Bushmenka

Nie mogę zalogować się na NK, dlaczego?

5 postów w tym temacie

Wpisuję poprawną nazwę użytkownika, hasło i nic. Czy to możliwe, że ktoś skasował mi konto?

Ma ktoś jakiś mail do administratorów serwisu albo do osoby, do której można zwrócić się z takim problemem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zrób odzyskiwanie hasła.

Albo spróbuj się zalogować przez inną przeglądarkę.

A skontaktować się możesz poprzez wejście na stronę naszej klasy. Na samym dole po prawej stronie masz "Kontakt". Tam wybierasz kategorię i piszesz o swoim problemie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a wyskakuje Ci jakies okienko , że bledne haslo lub nick? Czy cos podobnego? No ale po co od razu do admina z tym leciec. Haslo da sie odzyskac, klikasz przypomnij haslo podajesz mejla, na mejla Ci je posylaja. I juz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Jak się czujesz?
      Fenomenalnie, z tymże trochę nie ogarniam jak poprowadzić jutro lekcję z czterema podręcznikami i płytą. To mnie urządził Michaś z tym B2.
    • Wasz ostatni zakup.
      Kurtka. Zwyczajna czarna ramoneska. 
    • O czym teraz myślisz?
      Po ponad pięciu latach nauczyłam się na pamięć swojego numeru telefonu. Z tej okazji zjadłam niesmaczne ciasto i pooglądałam obrazy Joana Miró. 
    • M-forumowa szafa - czyli pokaż swoje ubrania/dodatki
      Mam kosmos. Wszystko inne interesuje mnie całkiem nie bardzo.

• Wasz ostatni zakup.
      Przede wszystkim nowa pralka [Samsung WF1702WFVS]. Wybrana głównie ze względu na ilość i dobór programów [jak również po trosze wielkość bębna], do domu przyjeżdża pojutrze i mam nadzieję, że podobnie jak lodówka tego samego producenta mnie nie rozczaruje. W dalszej kolejności nabyte zostały: urządzenie do gotowania jajek [gadżet, którego jako miłośniczce owych produktów bardzo mi brakowało] ubrania: futrzana kamizela, bluzka-bolerko i asymetryczny top [wszystkie ciuchy w czarnym kolorze] transporter dla kota [któremu jednak nigdy nie było pisane zostać użytym choćby raz - wyślizgnąwszy się mojej matce z rąk przy zdejmowaniu z szafy uległ na nieszczęście nieodwracalnemu uszkodzeniu] i dwa opakowania silikonowego żwirku wódka i mała żurawinówka  miód rozmarynowy
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84353
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    adamnowicki1995

• Tematów
      57876