Kibol

Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?

2517 postów w tym temacie

Mam tak samo jak Sekator, to co sobie zrobie lub kupie to mam. (ojciec jada w przerwie pracy na miescie, ja jestem skazana na sama lub na miescie)

Kupiłam sobie nudle knorr "ser z ziołami" :D:D: nie wiem czy to obiad, bo nie mam ustalonych pór co i kiedy jem, jem zazwyczaj gdy jestem glodna. Przy wiekszych okazjach jak np. ojiciec jest w domu lub wielkie spotkanie rodzinne czy sztuczne obiady to wtedy cos tam serwowane jest ale tak to sama dla siebie to w ogóle nie mam ochoty gotować :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dzisiaj nei jadlam obiadu bo nie mialam na to czas, cos w okolicach kolacji to jogurt wypity na szybko w stesie przed sprawdzianem :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dzisiaj jadlam kluski z jagodami :) wkoncu ajkis obiad normalny.

Quba wczoraj mialam 3 spr w tym jeden o 18.00 :/ a dzisiaj zdawalam 80 slowek z niemca(musialam sie nauczyc 400 a zapytalam mnie tylko tych 80)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jadłam w takiej knajpie ; salatka warzywna, ryba filet, ryż ale jakiś taki dziwny 8) do tego w slicznych kieliszkach aqua minerale z cytrynką ;D tylko towarzystwo sztuczne w holere ;/;/;/;/;/;/;/;/;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja nic bo byłem na uczelni i zjadłem sobie jakieś bułki ale za to jakie pyszne:D bo zrobione przez moją dziewczyne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Eddyea
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 odpowiedzi
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

· 4 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Dziś znów będę czynić dobro, które nigdy do mnie nie wróci
      · 5 odpowiedzi
  • Popularny

• Kalafior_Grozy
    • Kerosine
      piosenka na dziś. (;
      And I find it kinda funny,
      I find it kinda sad...
    • Ponury_Żniwiarz
      Nauka nieodpowiednim zamiennikiem religii
      Cóż, według mnie nie wypada określać swojego charakteru i poglądów samodzielnie. To inni ludzie powinni nas oceniać, po tym jak nas bliżej poznają. Jedyne co my możemy określić w samym sobie, to czym nie jesteśmy i nie chcemy być. Więc jeśli chodzi o mój przypadek, no to tak po prostu najczęściej mnie ludzie określali, albo przy rozmowach z wierzącymi, albo na samych lekcjach religii.
      Większość mojej rodziny określa się mianem ,,wierzących, niepraktykujących'', lecz wydaje mi się że do mnie to raczej nie pasuje.  Tak jak wspominałem: nauka a religia to dwie zupełnie różne rzeczy. Poruszane pytania to tylko część, z którą najczęściej ludzie mają problemy.  Nie powiedziałbym natomiast że trudno jest zastąpić świat duchowy. To dopiero skutki tego zastępstwa są trudne. Silni i asertywni ludzie je zniosą, ale trzeba sobie zadać pytanie czy taka walka z wiatrakami ma sens. 

• Kerosine
      Nauka nieodpowiednim zamiennikiem religii
      @Ponury_Żniwiarz, z ciekawości - czemu określasz się jako ateista? Agnostycyzm wydaje się lepiej do Ciebie pasować. Nauka rzeczywiście jest kiepskim zamiennikiem religii, ale nie ze względu na konstrukcje gramatyczne stosowane w pytaniach, tylko po prostu poruszanie się w innych domenach. Trudno zastąpić świat duchowy "mędrca szkiełkiem i okiem", skądinąd jednak nie wszyscy ludzie wydają się odczuwać potrzebę czy nawet mieć w ogóle zdolność kontaktu z tą pierwszą sferą.
    • Bloody.