kubus00161

Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

95 postów w tym temacie

Najlepszy zdecydowanie jest Kaspersky. Trochę kosztuje ale warto, nie muli komputera, częste aktualizacje. Wszystko czego można oczekiwać od antywirusa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z płatnych to Kaspersky IS choć przy starcie muli komputer. Jak skończy mi się licencja to myślę o kupieniu GDaty.

Na drugim blaszaku mam Comodo IS i jakoś nie tnie kompa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na netbooku panda cloud, bo nie obciąża prawie w ogóle komputera (i darmowa:P), a na stacjonarce Panda IS 2011 i jak pisał Nrb - mózg :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam avast i mój nauczyciel informatyki powiedział że ten antywirus nie ma zalet :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja kupiłem ostatnio licencję na kaspersky internet security ... Żałuję jak cholera, paraliżuje wręcz wydajność systemu (a komputer nie najgorszy bo dwurdzeniówka i 6 gb ramu).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam avasta.

nie znam się za bardzo na antywirusach, ale z nim nigdy nie miałam zadnych problemow, wiec nie narzekam : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś korzystałem z avasta, ale zrezygnowałem z niego ze względu na brak firewall'a. Co prawda jest tam wbudowany moduł detekcyjny, lecz wydawało mi się, że warto będzie odciąć tę pępowinę i postawić na coś konkretnego. Teraz używam Comodo, który jest kombinacją antywirusa i zapory ogniowej. Całkiem sprawnie działające (sporo możliwości konfiguracji, defense+, sandbox) i w dodatku darmowe narzędzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja obecnie używam ESET Smart Security. Miałem także ESET NOD32. Polecam to, ale jeśli chodzi o to jeżeli chcesz lepszą ochronę to Smart Security, ponieważ chroni od przed włamaniami do twoich danych. NOD32 tego nie posiada. Wiesz na 2 lata za NODa płaciłem 190 zł. Ale nie wiem jak teraz. Za Smart Security zapłaciłem 130 zł na rok. Polecam go :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzystam z Pandy IS 2012, za licencję na trzy kompy zapłaciłem niecałe 200 złotych, wiec uważam, ze to był dobry wybór.

Szczególnie, że Panda wykorzystuje do analiz procesów etc sieć, więc dzięki temu nie obciąża komputera i spokojnie moge pograć sobie czy też obrobić grafikę bez ryzyka, że zawieszę sprzęt :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avast! Najlepszy antywirusowy program, mam go od.. zawsze. Polecam, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A w internecie jest dostępna wersja Avast! free antivirus czy jakoś tak ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaspersky Internet Security,

jak dla mnie jeden z lepszych pakietów na rynku, nie utrudniający codziennego użytkowania komputera, a co ważne - kompleksowa ochrona

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej zadowolona byłam z Kasperskiego, ale teraz nie stać mnie było na aktualizację, więc przeskoczyłam na darmowe. Po przetestowaniu Avasta, Nortona i AVG, najbardziej zadowolona jestem z tego ostatniego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ZoneAlarm, na moim lapku, który do najmłodszych nie należy już, sprawdza się doskonale, przede wszystkim nie zamula go, jak i nie robi bałaganu wśród programów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AVG Anti-Virus. Ostatnio mi dwa trojany wleciały w komputer i jakoś sobie dał z nimi radę, więc chyba nie mam co narzekać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio na kompie brata zagnieździł się wirus i te wszystkie nod-y, kasperskie, nortony są nic niewarte. Dopiero combo fix dał radę usunąć wirusa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sądzę że AVG.

W Avascie zawsze denerwowało mnie :" Baza wirusów została zaktualizowana"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze