Ulubiony zapach

Recommended Posts

Posted

jaki jest wasz ulubiony zapach perfum lub wody toaletowej, który stosujecie przez dłuższy czas i teraz który wam sie spodobal ostatnio

Dla mnie od dłuższego czasu naj naj naj jest ESCADA za taki oryginalny zwiewny zapach... i Eternity Moment - Kleina drogi jest nie ma co, dlatego staram sie go uzywac tylko na specjal okazje....

Ostatnio boski jest dla mnie zapach Euphoria Kleina mocny i taki silny ale podoba mi sie.

Obowiązkowo lubie tez buteleczki po perfuimach i zwracam uwage na wygląd np Eternity Moment ma taką podłuzna rózową buteleczke cud wprost :D:D:D

Posted

Najbardziej lubie Gabriella Sabatini i C-True:P

Posted

Zapach Kobiety i Piwa :D

z perfumów to Adidas :)

Posted

Rozniasto u mnie bywa, zazwyczaj mam rozne zapachy w zaleznosci od pory roku czy humoru, nie inwestuje w drogie poniewaz mam wazniejsze potrzeby, dlatego najczesciej cos typu Puma :wink: chociaz ostatnio zakupilam genialne Gucci Envy! polecam, taki troszke intrygujacy zapach, na poczatku moze sie wydawac dziwny ale jest swietny :D

Posted

Little Black Dress i Adidas (nie wiem jakie to).

Posted

hmmm Puma Jamaica mi sie podoba i Kenzo (ale dla mezczyzn :D:D taki piekny, swiezy zapach..mmmm)

Posted

ja lubie naturalne np zieloną herbatę :) lub Wink z Avonu

Posted

rozne, lubie zapachy owocowe. obecnie mam spirit z avonu i fruits rythm adidasa

Posted

A ja uwielbiam C-thru romance a ostatnio dostałam perfumy Colour też bardzo fajne :)

Posted

hmmm... obecnie to Puma Jamajca, Lacoste i White Tea Monotheme Lorenzo Vidal:D a na specjalne okazje to Lolita Lempicka <--- polecam jest świetny, z resztą te wcześniejsze tez niczego sobie :D

• 3 weeks later...
Posted

ostatnio w supermarkecie kupilam sobie taki zaje****y zapach za 10 zeta... polowalam na niego pare tygodni az w koncu zebralam sie i kupilam..

Jean Marc PARIS 2009 eau de toilette << tak pisze na pudelku xDD

Posted

moja kobietka zawsze dla mnie bedzie pachniec Little Black Dress. ale fajne są też: Bruno Banani (or smth), Hugo Boss Intence i Exlamation Green

Posted

żebym to ja pamietał nazwe:) Jakieś Ive Roche:) (czy jak to się pisze) i amore amore:)ehhhhh (zamyślony)

Posted

ogólnie uwielbiam zapach zielonej herbaty i kokosowy.

kiedyś miałam świetną wodę toaletową healing garden zielona herbata, teraz poluję na kokosową z avonu.

no i lubię notes celne dion :)

• 1 month later...
Posted

ostatnio pozwoliłam sobie na droższe perfumy i kupiłam Marina de Bourbon intensywny zapach dla brunetek

• 3 weeks later...
Posted

Eternity Moment - Kleina, masz rację Marika super zapach, ale czerowna Puma też jest niczego sobie :)

• 2 weeks later...
Posted

Amor amor cacharel mmmmmm :)

• 3 months later...
Posted

Puma Flowing

Posted

oczywiscie CHANEL <- pierwsza klasa ;)

Posted

Fahrenheit Dior.

Zapach wymiata, akurat do mojej osobowosci

• 2 weeks later...
Posted

Cindy Carwford, jak dla mnie - idealny, teraz używam prawie tylko ten perfum. Niczego sobie jest też Celine Dion, chociaż jest troche za słodki i niebieski Adidas, czasem Gabriela Sabatini, ale to tylko na specjalne wyjście :*

Posted

Bardzo lubie zapach flowing (puma) i wink (avon), ale caly czas szukam zapachu dla mnie

Posted

Ming Shu... ale cos o ostatnio nigdzie dostac nie mogę..;/

Posted

Jak dla mnie to puma jamaica i Gabriella Sabatini ;D - jak dziewczyna ma ten zapach... odlatuje;D

• 1 month later...
Posted

Ostatnio odkrylam Chanel - Coco Mademoiselle calkiem ciekawy, warto go sprawdzic, jest dosc charakterystyczny i nie kazdemu moze przypasc do gustu,a le jak dla mnie fajny.