adda

zel pod prysznic

48 postów w tym temacie

Znacie moze jakis zel pod prysznic , ktory ladnie i dlugo pachnie na skorze ? Jak tak to piszcie z gory dziekuje ; D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Isany są fajne, i ślicznie pachną ; )

Palmolive - przeciętny : P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Palmolive Pure Cashmire - nie dość, że rzeczywiście długo i ładnie pachnie to w dodatku baza kaszmiru sprawia, że skóra jest jedbawiście gładka ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ziaja_2.jpg

uwielbiam całą ta serię :) i zapach się długo trzyma

mogłabyś mi powiedzieć w jakiej drogerii dostanę cały taki zestaw i ile to razem mniej więcej kosztuje? ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam z ISANY mleczno-miodowy. Cudownie pachnie i przede wszystkim dłuuuuuuuuuuuuugo :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja używam z Lirene i jestem zadowolona. ładnie i długo pachną ;)

polecam ten ostatni ;)

270.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam z Luksji, cena to jakieś 12zł:

4126e73a8cbed2d4.jpg

Oraz z YangYang, 25zł, na długo wystarcza, nie wiele trzeba go używać:

2aa0edf08f332aba.jpg

Oba żele pięknie pachną i utrzymują się długo na ciele. A jeśli chcesz lepszego efektu to polecam kule musujące do kąpieli, za sztukę to koszt 5zł. Ale efekt jest super, zapach utrzymuje się cały dzień (nie wiem jak jest w ten upalne dni). Skóra jest po nich świetna:) Na prawdę polecam:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Original Source

Zwłaszcza te z zimowej serii. :)

Polecam także żele Dove Winter Care.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś czas temu używałam żelu Avon Vintage Glamour, pachniał naprawdę ładnie i długo utrzymywał się na skórze, co do ceny to właśnie nie wiem ile kosztuje bo dostałam go w prezencie. Natomiast tych mydeł pod prysznic z Ziaji nie polecam (jeśli komuś zależy na długotrwałym zapachu, bo pod innymi względami jest ok:)) właśnie teraz używam oliwkowego, do jego zakupu zachęcił mnie balsam z tej samej serii, który pachniał naprawdę ślicznie, natomiast sam żel już ma ten zapach niestety mniej wyczuwalny i bardzo nietrwały

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam tołpe, może marka nie jest najbardziej rozpoznawalna ale można ją dostać np w rossmanie(http://www.rossnet.pl/Produkt/Tolpa-Aks ... znic,99007) i widzialam w tesco. Fajnie 'naprawia' skórę i ma mocny zapach(cytrusowy). Generalnie polecam, zwłaszcza w taką zimową srakę ;)

jak mieszkasz w mniejszej miejscowosci to poszukaj w jakichś innych sklepach

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnimi czasy używam tylko Dove.

Świetnie się pienią, dobrze nawilżają, pięknie pachną.

Nie wiem, czy są wydajne, moje uzależnienie od pryszniców i kąpieli sprawia, że mam jeden góra na tydzień. : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o o mnie to ja osobiście polecam Old Spice moim zdanie bardzo dobry żel pod prysznic, mocny, ładny długotrwały zapach.

A co do damskiego to u mnie używają a zarazem polecają Calvin Klein Euphoria.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie polecam kosmetyki z Ziaji. Ktoś na wcześniejszej stronie polecił pomarańczową serię, osobiście wolę tę z masłem kakaowym. ;)

Stosunek jakości do ceny to coś świetnego, a zapach też piękny i wcale nie aż tak chemiczny, jak mogłoby się wydawać. Jak już wspomniałam nie kosztują zbyt wiele i warto zaryzykować - nawet jeśli nie przypadną do gustu to nie będzie to duża strata.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Od siebie polecam kosmetyki z Ziaji. Ktoś na wcześniejszej stronie polecił pomarańczową serię, osobiście wolę tę z masłem kakaowym. ;)

Stosunek jakości do ceny to coś świetnego, a zapach też piękny i wcale nie aż tak chemiczny, jak mogłoby się wydawać. Jak już wspomniałam nie kosztują zbyt wiele i warto zaryzykować - nawet jeśli nie przypadną do gustu to nie będzie to duża strata.

Też uwielbiam serię z masłem kakaowym, pachnie tak apetycznie,że musiałam się mocno powstrzymywać żeby nie spróbować ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dotąd najintensywniej pachniał i trzymał się na skórze żel pod prysznic Fa, dokładnie ten:

b.jpg

Zapach prześliczny, niby kwiatowy a mi przypomina maliny. W dodatku gęsty i super się pieni. Testowałam już najróżniejsze żele pod prysznic, ładnie pachnie też żel BeBeauty z Biedronki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Od siebie polecam kosmetyki z Ziaji. Ktoś na wcześniejszej stronie polecił pomarańczową serię, osobiście wolę tę z masłem kakaowym.
Też uwielbiam serię z masłem kakaowym,

Ja uwielbiam kokos!

Tym bardziej, że to nie żel, a mleczko pod prysznic i konsystencję ma gęstej śmietanki, tyle że nie pachnie mlecznie, a kokosowo ;)

Uwielbiam Ziaję :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.