szaloonaa

Najlepsze Depilatory.

27 postów w tym temacie

Od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad zakupem depilatora, choć nie ukrywam, że trochę obawiam się bólu związanego z używaniem go.

W niektórych tematach widziałam Wasze wypowiedzi; że posiadacie, że fajne, dobre, skuteczne i dlatego, by wybrać rozsądnie, kieruję do Was pytania:

Jakie modele depilatorów macie, czy są one rzeczywiście skuteczne, efektywne i jak oceniłybyście je w skali o 1 do 10?

PS. Może to głupie, ale kilka lat temu pożyczyłam od koleżanki depilator i (tak, to głupie) strasznie głośno chodził. Czy wszystkie tak mają?:PP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1080417536

Taki mam [gdzieś, nie mogę znaleźć :crazy: ]. Od 1-10 dałabym tak 7,5. Niektóre włoski urywa, a nie wyrywa, jest głośny, ale poza tym jestem zadowolona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

braun-silk-epil-2170-solo_2.jpg

A ja mam ten . Kupiłam go juz jakis czas temu i depiluje nim jedynie nogi , bo tam bol jest jeszcze do zniesienia < pomijajac pierwsze uzycie > daje mu 7 / 10 . Fakt nie jest zbyt bardzo dokładny , tzn urywa niektore wloski lub pomija , trzeba wolno , kilkakrotnie w tym samym miejscu i najlepiej na najwiekszej predkosci - wtedy osiagniemy upragniony efekt , jest głośny :wink: , poza tym cena korzystna , ale chyba nie ma depilatora , ktory usuwa wloski bezbolesnie , jestem zadowlona z niego , polecam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam w domu ten co pokazała Lenoczka i jeszcze jakiś taki szary bodajże.

Nie używam ich, bo to dla mnie samobójstwo. Czuje się jak rażona prądem. To dla mnie straszne katusze.

A tak jak już o tym mowa, to wiem, że są takie których można używać w wodzie.(?) Ma któraś z Was taki sprzęt? chodzi mi o jak największe zminimalizowanie bólu :) i czy opłacałoby się taki kupić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posiadam taki sam depilator jak askaa_, i również jestem bardziej na tak, niż na nie. Denerwuje faktycznie tylko to, że jest głośny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fakt nie jest zbyt bardzo dokładny , tzn urywa niektore wloski lub pomija , trzeba wolno , kilkakrotnie w tym samym miejscu i najlepiej na najwiekszej predkosci
No właśnie, mam dość cienkie włoski, więc szukam takiego, żeby podczas depilacji nie zszargać sobie nerwów przejeżdżaniem setny raz w tym samym miejscu:PP

A znacie jakieś ciche depilatory?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie pytanie czy wolicie faktycznie depilację depi czy jest to porównywalne z woskiem, tyle że mniej babrania się z plastrami, a efekt ten sam?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
braun-silk-epil-xpressive-7280-p_475794vb.png Ja mam taki, jest zajebisty i można go używać pod wodą, dzięki czemu mniej boli, włosy wyrywa dokładnie i do tego jest też golarką. Czegóż chcieć więcej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam ten co riddle, tyle że w wersji srebrnej.

jestem bardzo zadowolona. depilacja w wodzie bardzo ułatwia sprawę. poza tym ma dużo nakładek (z masażerem, który niweluje ból, do bikini, wąsika, i jeszcze jakieś inne), w komplecie jest też nakładka do przycinania włosków. całość oceniam na 9/10, nie daję dziesięciu, bo faktycznie hałasuje, a i jak każdy depilator sprawia ból. poza tym maszyna daje radę, jest niezła :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja siostra ma taki:

ecf0f9f159f461a1med.jpg

Najzwyklejszy chyba jaki jest, bez możliwości używania go pod wodą.

Nie używam bo ja nie mam na co ale ona ocenia go dobrze, moja mama też. Co prawda nie łapie wszystkich włosów zawsze a te długie urywa a nie wyrywa. Ale mimo wszystko i tak szybko się nim można wydepilować a i efekt utrzymuje się długo.

Ale pragnę zaznaczyć, że ani moja siostra ani moja mama nie mają bardzo grubego owłosienia a raczej tak umiarkowanie, dlatego to starcza. Są dwa poziomy prędkości, czyszczenie jest bardzo proste.

Z tego co wiem to nie boli depilacja a raczej łaskocze no ale to chyba zależy od owłosienia:)

Co do głośności - da się normalnie rozmawiać przy jego używaniu i niczego nie zagłusza, głośność jest na prawdę minimalna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własnie ja mam zwykły satinelle philipsa i strasznie boli. Włosy wydaje mi się, że mam grube, ale w sumie nie mam porównania. Ja z kolei zastanawiam się nad kupnem depilatora 3 w 1 właśnie z masażem i golarką. Właściwie to obawiam się, ze jak taki kupie to pomimo tych masażerów nadal będzie boleć tak samo i nie będę gu mogła używać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki masz ten depilator?? Sama się zastanawiam czy sobie nie kupić bo jednak to i tak taniej wychodzi niż bieganie do kosmetyczki,chyba na jesieni najlepiej robić taką depilację?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź, właśnie zastanawiałam się albo nad tym o którym piszesz albo nad babylissem, czy taki zabieg boli? Widziałam filmik z Cegielską jak prezentowała jeden z tych depilatorów, wyglądało to mega prosto bo ona w sumie tak przeciągała no nodze nim i chyba szybko to szło. To rzeczywiście tak ekspresowo idzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy zabieg boli? Absolutnie. Odczuwa się jedynie pieczenie, ale wszystko zależne jest od mocy, na jaką ustawi się depilator. W miejscach bardziej wrażliwych należy ustawić mniejszą moc, gdyż kiedy będzie zbyt wysoka, to pieczenie może być nieprzyjemne, ale poza tym da się wytrzymać. :) 

Jeśli chodzi o czas trwania zabiegu - wiązka światła lasera emitowana jest co 3 sekundy, aczkolwiek samo okienko jest dość małe, więc trzeba poświęcić na depilację trochę czasu. Z jego upływem jednak włosków wyrasta coraz mniej i są słabsze, wówczas wszystko idzie sprawniej :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

IPL jest super, mam taki ale z babylissa i dopasowuję sobie zabiegi do swojego rodzaju skóry. Całe lato miałam spokój z włoskami na nogach i bikini a teraz już wracam z powrotem do zabiegów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wreszcie zainwestowałam dziś w Philips Lumea Prestige SC2009/00 do ciała, twarzy i bikini. No już nic lepszego od laserowego usuwacza włosów być nie może! Tak się cieszę, że hej! :happy::happy::happy:

lumea.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój IPL ma specjalną nasadkę do bikini, pod pachy. Dla mnie ten depilator jest super. Włosków coraz mniej, coraz rzadziej robię sobie sama zabiegi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz