kubus00161

Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

95 postów w tym temacie

moim zdaniem dobry jest Avast darmowa wersja dostępna do pobrania za darmo po polsku na okres ile chcesz mam go od 2 lat i działa mi dobrze polecam

Dodano 16 Maj 2010, 23:28:11:

moim zdaniem dobry jest Avast darmowa wersja dostępna do pobrania za darmo po polsku na okres ile chcesz mam go od 2 lat i działa mi dobrze polecam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avast i tylko Avast, z nim nigdy nie miałam problemów :).

Nie polecam Pandy i AVG - złapałam przy nich trojana :P.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzystam z Kaspersky'ego. Jest fajny, prosty i dobry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam Kaspersky`ego. Nie wiem czy jest najlepszy [nie znam się na antyvirach], ale od dobrych paru lat z niego korzystam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Avire i bardzo Sobie ją chwale, nie zamierzam zmieniać na nic innego :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam już od kilku lat Kaspersky'ego i jestem zadowolona.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele testowałem i od dawna wierzę w AVG, ogólnie dobry w szukaniu wszelkiego śmiecia jest, ale z groźniejszymi szkodnikami nieraz sobie nie radzi :P

Na szczęście używam jako wsparcia dla AVG Anti-Malware od Malwarebytes i jest luzik. To mocne zestawie i praktycznie i teoretycznie mogę czuć się bezpieczny :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam Linux'a i mi nie potrzebny antywirus ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avast i Ad-Aware - z jednym i drugim jest dobrze:) Avast szybko skanuje i reaguje pen-drivy i to mi się podoba. Ad-Aware jest w miarę dobry, w sumie wszystko wyszukuje i nie ma z nim problemów:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avira AntiVir - moja droga "parasolka", darmowy (można też mieć bardziej wypasioną wersję płatną), nie przeszkadza, według mnie skuteczny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avira AntiVir.. ;) Najlepsza, fakt.. Można łatwo wyłączyć reklamy z niej, a wtedy już jest megaśna. :) Żadnych problemów jak na razie.. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po tym jak wynikły niewyjaśnione i nierozwiązane problemy z NODem przetestowałem chyba wszystkie znane i płatne antywiry ale w każdym mi coś nie pasowało. W końcu skończyło się na Avirze, lekki i darmowy, jak się używa głowy i nie skacze po niezbyt zaufanych stronach to nic więcej nie potrzeba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem wierna Avastowi-jeszcze się na nim nie zawiodłam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba zainstaluje NOD'a32 miałem go i byłem zadowolony, co do Pandy to zamula kompa, miałem też AVG to żadnych wirusów nie wykrywał, kumpel miał Avasta to musiał formata zrobić tak mu się wszystko muliło

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś Norton, a teraz nie mam antywirusa, bo jestem użytkownikiem Ubuntu i wirusy się mnie nie tykają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam NOD32, używam go od paru lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jest mało zasobo-żerny, prosty w obsłudze, a wyskakujące powiadomienia są naprawdę w poważnych zagrożeniach a nie tak jak w niektórych antywirusach typu Avast, gdzie co chwilę wyskakuje ostrzeżenie, gdzie tak naprawdę nie ma zagrożenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest mało zasobo-żerny

Bardzo wzglednie powiedziane. Przy moich 512MB RAM oraz procku 1.73GHz, w momencie gdy NOD odpala skaner, to zuzycie zasobow siega 99%, gdzie przez ok 5-10min komp chodzi jak pierwsze ruskie czolgi...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz