IMR3VIL

40zł za miłość - ederling opinie

28 postów w tym temacie

Czesc zaczne od tego ,ze od jakiegos czasu jestem posiadaczem konta na eDarling.pl na poczatku nie przywiazywalem do tego wiekszej uwagi, lecz po kilku dniach otrzymalem 14 wiadomosci, guizy, usmiechy, zaproszenia do znajomych. Obecnie jestem samotny i chcialbym poznac kogos, moze nawet sie zakochac. Te 14 wiadomosci powalilo mnie, no bo gdzie ja taki przecietniak moze miec takie "branie" ? Ale nie w tym rzecz, pracuje, mam 40zł dniowki i wydawanie pieniedzy jest dla mnie czyms strasznie "ciezkim" ,ze tak powiem. Nie wiem czy warto wykupywac konto premium (bo bez niego nie mozna pisac PW, umawiac sie na spotkania na eDarling.pl). Chcialbym kogos poznac, a pieniadze sa potrzebne w domu, nie jestem zbyt bogaty. Moze wiecie jak to jest z takimi portalami randkowymi ? Czy warto, czy tez nie ? Moze ktos z was ma konto na eDarling.pl i powie mi czy nie ma innej mozliwosci na kontakt z innymi ? Chcialbym sie dowiedziec czy w ogole jest sens poznawania kogos przez taki portal ? Ludzie help.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjdź na spacer - spotkasz mnóstwo ludzi, w dodatku za darmo ;-).

Więcej pewności siebie! Jeśli Ci się jakaś dziewczyna spodoba, to nie kombinuj, żeby dostać jej nr gg, maila, czy nick na jakimś portalu, tylko podejdź i porozmawiaj. Zwykła, ludzka rozmowa może stać się początkiem pięknej przyjaźni, lub miłości ;).

Kontakt realny jest ważniejszy, niż wirtualny, a i tak kiedyś by doszło do konfrontacji - lepiej wcześniej przekonać się, z kim ma się do czynienia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyjdź na spacer - spotkasz mnóstwo ludzi, w dodatku za darmo ;-)

Tak! Wlasnie tak zrob.

Nie warto. Na pewno masz wokol siebie mnowstwo dziewczyn, nie potrzebujesz internetu, zeby kogos znalezc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sens jest czy nie ma go w poznawaniu kogoś przez internet... Nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Są osoby, które będą chodzącymi przykładamy, że warto oraz takie, które tylko utwierdzą siebie i innych w przekonaniu o swojej ciapowatości.

Można próbować. Nie ma gwarancji. Tylko po co? Moim zdaniem, szkoda pieniędzy na takie gierki. Jest miliard innych sposobów na działanie, i to powiedzmy "po kosztach", wręcz promocyjnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie rację, posłucham waszych rad i po prostu wyjdę do ludzi.

Dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze są proste rozwiązania :)

Tak na przyszłośc to pomyśl jak nazwiesz temat bo z nazwy tego można wnioskowac ze ktos daje du*y za 40 zeta :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, temat też mi się tak skojarzył. Wyjdź do ludzi, nie bój się, na pewno spotkasz kogoś kto Cię zechce i zrozumie, uwierz;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjdź na powietrze! Daruj sobie te wszystkie serwisy... Znajdź kogoś wyjątkowego blisko siebie, a nie na drugim końcu Polski :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem zdania abyś wyszedł do ludzi. A może spróbuj poznać kogoś w pracy?

Powodzenia ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przestań, nie ma co wykupować jakiś pakietów na takich portalach. W necie bywa różnie - raz trafisz na kogoś uczciwego - raz nie, nie wiadomo też co przyniesie nowy dzień. A spotkać wymarzoną kobietę nie musisz w necie tylko na realu. Od czasu do czasu można też wejść na jakiś portal, ale jak krucho u Ciebie z kasą - nie marnuj na takie rzeczy. Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie tytuł co innego sugeruje:p A ja tutaj mam trochę inne zdanie… Jasne, że warto wyjść do ludzi i spróbować ludzi w realu, ale czasem nie jest to łatwe. I wiem po sobie, że tego typu portale się sprawdzają. Sam jestem otwartym człowiekiem i mam wielu znajomych, nie siedzę całymi dniami w domu, ale z zapoznaniem jakiejś dziewczyny mam problem. I takie portale pomagają mi. Przynajmniej jest miejsce, gdzie mogę spotkać osoby w takiej samej sytuacji jak ja, czyli szukające stałego związku. I niestety tutaj radziłbym zapłacić, ponieważ w necie można spotkać darmowe portale, jednak raczej odradzałbym je. Lepiej trochę zainwestować, ale przynajmniej korzystać z profesjonalnego serwisu. Wprawdzie nie korzystałem z edarling, tylko z mydwoje.pl, więc nie wiem jak jest na tym pierwszym, ale ten drugi mogę z czystym sumieniem polecić. Sporo dziewczyn, chętnych na stałe związki. Więc zawsze to jakaś dodatkowa opcja, nie? Ale przede wszystkim faktycznie spróbuj wyjść do ludzi, a dopiero później możesz spróbować neta. Powodzenia!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich.. Czytam tak sobie wasze wypowiedzie..tak moze 40 zl za milosc to nie jest tak malo..moze poznac milosc przez internet troche glupi sposob ale teraz mamy takie czasy ze wszytsko jest mozliwe.

Ale powiem wam jedno: przez przypadek zarejestrowalam sie na edarling..raczej z nudow i samotnosci...po pierwsyzm minutach rejestracji juz mialam jakies wiadomosci i usmiechy....pisalam z para osob, i trafilam prawie odrauz na tego wlasciwego...zaprosil mnie na kawe, ale tak jak mialam wyjazd do innego panstwa wypadl na kawe sie przelozyl...w trakcie mego wyjazdu przez 2 tygodnie pisalismy na gg..pisalismy prawie calymi dniami, w kazdej wolnej minucie, w nocy i prawie do samego rana.....przyszedl czas zeby zakonczyc pisanine i sie spotkac..mielismy przecudowna randke nad jeziorem szmaragdowym w Szczecinie..

Po pierwszym spotkaniu juz nie moglismy sie porzegnac i tak sie zaczela nasza bajeczna milosc!!!!! po 3 miesiacach znajomosci i spotykania zareczylismy sie.....wiemy ze spotkanie na edarling to bylo swego rodzaju przeznaczenie...jestesmy bardzo bardzo szczesliwi.....1 wrzesnia bierszemy slub.....i codzienie dziekujemy edarling za to ze pomogli nam sie spotkac.

Mozna warto zarezykowac i zaplacic te 40 zl?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w podobnej sytuacji,moja jedyna nadzieja sa portale randkowe ,prawda jest taka ze zaczepianie obcych ludzi na ulicy nie jest dobrym pomyslem,taka osoba automatycznie pomysli sobie"ale ja go nie znam!" wiec piszac "wyjdz na spacer poznasz kogos" piszecie bzdury! edarling odradzam moge polecic sympatie, jeszcze nikogo tam nie poznalem (place juz od roku :/) ale portal wyglada ok.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja powiem tak zalogowałam się rok temu na portalu e-darling oraz sympatii ponieważ moja sytuacja życiowa zmusiła mnie do takiego kroku. Nie potrafiłabym wyjść na ulice i zaczepiać ludzi aby ich poznać żeby nie być samej. Portale dają nam jednak trochę intymności jeśli nie chcemy z kimś kontynuować znajomości po pierwszym kontakcie w sieci to nadal jesteśmy nieznani dla tej osoby. Ja muszę się przyznać, że po 4 miesiącach od zalogowania się na sympatii poznałam tam cudownego mężczyznę z którym jestem od 6 miesięcy. :jupi: oboje jesteśmy po przejściach rozumiemy się świetnie, ja jestem za szukaniem miłości w necie choć trzeba na pewno uważać bo mogą kryć się tu również zboki. :cry:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra,nie czytam wszystkich wypowiedzi użytkowników z tego tematu ale coś Ci napiszę (może ktoś już to napisał,nie wiem)

Wychodzisz na spacer widzisz jakaś dziewczynę troszkę odwagi podchodzisz i 40zł zostaje w kieszeni.A jak na tym portalu spotkasz dziewczynę oddaloną od Ciebie o 600km,to co zrobisz?Stary obok Ciebie jest wiele kobiet które są wolne no i może ta jedna która ma Cię na oku 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem - jest sens poznawania ludzi przez portale randkowe, dlaczego by nie? ;) Ale można buszować po bezpłatnych portalach. 40zł za korzystanie ze strony to według mnie - zdzierstwo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czizas, poznaj kobietę normalnie, a nie na głupich portalach. To dobre dla samotnych 50-latków lub psychopatów. Daj sobie spokój ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym wy w ogóle gadacie jakie 40 złotych za miłość raczej 88 złotych za półroczną miłość. Najgorsze jest to że w momencie gdy zapłacisz jesteś związany z nimi umową, która po po pół roku zostaje automatycznie przedłużona. Odpowiednio wcześniej trzeba złożyć wypowiedzenie. To mnie przeraziło bo chciałem z tego skorzystać a nie chciałem mieć jakiś problemów.

Jeśli chodzi o wyjście do ludzi, które mu proponujecie jest ok ale nie ma żadnej pewności czy spotka dziewczynę o zbliżonych zainteresowaniach i charakterze który mu się w niej spodoba.

Na portalu edarling rozwiązuje test i na tej podstawie jest kojarzony z dziewczynami o podobnych zainteresowaniach i charakterze, natomiast pozostali użytkownicy nie widzą jego profilu ani on ich. Jeśli chodzi o odległości to wybiera opcję 100 km od miejsca zamieszkania i z tych okolic dostaje propozycje.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież możesz poznać jakąś dziewczynę tam gdzie mieszkasz.

A jeśli chodzi o portale..

Przecież tyle jest ich w necie. Jak już ktoś pow "40zł to zdzierstwo"

jak dla mnie. Musisz poszukać:) Twój wybór ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
po kilku dniach otrzymalem 14 wiadomosci,
Nie wiem czy warto wykupywac konto premium (bo bez niego nie mozna pisac PW, umawiac sie na spotkania na eDarling.pl).

Sorry, ale ja tu widzę, że ktoś próbuje od Ciebie wyłudzić kasę ;] Jak już naprawdę chcesz z kimś pogadać, to wyjdź na dwór. Jeśli boisz się słońca, wejdź na jakiś czat typu WP. Jest tam pełno idiotów, ale czasem trafi się ktoś z kim można pogadać. Załóż sobie jakiś ekstra numer gg, porozdawaj ludziom z czatów, może tam kogoś ciekawego poznasz. I za darmo :razz:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

IMR3VIL, 40 zł/dzień = około 1200 zł na miesiąc, założywszy, że pracujesz w sobotę i niedzielę. Kasa na jakieś konto w sieci? Nie żartuj sobie. Facet, masz 19 lat, wyjdź do jakiegoś pubu czy gdzieś i zamiast 4 dych na jakieś konto, postaw drinka jakiejś dziewczynie. Popytaj znajomych o jakieś imprezy, cokolwiek, naprawdę można fajnych ludzi poznać, w łatwy i przyjemny sposób, a nie internet. I jak później powiesz? "Poznałem ją w internecie"? A nie lepiej "poszedłem na imprezę do Marka, wszedłem i ona mi się od razu rzuciła w oczy, ja chyba jej też i jakoś tak wyszło"? Chodzi też o to, jak kogoś poznasz, to jest jedna z takich fajniejszych chwil u człowieka ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moze wiecie jak to jest z takimi portalami randkowymi ?

Jeśli koniecznie obstajesz przy wersji internetowej, to odradzam portale randkowe - celuj w społecznościówki lub fora internetowe ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy tylko ja myślałem,że to temat o agencjach towarzyskich?

:D

nie tylko Ty, ja byłam wręcz pewna ;) /anot

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam nadzieje ze nie stary to temat i zainteresuje kilka osob.

To rzeczywiscie dyskusyjna sprawa czy poznawanie przez internet jest dobre czy nie. Ja mam w tym jakies doswiadczenie i wiem co nieco na ten temat. Pisze tu poniewaz nie znam gorszego portalu towarzyskiego. Cena nie gra tu roli, 40 czy 200zl. Kazdy z Was jest w stanie zaplacic jak bedzie wiedzial za co. Ja jestem tu juz kilka miesiecy i juz tam nie zagladam mimo ze zaplacone. Interfejs edarling jest nieczytelny, skakanie i otwieranie czego badz dlugo trwa./i nie wina tu predkosci internetu/. Odkrywanie propozycji nowych partnerow to udreka. Nie widzisz twarzy /tylko czasami jest to widoczne/. Prosisz o pokazanie /czekasz pare dni/ i mozesz pisac. Jak trwa ciaglosc korespondencji to ok, jak nie, znaczy przypomnisz sobie zeby napisac za jakis czas to zapomnij ze osobe ta znajdziesz. Nie znajdziesz bo znowu zdjec nie widac. Katastrofa taka korespondencja. Jak ktos chce probowac to prosze. Ja w to juz nie wdepne, dziekuje za takie nerwy. Lepiej wyjsc z domu na spacer. Sa inne portale, czytelne i nie takie cichociemne jak ten. C-date dziala podobnie, znaczy prosisz o pokazanie zdjecia ale juz pozniej nie ma z tym problemu. Interfejs jest spoko. Polecam polski ten na s.

michal

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.