularne, żeby nie powiedzieć tandetne. Z reszto rzadko się jakoś czeszę a tu mam dobrą okazję ku temu:)

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie propozycje:)

Jeśli chodzi o pochwały to gdyby co, to mam nadzieję, że Claudynka, będzie tak dobra i przyzna je za mnie za moją prośbą:) Jeśli nie, to sama podziękuje:)

Martuśka - z tego co pamiętam, to masz krótsze włosy, ale wydaje mi się, że na krótszych, ta fryzura też będzie wyglądała w porządku:

1. yq1661_mypictr_300x300.jpg

Kolejne propozycje:

2. un2522_mypictr_300x272.jpg

3. is5013_b.jpg

4.gl7435_mypictr_300x272.jpg

phayss, to wcale nie jest rada. Czasem się szuka a wcale się nie znajduje nic. Inni potrafią wynaleźć na prawdę cudeńka w necie, ja nie posiadam tej umiejętności. To dziwne ale nie wystarczy wpisać w google odpowiedniego hasła.

Eirene, najdłuższe pasma mam do ramion, potem przez cieniowanie mam faktycznie krótsze:)

Podoba mi sie 1 - włosy są natapirowane i jest ich więcej optycznie, na dodatek chyba pasuję do średniej długości włosów:)

No i 4 - ale Kate ma sporo włosów, ja mam trzy razy mniej:P

Dziewczyna z 2 ma zawsze odjechane fryzurki, nie wiem kto to ale jej fryzury są proste i jednocześnie nieziemskie, być może ona tylko tak w nich wygląda ale uwielbiam je:P

Martuśka, może nie znam się zbytnio na doborze fryzur, ale wydaje mi się, że w takiej byłoby Ci całkiem do twarzy:

taylor-momsen-b2db6748d3b72b4992912a12caaa4426b4847c50.jpg

Właśnie takie loczki/fale chciałabym połączyć z upięciem. Loki czy fale to lepsze wyjście bo na drugi dzień będą jeszcze ładne, proste włosy szybciej mi się przetłuszczają i tracą objętość.

Zależy mi na upięciu bo chce zakryć plaster a w rozpuszczonych wszystko potem będzie mi fruwać itd.:) Trzeba je po prostu troche ujarzmić:)

Myślę, że do tej fryzurki takie upięcie byłoby dobre. Nie chce koku tylko coś bardziej luźnego. Z lokami powinno stworzyć dobry efekt.

004e0b6e4817c31e.jpg

Nie wiem tylko czy to pasuje do siebie:P

Myślę, że do tej fryzurki takie upięcie byłoby dobre. Nie chce koku tylko coś bardziej luźnego. Z lokami powinno stworzyć dobry efekt.

;o

jest śliczne! musisz koniecznie zamieścić zdjęcia jak już będziesz miała to cudo na głowie (:

Nie wiem tylko czy to pasuje do siebie:P

ładnemu we wszystkim ładnie ;p

osobiście lubię minimalizm na głowie i podoba mi się takie upięcie wraz z przodem:

img96390.fryzury-wieczorowe.717605.jpg

ale skoro martuśka., mówisz, że musi Ci zakrywać plaster to może coś takiego Ci jeszcze wpadnie w oko:

img119740.fryzury-wieczorowe.717077.jpg

tylko nie wiem dokładnie jaką długość włosów masz.

;o

jest śliczne! musisz koniecznie zamieścić zdjęcia jak już będziesz miała to cudo na głowie (:

Na pewno pochwale się jak wyglądam w całym stroju i z fryzurką:)

ładnemu we wszystkim ładnie ;p

Przez brak skromności stwierdzę, że racja:D

osobiście lubię minimalizm na głowie

Również, do tego musi być dość luźno i dziewczęco:)

Zrzucę sobie zdjęcie na telefon tego właśnie upięcia, loki to wytłumaczę jakiej grubości i jeszcze to zdjęcie od Eirene ostatnie:) Taką fryzurkę miałam w głowie właśnie tylko znaleźć nie mogłam zdjęcia:)

Pierwsza propozycja rozczochranego jest rewelacyjna! Lenoczka, kwiatek dodaje uroku całej fryzurce, więc dodatek jak najbardziej wskazany. ;)

Claud, nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale myślę, że każda fryzurka jest dobra na wesele, bez znaczenia czy włoski są podkręcone, proste, upięte czy rozpuszczone. Ważne żebyś dobrze się w nich czuła i wyglądała.

Kilka propozycji ode mnie, choć wiele ciekawych już padło.

96_500x640.jpg

17_640x640.jpg

hair_medlong_1.jpg