Liwia

Wróżby

Recommended Posts

Czy wierzycie w horoskopy i we wróżby...Czy dla was jest to tylko taki sposób, na okradanie ludzi, którzy ślepo wierzą, we wszystko, co im się powie?

ja tam pol na pol. kiedys moja mama chodzila do wrozki i potem opowiadala mi co sie stanie w przyszlosci itp. wprawdzie niektore rzeczy okazywaly sie wielka bujda, to przyznam ze kilka z nich sie spelnilo.. np to, ze moja siostra urodzi 2 dziecko, co jest prawda, a nikt by nie podejrzewal bowiem strasznie nie chciala miec drugiego, ale jak to sie mowi c'est la vie i "wpadla" (no bo z wlasnym mezem :P) i ma dziewczynke. w horoskopy nie wierze bo zwykle to sa wymyslane na poczekaniu brednie ;/

Nie wierze. Zresztą jakby nie było to katolicyzm uznaje wiare w takie rzeczy jako grzech.

Może istnieją osoby, które mają "dar", ale jest to rzadkość. Większość to oszuści.

A co do ludzi ślepo wierzący w takie głupoty to im współczuje, że nie mają własnego rozumu.

Ja kiedyś wierzyłam we wróżby, horoskopy i senniki... Nawet nie mogłam żyć bez tego... Zaznaczałam sobie w kalendarzu kiedy się wydarzy w moim życiu coś złego, a kiedy spotka mnie szczeście... Przestała, okoła pół roku temu, kiedy zdałam sobie sprawę, że już od jakiś paru miesięcy żaden horoskop, ani sen mi się nie sprawdził... Teraz wolę nie wiedzieć, co mnie czeka, niż czekać na coś, co się ma nigdy nie wydarzyć.

Ja też nie wierze. Głupota, zabobony itp..

oj ja w życiu tak nie robilam, choc przyznam szczerze czytuje horoskopy. tak z czystej ciekawosci i choc sie nic zazwyczaj nie spelnia (albo zdaze zapomniec co ma mi sie stac)

do wrozki nie chodze bo za droga :P i chodzic nie bede :)

Jasne,że nie wierze w horoskopy :razz: ...Raz moja koleżanka podbiegła do mnie i z daleka już krzyczała:wiesz,moja mama wczoraj zostawiła na stole gazete,z nudów sobie ją zaczełam przeglądać i na końcu był choroskop...nio i ja przeczytałam choroskop do strzelca.Pisało,że jutro na moście spotkam mojego księcia!Idziesz jutro tam ze mną!On na pewno bedzie tam na mnie czekał!...Niektórzy ludzie są niestety naiwni :?

nie wierzę w takie rzeczy :P ludzie którzy w to wierzą sa naiwni i jest to wyciąganie kasy od nich :P

Sebo moze nie wszyscy ale w wiekszosci to sa cwaniaki którzy szukaja frajera :/

nie chodze do wrózki chociaz kiedys sie chciałem róznych rzeczy zapytać ale boje sie ze sie dowiem cos strasznego i nie musi byc to prawdą a uwierze .

Ludzie rózne talenty maja to czemu by przeczucia mieliby nie miec no bo wróżba to troche tak jak przeczucie.

z drugiej strony mnie juz raczej nic nie zdziwi :)

Wiecie co? Takie horoskopy tworzone do gazet to totalna bujda, jasne, czasami jakimś cudownym trafem się sprawdzą. Nie wierzę w takie pierdoły. Aczkolwiek nie pogardziłabym tarotem. Lub wizytą u wróżki... ale nie jakiejś Sabriny czy innej ogłaszającej się w programach telewizyjnych pod nr. zaczynającym się od 0-700, ale u takiej prawdziwej. Mam w rodzinie kogoś ze wschodniej części świata. On był u takiej... jakby to powiedzieć... lekko nawiedzonej wróżki, żeby nie powiedzieć czarownicy ;p (XD) i przepowiedziała mu przyszłość. I, kurde, sprawdziło się wszyściuteńko, co do szczegółu! Wróżyła mu z kamieni, jakichś piórek, jego włosów i zdjęcia.

Nie wierze, ze ktos jest w stanie przepowiedziec mi przyszlosc [chyba ze powie cos w stylu "jutro zjesz sniadanie, TADAM!!"..

Ale wierze ze gdy mi sie cos przysni ma szanse sie tak stac w realu.

Ale wierze ze gdy mi sie cos przysni ma szanse sie tak stac w realu.

Lyn mnie sie sprawdziło w senniku.

sniło mnie sie ze czeka mnie niebezpieczeństwo i bylem czujny.

z poczatku nie wierzyłem ale jak jakis gościu co miał ręke jak moje dwie choć małej ręki nie mam i wysoki bardzo przy moim wzroście 185 byłem malutki do niego.

obserwował mnie a ja nie zpuszczałem z niego wzroku.

Ale nie wyskoczył .

Jak by wyskoczył to walczył bym z nim.

Gosciu normalnie orangutan :mrgreen:

obserwował mnie a ja nie zpuszczałem z niego wzroku.

Moze pedalek i mu sie spodobales:P

Zreszta orangutan tez czlowiek... erm... czy jakos tak :P

Moze pedalek i mu sie spodobales:P

Lyn nie sadze że gej bo patrzał na mnie z pod byka z wielka nienawiścia tak jak bym mu cos strasznego zrobił np: zone jak ma zgwałcił.

a co do pedałów to w K-ce centrum na dworcu ich jest mnóstwo tylko ze tam psy chodzą ale mnie to w****a jak taki cwel mi oczkiem mruga :/

Zreszta orangutan tez czlowiek... erm... czy jakos tak

człowiek juz dawno zszedł z drzewa jeśli o to chodzi :D

Nie,nie wierzę w żadne wróżby ani w żadne horoskopy,bo nikt nie wie,co może mnie w przyszłości spotkać,a gdyby tak było,życie stało by się nużące,bo po co żyć jeśli wie się co będzie jutro,najlepiej jest gdy życie z nowym dniem przynosi nowe troski,problemy,radości,taki sens życia. Wróżby,horoskopy-strata czasu i pieniędzy.

Osobiście nie wierzę we wrózki,horoskop i te inne duperele.....Przecież to czysty kit wciskany ludziom....jak można w to wierzyc??Bleeeeeeeee :(

a ja np nie wierze w żadne horoskopy i pierdoly tego typu, ale jeśli czarny kot przebiegnie mi droge to nie przejde tamtedy ;p

a ja w to po prostu nie wierze.. bo nie umie... tak jakoś jak słysze o wróżkach, horoskopach itp to mi sie chce śmiaćxD

Jak dla mnie horoskopy, wróżby itp. mogły by nie istnieć. Nie czytam takich rzeczy. Nie wierze we wróżki i ich magię.

Ja czytam horoskopy, ale nie wierze w nie. Chociaż ostatnio poczęści sprawdził mi się horoskop z Glamour. W wrózby sms nie wierze, to totalna ściema.

Ale chciałabym iść do takiej prawdziwej wróżki, tarot itp. Moja kuzynka i sąsiadka była i kilka rzeczy im się sprawdziło. :)

Horoskopy i wróżby? Myślę, że powinno się je traktować jako zabawę. :wink: Ja sama nie stosuję się do wróżb, ale czasem czytam horoskopy. Myślę, że magia troszkę urozmaica nasze życie... :) Ale wszelkiego rodzaju łańcuszki wróżące 8 lat nieszczęścia kasuję bez zastanowienia. :lol:

Czy wierzycie w horoskopy i we wróżby..

nie wierze i nigdy ne bede bo wiem dobrze że i tak to sie nie sprawdza ;)

Czy dla was jest to tylko taki sposób, na okradanie ludzi, którzy ślepo wierzą, we wszystko, co im się powie?

dokładnie tak :P wróżbici to ludzie którzy potrafią tylko gadać i jak najwięcej kasy wysępić od naiwnych ludzi którzy nie wiedzą zę to okrutna ściema :P

Każdy horoskop można sobie zinterpretować do swojej sytuacji bo są napisane dość ogolnikowo. Dlatego czasami sie sprawdza.

Ja za to wierzę w takie prawdziwe wrożby z kart. Zawsze mi sie sprawdzają.

A ja muszę się przyznać, że od czasu do czasu wróżę z runów dla przyjaciół ;) Największym zdziwieniem dla mnie jest to, że zazwyczaj moje słowa się sprawdzają...

Okropną głupotą są dla mnie te wszystkie horoskopy w brukowcach lub gazetach z programem telewizyjnym.

czytam ale nie wierze-czasem tylko z ciekawości przeglądam np z zeszłego tygodnia-zeby potwierdzić to ze to tylko bujda ;)

ja w wróżby nie wierzę, bo to przecież po pierwsze jest grzech, a po drugie oszustwo...jeśli pójdziemy do wróżki, a ona nam niby przepowie, co się stanie w przyszłości, to później w tej przyszłości jeśli coś się nam w tym życiu przydarzy podobne do tej przepowiedni to w tedy stwierdzamy, że ta wróżka miała racje. Jest jeszcze inna opcja: jeśli wierzymy w to co nam ta wróżka mówi, to podświadomie dążymy do tego co ona nam nagadała. STRZEŻCIE SIĘ CZARÓW I WRÓŻEK!!!!

czytam. czy wierzę w to? zależy co napiszą :wink:

dziś np napisali żebym odróżniła miłość od zauroczenia...

boję się że uwierzę...

Nie wierzę. Bynajmniej dlatego, iż słowo ludzkie mało do mnie przemawia w kwestii przyszłości.

Siła horoskopów i wróżb polega na tym, że człowiek 'wiedząc' co go spotka, czeka na to i podświadomie do tego dąży. i jak już się wszytsko cudownie spełni to mozna uwerzyć, że to co było napisane w zwykłym szmatławcy na końcu, w rybryce z horoskopem bylo prawdą.

A rzeczywiście jest tak, że to tylko my mamy wpływ na nasze życie. I różne niespodziewane wypadki, no, ale tego już się w żaden sposób nie da przewidzieć.

Pozdrawiam, grotesgue.