adda

zel pod prysznic

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o dobry i bardzo ładnie pachnący ( w subiektywnym odczuciu oczywiście) żel pod prysznic,to polecam serię Adidas,a w szczególności Dynamic Pulse. Bardzo odświeżający i męski zapach.

Super są żele pod prysznic Sorayi Piękne Ciało. Malinowy i czekoladowy pachną bajkowo i można sobie do nich dokupić balsamy do ciała w tym samym zapachu. ja mam taka parę i po jej użyciu zapach na ciele długo się utrzymuje

Bardzo dobrze wspominam żel z jakiejś serii Adidas, a dokładnie wygląda tak:

49015_250.jpg

Zapach był prześliczny, długo pozostawał na skórze. Preferuję raczej scruby niż żele.

ładnie pachnie też żel BeBeauty z Biedronki

O właśnie, szczególnie podoba mi się ten żółty.

Le Petit Marseillais ma obłędne zapachy, które naprawdę długo utrzymują się na skórze. Stosuję je od dłuższego czasu. Ten o zapachu lawendy jest po prostu fenomenalny. Szczególnie polecam użycie go tuż przed snem.

miel-lavanda-petit-marseillais.jpeg

Na co dzień wybieram zwykle zapachy różane. Zamiast żelu zwykle decydowałam się na mydło Barwy. Nie wysusza skóry i ma naprawdę intensywny, różany zapach.

images?q=tbn:ANd9GcRJolRnkUW3r80glH-ie5mauvkUAFWYKXeGplwkfiBVrEJbmbzq

Tylko, że jednak to jest mydło. Osobom, które także lubią różane zapachy polecam żel pod prysznic Lirene. Dostałam go ostatnio do testów i naprawdę intensywność oraz trwałość zapachu przerosła moja najśmielsze oczekiwania. Zwłaszcza, że jakoś nigdy nie interesowałam się szczególnie żelami pod prysznic tej marki.

r%C3%B3%C5%BCany-ogr%C3%B3d-lirene-%C5%BCel-pod-prysznic.jpg

U mnie pod prysznicem królują ostatnio męskie sportowe żele pod prysznic:) nie wiem sama nawet dlaczego:) chyba po prostu lubię takie orzeźwienie w lecie:)

U mnie nie zdarza się by jakiś żel mocno i długo pachniał po umyciu się. Wyjątkiem był żel z Sephory (ich własna marka). Miałam tylko próbkę i po wieczornej kąpieli rano normalnie było czuć zapach. Czaję się na niego i może wreszcie go kupię.

Poza tym żaden nigdy nie przetrwał tak długo w swoim zapachu. Ale i moje ciało nie przyjmuje zapachów, nawet perfumy się na mnie nie trzymają. Więc to ja chyba dziwna jestem:)

Obecnie mam oliwkę z Nivea i śmierdzi mi rybą, podobnie jak ta z Isany (choć ta waliła gorzej). Kwestia powonienia ale ja rybę czuję.

nivea+diamond+touch.jpg

Moje najnowsze odkrycie i obecny numer 1.

Piękny zapach a po użyciu w łazience pachnie jeszcze przez godzinę przy otwartym oknie, pachnie w pokoju jak się śpi i skóra też pachnie bardzo długo.

Bardzo lubię ten

a dodatkowo z peelingiem

Biedronka miała podróbkę tego żelu - identyczny za niższą cenę. Ale wycofali na rzecz jakiegoś śmierdziucha:/

Też bardzo go lubię, jeden z lepszych zapachów:)

Biedronka miała podróbkę tego żelu - identyczny za niższą cenę

nawet nie wiedziałam. Ja go kiedyś normalnie w sklepie kupiłam.

Teraz mama z niemiec przywozi.

Ale bardzo go lubię. i zapach ma wlasnie rewelacyjny

Lubcie olejek arganowy? Fajne kosmetyki z jego zawartością oferuje marka CeCe. W Superpharm i Hebe często można znaleźć żele CeCe z olejkiem arganowym w dużej promocji.

W zasadzie jest to pierwszy żel , po którym mam uczucie nawilżenia skóry. Wcześniejsze jedynie myły, ten rzeczywiście wykazuje działanie nawilżające tak więc jestem na tak :)

Warto sprawić sobie jeszcze ich balsam. Komplet świetny. Szczególnie dla kogoś z suchą skórą.

A my z mężem oboje używamy Seyo. Można je w drogerii Natura dostać. Ja sobie kupiłam orientalną róże, zapach nieziemski. Za to mój mąż wziął sobie Seyo Men i ma 2w1 czyli po męski żel i szampon jednocześnie, no i jest dodający energii ;) 

IMG_0558.JPG

yves_rocher_4_12_2014.jpg

Jeśli chodzi o żele to tylko z mojego kochanego Rocher. Naturalne składniki, przepięknie pachną, a żel o zapachu kawy porywa na kolana, polecam gorąąąąco!

zel_pod_prysznic_ziarna_kawy_z_brazylii_

Nie mam swojego ulubionego żelu pod prysznic. Zazwyczaj wybieram te, które ładnie pachną i w miarę dobrze nawilżają skórę. 

Nie przepadam jednak za Le Petit Marseillais. Dwukrotnie skusiłam się na żel z tej serii i niestety dwukrotnie mnie uczulił, powodując swędzącą wysypkę.