abc123

pomysł na cos romantycznego z dziewczyna

48 postów w tym temacie

Co zrobić z dziewczyną żeby było romantycznie ? od razu mówię ze wizyta u niej-lub u mnie w domu nie wchodzi w grę.powiedziała że jest romantyczka a ja nie umiem nic zrobic takiego...

Przenosze do Sex, miłość ... /Menda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedziała, że jest romantyczką:P. Obejrzyj komedię romantyczną, będziesz wiedział.. ;) Spacer w pięknym miejscu, zjeść coś w romantycznej restauracji:). Z takich zwyczajniejszych, a tak jak mówiłem, w tych kom. rom. to czasem niezłe odpały się dzieją;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie umiesz nic takiego zrobić, to znaczy że do niej nie pasujesz :)

Oczywiście możesz się ratować spacerem po lesie, piknikiem na polanie, leżeniem na łące i patrzeniem w gwiazdy, rowerową przejażdżką nad wodę, kolacją przy świecach w konkretnej restauracji, ale nie wiem czy to coś da... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybym miała dziękować każdemu chłopakowi, który nie jest romantyczny i nie potrafi nic takiego zorganizować to całe życie spędziłabym z kotem. To dopiero romantyczna wizja przyszłości! :wink:

Hm... musisz wyczuć co ona lubi i tu jest największy problem. Może jej wystarczyć, że dasz pięknego tulipana, zaprosisz do kina/restauracji lub na spacer i już będziesz najwspanialszy na świecie. A może według niej to same oklepane banały i chce czegoś wyjątkowego? Pocieszę cię, iż takie dziewczyny to zdecydowana mniejszość. :wink: Obejrzenie jakiegoś romansidła to dobry pomysł - może wpadniesz na coś i po problemie, a jak nie to standardowo - kwiatek i miły wieczór. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak nie umiesz nic takiego zrobić, to znaczy że do niej nie pasujesz

Em, przeciwieństwa się przyciągają.

Temat:

Nie ma nic bardziej romantycznego, niż kolacja przy świecach ; działa za każdym razem nawet na te mało-romantyczne dziewczynki. Oczywiście cały urok kryje się w świecy, przyciemnionym świetle i winie ; mam nadzieje, że możesz już pić wino legalnie ; D

Moja rada taka : Restauracja tylko nie jakiś Sfinx czy kebabhouse ; D tylko prawdziwa ; najlepiej z włoskim wyziewem w nazwie i klimacie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem w tym, że nasz bohater to gimnazjalista, który nie raz zalewał nas swoimi ogromnymi problemami. A więc wino odpada...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak,mam 15 lat.wiec odpada restaurcja.

lubi magie.lubi saga zmierzch.hmm no nie umiem nic wymyslec

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze czy facetom naprawdę sprawia to tyle trudu? :wink: Dziewczyna w tym wieku na pewno nie ma wielkich wymagań, więc kwiatek, spacer i królewskie traktowanie. Uwierz mi, będzie zachwycona. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lubi saga zmierzch.

Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

No już przecież dostałeś miliard pomysłów ; weź ją do parku ; walnijcie się w jakimś fajnym romantycznym miejscu wieczorem ; (Na pewno znasz jakieś romantic places - no chyba że nie wychodzisz z domq) to all ; kobiety są mało wymagające jeśli chodzi o miejsce spotkania, gdyż one nawet w jakiś ułożeniu kamyków przy studzience kanalizacyjnej widzą romantyzm ;

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lubi saga zmierzch

Czy to jest to o czym ja myślę? Weź ją na barana i poskakajcie po drzewach :mrgreen:

Proponuję piknik albo po prostu spacer w jakichś polach, gdzie ludzi nie ma. Jak na ten wiek nie będzie kłopotliwej organizacji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej,a co jest zlego w tym jej zmierzchu ? ja nawet nie mam zamiaru tego ogladac,i czytac ksiazek bo z tego co ona mowila jest to o wampirach i milosci.ale w necie znalazlem niezbyt mile komentarze dotyczace tego calego zmierzchu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zmierzch" to romantyczna historia w której śmiertelniczka zakochała się w wampirze... To tak w skrócie. Też jestem fanką sagi "Zmierzch" :) A jest to fajne, ponieważ jest w tym duuużo romantyzmu ;) Czyli coś w sam raz dla romantyczek.

A co do tematu. Możecie iść na romantyczny spacer (tylko najlepiej jak zrobi się ciemno) do parku. Na romantyczki to działa ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Możecie iść na romantyczny spacer (tylko najlepiej jak zrobi się ciemno) do parku. Na romantyczki to działa

Może i działa, ale ja bym nie ryzykował jeśli dopiero zacząłeś się z nią spotykać. Lepiej nie włóczyć się z nią po nocy... Jej rodzice mogą mieć co do tego pewne obiekcje. Ona sama też może niekoniecznie chcieć chodzić po nocy z nowo poznanym chłopakiem. Zważywszy na wasz wiek.

Spacer jest chyba najlepszym wyjściem. Możesz też jej dać coś co sam zrobisz, żeby pokazać, że Ci zależy :P Chociaż kwiatek też dobra myśl. Na początek tulipan najlepszy.

Co do zmierzchu możesz, to przeczytać albo obejrzeć, ale ostrzegam jak nie jesteś dziewczyną ani romantykiem, to najprawdopodobniej umrzesz przy tym z nudów, ale przynajmniej będziesz miał czym zagaić rozmowę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się tulipan najlepszy na przełamanie lodów^ potem same, najlepiej czerwona różyczki^ ahh :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

krótka piłka...kwiatki (chociaz 1..i nawet zerwany po drodze ^^, bo liczy sie gest ;d) , pare komplementów ale nie za duzo! 2 lub 3 ;))

patrzysz jej gleboko w oczy,ogladacie zachod slonca i ja wtedy przytulasz pod pretekstem zeby ja ogrzac;PPP

nie przeklinaj! albo jak juz to zmiekczaj wyrazy;)

a gdy juz wrocicie..pocałuj ją i przytul i powiedz ze to byl wspanialy wieczór ^^

jak pojdziecie spac napisz jej smsa na dobranoc lub wyslij na gg tytuł jakiejsc romantycznej piosenki aby jej bylo milo :)

uwierz to działa!!!! powodzenia ;>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tzn, że ja i mój facet do siebie na pasujemy, bo on ma z tym wielkie kłopoty a ja jestem romantyczką :( o nie, musze zakonczyć ten związek jak najszybciej.

zabierz ją gdzieś na spacer, do parku, kup kwiatuszka, zaproś na kawę, lody. bądź miły i sympatyczny, usiądźcie gdzieś nad rzeką/jeziorem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up

Zbyt dosłownie odebraliście te słowa.

Tak, wiem. Wszystkie jesteście romantyczkami. Wzruszające. Pokończcie swoje związki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym poleciala ostro z tematem, ale nie wiem na ile jestes odwazny ;)

randka w stylu zmierzchu ;) przelam sie, przebrnij przez to (albo chociaz zobacz film) i wymysl cos w klimacie. tajemniczo i troche mrocznie.

zabierz ja w jakies "dzikie" miejsce, nie wiem czy tam w dzien czy w nocy, jak jestescie starsi to w nocy fajniej, jeszcze przy pelni ksiezyca jakby sie udalo to w ogole ;) miej dla niej kwiaty (moze w ksiazce czy filmie ktorys z boheterow dawal ukochanej kwiaty, to kup takie, on pewnie zrozumie aluzje skoro jest fanka) ,zrobcie sobie piknik, przygotuj sie! moze jakies zainspirowane jedzenie czy wczesniej przygotowany krwistoczerwony napoj :D ooo masz wielkie pole do popisu dla swojej wyobrazni i mozesz zrobic porazajaca randke ;) jesli sie juz troche znacie to mozesz sie nawet troche aktorsko pobawic, mowic jakims jezykiem stylizowanym na przedwojenny (ten wampir z tego co pamietam troche stary byl), zachowuj sie z manierami typowymi dla tamtego okresu, ubierz sie jakos w miare elegancko... nie wiem o co chodzi z tym jakblkiem na okladce ksiazki, ale jest dosc charakterystyczne, wiec mozesz jej taki podarowac a) na poczatku randki b) z przypieta karteczka, jako zaproszenie na randke (kartka wykaligrafowana, podpalana, stylizowana na stara).. jeszcze duzo gadzetow bym mogla wymyslic ale nie tak z miejsca ;)

nie wiem, ja ogolnie kocham robic stylizowane "eventy" (w moim towarzystwie razem z moim pieknym robimy kilka razy w roku impreze przebierana w jakims temacie z pelnym oporzadzeniem dekoracyjnym, jedzeniowym itp) wiec poszalabym, zwlaszcza ze w tym wieku to na pewno by sie spodobalo i docenilaby wyobraznie i pomyslowosc :mrgreen: no ale to juz zalezy od Ciebie oczywiscie jak ktos nie czuje klimatu do robienia takich rzeczy to trudno zmuszac bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

jakbys sie zdecydowal moze kilka linkow gadzeciarskich fajnych

http://www.cutoutandkeep.net/projects/v ... _lollipops

http://www.cutoutandkeep.net/projects/b ... mance-cake

http://www.cutoutandkeep.net/projects/m ... _slushie_2

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę fantazji, czy za kilka lat w łożku też inni będą Ci mówili co masz robic? Jakiś spacer, zaproś ją do kina, na pizze do jakiegoś spokojnego miejsca, albo po prostu siedziecie razem w parku gdy będzie się ściemniac.. Zobaczcie razem film, daj jej kwiaty na jakąś okazję albo dużego misia..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyłóż przed jej domem serce ze świeczek z jakimś miłym napisem w środku ;)

Po ułożeniu tego zostań tam z jakimś kwiatkiem...zadzwoń do niej i powiedz żeby wyjrzała przez okno...gwarantuje ze na pewno będzie zachwycona i wybiegnie żeby Ci podziękować xd

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość ma 14 lat, a Wy mu karzecie układać świeczki pod oknem? Na co dzień 1000 sms dziennie a wieczorem serenada pod oknem? Trochę wyobraźni...

I skończcie z tym żałosnym Zmierzchem :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najlepiej zabrać ją w jakieś ciekawe miejsce, np najprościej do jakiegoś parku na lody i na początek powinno być dobrze

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a kiedy ma takie rzeczy robic, jak bedzie mial 25 lat i bedzie pracowal jako bialy kolnierzyk?

o zmierzchu mu ona wspomniala wiec dla niej to jest istotne, wiec czemu nie pokombinowac w ta strone?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będzie ładna pogoda [w sensie, że nie będzie padać], zabierz ją wieczorem w miejsce z którego rozlewa się widok na pięknie oświetlone miasto. Wieczorek pod gwiazdami - bardzo romantycznie mi się wydaje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie realne jest to ze bedziemy na dworze gdy jest ciemno.ona ma czas do 18 :crazy: ahh ta jej mama co nie nawidzi chlopakow,jest nad opiekuncza i wogole...

znamy sie juz troche...2 lata w sumie ! mamy 15 lat,ja koncze w czerwcu ona w lipcu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz