Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

Recommended Posts

Posted

avast :)

Posted

McAfee + mózg. Z naciskiem na to drugie. ^_^

Posted

ja używam AVG, jakąś darmową wersję i jest ok

Posted

Na netbooku panda cloud, bo nie obciąża prawie w ogóle komputera (i darmowa:P), a na stacjonarce Panda IS 2011 i jak pisał Nrb - mózg :P

Posted

Ja mam avast i mój nauczyciel informatyki powiedział że ten antywirus nie ma zalet :mrgreen:

Posted

a ja kupiłem ostatnio licencję na kaspersky internet security ... Żałuję jak cholera, paraliżuje wręcz wydajność systemu (a komputer nie najgorszy bo dwurdzeniówka i 6 gb ramu).

Posted

mam avasta.

nie znam się za bardzo na antywirusach, ale z nim nigdy nie miałam zadnych problemow, wiec nie narzekam : )

Posted

Kiedyś korzystałem z avasta, ale zrezygnowałem z niego ze względu na brak firewall'a. Co prawda jest tam wbudowany moduł detekcyjny, lecz wydawało mi się, że warto będzie odciąć tę pępowinę i postawić na coś konkretnego. Teraz używam Comodo, który jest kombinacją antywirusa i zapory ogniowej. Całkiem sprawnie działające (sporo możliwości konfiguracji, defense+, sandbox) i w dodatku darmowe narzędzie.

• 1 month later...
Posted

Ja obecnie używam ESET Smart Security. Miałem także ESET NOD32. Polecam to, ale jeśli chodzi o to jeżeli chcesz lepszą ochronę to Smart Security, ponieważ chroni od przed włamaniami do twoich danych. NOD32 tego nie posiada. Wiesz na 2 lata za NODa płaciłem 190 zł. Ale nie wiem jak teraz. Za Smart Security zapłaciłem 130 zł na rok. Polecam go :P

• 1 month later...
Posted

Ja korzystam z Pandy IS 2012, za licencję na trzy kompy zapłaciłem niecałe 200 złotych, wiec uważam, ze to był dobry wybór.

Szczególnie, że Panda wykorzystuje do analiz procesów etc sieć, więc dzięki temu nie obciąża komputera i spokojnie moge pograć sobie czy też obrobić grafikę bez ryzyka, że zawieszę sprzęt :)

• 1 year later...
Posted

Avast! Najlepszy antywirusowy program, mam go od.. zawsze. Polecam, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A w internecie jest dostępna wersja Avast! free antivirus czy jakoś tak ;)

spoko luz asd
Posted

Kaspersky Internet Security,

jak dla mnie jeden z lepszych pakietów na rynku, nie utrudniający codziennego użytkowania komputera, a co ważne - kompleksowa ochrona

• 2 months later...
Posted

Kiedyś korzystałam z Avasta, ale pożerał mi za dużo pamięci. Teraz mam Comodo i jestem bardzo zadowolona. Dobra jest też Avira. A tu można sobie też poczytać trochę opinii o różnych antywirusach: http://www.forumowisko.pl/topic/96428-n ... darmowych/.

Korzystał ktoś z Pandy?

Posted

Najbardziej zadowolona byłam z Kasperskiego, ale teraz nie stać mnie było na aktualizację, więc przeskoczyłam na darmowe. Po przetestowaniu Avasta, Nortona i AVG, najbardziej zadowolona jestem z tego ostatniego.

• 2 months later...
Posted

Avast, Avast i ueszcze raz Avast, używam go od zawsze i nie mam zastrzeżeń ;).

Posted

Ja jakoś od zawsze lecę na NOD32 :) Sprawny i cichy.

Posted

ZoneAlarm, na moim lapku, który do najmłodszych nie należy już, sprawdza się doskonale, przede wszystkim nie zamula go, jak i nie robi bałaganu wśród programów.

różowy pajacyk
Posted

AVG Anti-Virus. Ostatnio mi dwa trojany wleciały w komputer i jakoś sobie dał z nimi radę, więc chyba nie mam co narzekać.

Guest Anonymous
Posted

Eset NOD32 od zawsze i chyba tak zostanie.

Posted

ja używam Malwarebytes Anti-Malware i jestem zadowolony

Guest Anonymous
Posted

Ostatnio na kompie brata zagnieździł się wirus i te wszystkie nod-y, kasperskie, nortony są nic niewarte. Dopiero combo fix dał radę usunąć wirusa.

Posted

Ja sądzę że AVG.

W Avascie zawsze denerwowało mnie :" Baza wirusów została zaktualizowana"

Posted
Ostatnio na kompie brata zagnieździł się wirus i te wszystkie nod-y, kasperskie, nortony są nic niewarte. Dopiero combo fix dał radę usunąć wirusa.

ComboFix nie jest typowym monitorem antywirusowym, raczej służy to usuwania doraźnego zarażonych plików :)

I raczej jednak są coś warte, to że u Twojego brata jakiś program nie wychwycił zagrożenia nie znaczy, że cała reszta jest do piachu :)

• 4 weeks later...
Posted

Ja mam Avasta 8, ale chętnie bym go zmienił, bo mi wywala za dużo FP :roll: Polecilibyście jakiś dobry program ? ;d

Jeśli chcecie uzupełnić ochronę u siebie, polecam program Malwarebytes ^^

• 1 month later...
Posted

Mam Nortona. Jest bo jest i działa w tle, ja go raczej nie tykam. Jak się skończy licencja to sięgnę po Avast i też da radę.

• yiliyane pinned this topic