kubus00161

Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

95 postów w tym temacie

Microsoft Security Essentials do tego Outpost firewall free i komputer bezpieczny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak najbardziej Avast i polecam go wszystkim bo to bardzo dobrze chroniący komputer antywirus. Nie mam z nim żadnych problemów. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NOD32 jeśli chodzi o efektywnośc to jest dobry, ale strasznie dużo żre pamięci.

Avast, dobry, nie ciągnie dużo pamięci - można spokojnie polecić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewam, że z czasem liderzy bezpieczeństwa się zmieniają. Ja w każdym bądź razie na stan obecny mam zainstalowanego Avasta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Avast to największe gówno jakie znam.

Nod 32 :)

Dobrze gada, polać mu!

Sam używam NODa32 i nie narzekam na nic. Wszystko w porządku, wirusów brak.

Avast jest darmowy i to wszystko wyjaśnia, darmowy i dobry to są antonimy. Chociaż może znajdzie się jakiś wyjątek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kubus00161, darmowy jest przez 30 dni. Wiec nie jest to program darmowy a wersja trial. Ofkors mozna NOD'a uzywac dluzej niz 30 dni, lecz baza wirusow nie bedzie uaktualniana, wiec nie ma nawet sensu go dluzej trzymac.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja do tej pory miałem avasta ale złapałem jakiegoś trojana. Koleś z "naprawisz to" polecił mi nod32 i jestem jak na razie zadowolony, a jak się skończy wersja próbna to pewnie będę musiał wydać te 100pln żeby korzystać z niego nadal.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Norton 2010 Włącz i zapomnij.Jest to jeden z najlepszych obecnych antywirów,i nie zamula kompa jak stare wersja.Dla mnie super :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ESET smart seciurity bardzo fajny antivirek jak go instalnołem odrazu wykrył kilka spyware polecam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w wersji freeware polecam ten nowy Avast 5 nawet nie jest zły. Z płatnych podoba mi się Kaspersky. A odradzam AVG, Panda i Nortona Security Scan bo się już kilka razy na nich zawiodłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avast suxi niezmiernie. Nigdy w życiu nie instalujcie Avasta. Ja za to polecam ESET Nod 32 Smart Security. Super antywirus ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Korzystam z ESET NOD32, nie wiem jaki antywirus jest najlepszy ale ten w pełni mnie zadowala.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na dzień dzisiejszy lecę na programie zwanym avira. Darmowy, nie zżera dużo ramu i po wyłączeniu reklamy pojawiającej się przy uruchamianiu systemu siedzi w miarę cicho. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NOD, glownie ze wzgledu na znikome obciazenie podczas hashingu plikow BT

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ESET Smart Security 4 - najlepszy z najlepszych- zero wirusow itp. , prawie ze zero zamuly kompa... !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ESET-NOD32-Antivirus-4__4.0.437 zawsze wychwyci wirusa i szybko go zwalcza. Dla mnie jest najlepszy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma idealnych antywirusów skuteczność tych najlepszych waha się od 86% do 98%, nie ma na rynku antywirusa 100%. Czytałam że ktoś poleca Avasta - używałam go w pracy komputer ledwo chodził tak się zawirusował bo jak masz w pracy sieć to jest jakaś masakra chłopaki odwiedzali strony xxx i wirusy szalały po sieci Avast sobie z tym nie radził. ESET NOD32 moim zdaniem lepszy ale też przepuszcza wirusy używam go w domu ale nie jest idealny, można go zainstalować ale regularnie musisz używać narzędzia HiJackTHIS , poczytaj sobie w sieci jak z tego korzystać ja używam tej aplikacji i jestem zadowolona, tego narzędzia używają często administratorzy sieci lub program Combofix, ale polecam ten pierwszy HiJackTHIS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie ma na rynku antywirusa 100%

Tu się zgadzam

Nie ma idealnych antywirusów skuteczność tych najlepszych waha się od 86% do 98%

Ale tu to troszkę przesadziłaś. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.