master_jedi

Słoneczko - nowa zabawa gimnazjalna...

182 postów w tym temacie

Słoneczko, w mojej szkole ostatnio główny temat rozmów, po tym, jak wyszła wiadomość o 5 gimnazjalistkach z ostródzkiego gimnazjum, które zaszły w ciąże po zabawie "słoneczko".

Oto słowa gimnazjalistki, która przyszła do pani ginekolog i tłumaczyła zasady gry:

Najpierw pijemy po 2 puszki piwa. Potem dziewczyny kładą się na podłodze głowami do siebie, tworząc słoneczko. Chłopacy kolejno odbywają stosunek z każdą z nich. Kto pierwszy się zmęczy, ten odpada. Fajnie! Tylko teraz ten brzuch!

Nie wiem, jak wam... ale mnie aż dreszcze z przerażenia przeszły, tym bardziej, że takie zabawy mają miejsce również w innych miejscowościach... Po tym zdarzeniu, już naprawdę nic mnie nie zaskoczy, absolutnie nic...

Co myślicie o tej sytuacji?

Słyszeliście wcześniej o słoneczku?

Co skłania małolaty do takich kroków i zabaw?

Czemu dochodzi do tego, że młodzież przestaje mieć szacunek do samego siebie?

Zniesmaczony...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o ile to nie jest jakiś przekręt...

To jest to zabawa gimnazjalna tylko trochę głupsza od zachodniego podduszania się. Tam co najwyżej dzieciak może kipnąć, w słoneczku niestety pomnaża bezmóżdże.

Zawsze się pytam w takich sytuacjach: gdzie są rodzice? XD poza tym wiadomo że jak ktoś ma mózg w odpowiedniej konsystencji to nie da się przerżnąć kilku kolegom naraz : ) nawet jeśli chodzi o pstrą gimnazjalistkę.

To wszystko się bierze z nudy i przesytu, to po drugie. Jak sądzę.

A oni w ogóle znają znaczenie tego pojęcia? Szacunek?
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej zabawie.

Cóż, wiele osób sądzi, że to wszystko jest wymyślone, widziałam również komentarz pewnego ucznia z tego gimnazjum, że te 5 dziewczyn jest w ciąży ze swoimi chłopakami a nie dzięki zabawie w słoneczko.

I jakoś też nie chce mi się wierzyć, że ludzie są aż tak głupi i nie mają szacunku do siebie żeby "umilać" sobie w ten sposób czas, w dodatku mówiąc, że nie mają pojęcia że od seksu można zajść w ciążę, skoro o tym wiedzą nawet młodsze dzieci z podstawówki :crazy:

A nawet jeśli to prawda to... rzeczywiście szok :shock:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh widzę, że niedaleko mnie takie zabawy urządzają.

Dla mnie to przerażające lecz niezbyt zaskakujące. Poziom nauczania seksualnego, jak widać po tych przykładach, jest tak niski, że można się przerazić. Wcześniej już o tym słyszałam ale brałam jako żart, coś wymyślonego w sieci. Jak widać to nie żarty...

Media, media i jeszcze raz media. To one kreują ciało jak towar, seks jak zabawę i powszechność. Jest zbyt powszechny przez co kojarzy się z łatwością dostępu. Do tego dochodzi fakt, braku weryfikacji wszystkich wiadomości przez rodziców, szkołę itd.

To wszystko to nic innego jak błędy wychowawcze....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masakra ;/ :!:

Co za **** :crazy: <--- malo pokazane

To jest nienormalne -.-

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

slyszalam, to przyszlo do nas z Wysp, przynajmniej tam pierwszy raz sie zetknelam z czyms takim (w gazecie zeby nie bylo! :P) moje oczy -> :shock: :shock: :shock:

moda na glupkowate zachowania migruje jak widac... :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten topic to chyba żart... ktoś to świetnie ujął - "DZICZ!"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdemu należy się chwila perwersji, a to że zaszły w ciążę wynika z głupoty. I tyle...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Każdemu należy się chwila perwersji, a to że zaszły w ciążę wynika z głupoty. I tyle...

czyzby kazdemu? gimnazjalistom? gdzie przedzial wiekowy to 12-15 lat? zgodnie z prawem takie osoby nie pownny miec nawet "perwersji" w postaci zwyklego seksu, a co dopiero jakich chorych wymyslow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już kiedyś słyszałam/czytałam o tej zabawie. Byłam w szoku. Chociaż, jak długo jeszcze takie rzeczy będą nas dziwić? Niedługo będziemy robić wielkie oczy, gdy usłyszymy na ulicy "przepraszam" zamiast "spier.alaj". Ale przecież, postęp nie? Wyzwolenie i takie tam. Taka mała dygresja...

Nie mam pojęcia, co skłania młodzież do takich zachowań. Moja całkiem nieźle rozwinięta wyobraźnia nie jest w stanie tego pojąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widziałam o tym na demotach po prostu masakra,brak słów

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Słyszeliście wcześniej o słoneczku?

tak, słyszałam, jakieś kilka lat temu.

Co skłania małolaty do takich kroków i zabaw?

ciekawość? chęć dopasowania się do grupy? to ich pewnie skłania, a że mają zerowe pojęcie o seksie i antykoncepcji [wina rodziców], to decydują się w to `bawić`.

nie wiem, ale niech każdy dba o swój szacunek do siebie i do innych, zamiast wykrzykiwać innym, że go nie mają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słyszałam. nie praktykuję i nie mam zamiaru. jak dla mnie to żałosne. wydaje mi się, że skłania ich do tego chęć lansu, szpanowania, co to oni nie są i takie inne.

popieram, że to nie przekręt, gdyż mój kolega z klasy chwalił się takim czymś. cóż, czego się nie robi, żeby być "fajnym"...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żadna nowość, o zabawach typu słoneczko czy ciasteczko usłyszałam dobre kilka lat temu, wtedy zrobiło to na mnie dosyć zatrważające wrażenie.

Ale dziś? Dziś wiem, że ludzie lubiący rozrywki tego typu formy istnieli od zawsze. To jest jakiś tak lekko patolowy margines, który nikomu nie robi krzywdy.

Nie egzaltujcie się, jakbyście przybyli z innej planety albo urodzili wczoraj. Co tu komentować? Sprawa prosta jak w sprawie tak zwanych galerianek. Nie ma co robić z prostych rzeczy inteligenckich labiryntów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, czytałam o tym. To przerażające, ale doprawdy trudno mi jest uwierzyć,

że gimnazjaliści (13-15 lat!) nie zdają sobie sprawy z konsekwencji takich

"zabaw". To nie są już malutkie dzieci, które nie wiedzą do czego prowadzi seks. To dziwi mnie najbardziej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie zabawa w "słoneczko" nie jest wyrazem braku szancunku do samego siebie, tak samo jak nie uważam, by osoby uprawiające seksu grupowy nie szanowały swojego ciała. Raczej traktuję to jako chęć zasmakowania nowych doznać seksualnych.

Jako, że nie lubię wtrącania się w obce życie intymne tak więc nie interesuje mnie czy ludzie bawią się w "słoneczko" czy cokolwiek innego.

Przykro jedynie, że NASTOLATKI sięgają po coś o czym nie mają zielonego pojęcia. I efekty są jakie są - ciąże gimnazjalne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytając powyższe wypowiedzi straszne, zatrważające, przerażające itd. Zastanawiam się co w tym takiego strasznego, zatrważającego i przerażającego. Są dzieci, dorastają, wszędzie wokół zostają zachęcane do seksu, są ciekawi swojego ciała, są ciekawi doznań z tym związanych i tyle. To że jakaś nastolatka zaszła w ciążę w ten sposób świadczy tylko o jej braku dojrzałości, które teraz po prostu szybko będzie musiała nabrać. Nie mam zamiaru się jednak przejmować i trwożyć, bo mnie to w żadnym stopniu nie rusza. Jeśli wam tak wygodnie to idźcie i mnóżcie się, z Bogiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już słysząłam o tym ho ho... Bardzo dawno temu. Czytałam na jakiś angielskich stronach o tym (nie chcę robić z siebie wielkiej intelektualistki, mieliśmy prezentację zrobić o młodych brzuchatych dziewczynach). Potem czytałam na polskich stronach i to nie jakiś informacyjnych, tylko0 na takich w stylu bash. A potem nagle okazuje się, że to news...

To jest wynik tego, że rodzice i nauczyciele rzadko chcą rozmawiać z dziećmi o seksie. Dzieciaki żyją w kulturze, gdzie seks jest dookoła i nie widzą granic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno o tym usłyszałam. Co o tym myślę? Jakaś totalna degeneracja. Coraz młodsze osoby tak strasznie głupieją. Tylko czekać aż przedszkolaki wymyślą coś w ten deseń;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie słyszałam o tym. Ale to jest chore. Ale czego nie zrobią aby zaszpanować... Masakra...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wcześniej o tym nie słyszałam, więc trochę mnie zmutowało... Chore, niedojrzałe. Słów aby to nazwać jest od groma. W takiej sytuacji nachodzi pytanie: Gdzie rodzice? o_O"

Oto słowa gimnazjalistki, która przyszła do pani ginekolog i tłumaczyła zasady gry:

Najpierw pijemy po 2 puszki piwa. Potem dziewczyny kładą się na podłodze głowami do siebie, tworząc słoneczko. Chłopacy kolejno odbywają stosunek z każdą z nich. Kto pierwszy się zmęczy, ten odpada. Fajnie! Tylko teraz ten brzuch!

Zastanawiam się jak można mówić o ciąży z taką łatwością? :shock: :shock:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A właśnie. Tak się wszyscy zastanawiają kto normalny w takie coś się bawi. Ja się pytam, kto coś takiego wymyśla? ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz