ENERGY SHOT

Jak długo można grać?

152 postów w tym temacie

Jestem osobą, która łatwo się nudzi. I jeżeli miałabym usiąść do jakiejś gry na dłużej, niż godzinka to musiałby być to dla mnie fenomen i zwycięzca rankingu najciekawsza gra świata. Póki co nie trafiłam na taką. Poza tym moje biedne oczy nie wytrzymują tak długiego siedzenia i intensywnego wpatrywania się w monitor, podobnie jak zegarek, który często mnie goni. Godzinka to maximum wszystkich maximów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdarzają mi się okresy chwilowej fascynacji grami, że - o ile nie mam jakichś obowiązków i to czas wolny - 3 dni siedzę, przerwa na sen kilka godzin, papieros czasem, a tak to przesiadywanie. Potem gra przeważnie nudzi mi się i nie ruszam jej już za często. Bardzo rzadko zdarzają się takie sytuacje, ale są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po nocach nie siedzę, ale jeśli ukaże się coś interesującego, to cały dzień wolny, od rana do wieczora potrafię przegrać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś też tak miałem, teraz już trochę mniej czasu i wolę go przeznaczyć na coś lepszego itp, ale jeśli gierka była wciągająca jak np. jakaś część z serii GTA, gdzie leciałem misja za misją to bez problemu dawałem radę, choć nie całą noc. 5 godzin musiałem się przespać, ale i tak nigdy mi się nie chciało spać w ciągu dnia, jak słyszę wśród znajomych, że robią se drzemki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak zaczynałam grać w Wow'a to od 9 rano do 4 rano dnia następnego. Oczywiście nie sama ;) Teraz już mniej, nie chce mi się siedzieć po nocach, ale zdarza się do 2 w nocy cisnąc w jakieś rpg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o fak chyba wracam do mmorpg. :O Bylem pewien, że niemożliwe jest żeby którakolwiek z dziewczyn w to grających była ładna. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak nie pracowałem, to zdarzało się zarwać nockę dla Diablo 2. Teraz nie mam tyle czasu, zagram godzinkę, dwie, w wolne dni troszkę więcej. Nie mam też takiej wytrzymałości i zawziętości co kiedyś:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś grałem w pewną grę MMO i siedziałem dosyć długo, czasem kilka godzin na dobę, olewając sporo rzeczy. Ale chyba już z tego wyrosłem, bo żadna gra nie potrafi już przykuć mojej uwagi na dłużej, niż kilka minut, więc przestałem grać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy od gry i czasu, który można na nią poświęcić, mój rekord to 12 godzin, ale to ekstremum bo tak to zwykle 4-6 godzin jak mogę sobie pozwolić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odkąd gram w World of tanks, odkryłem, że mogę znowu, tak jak 10 lat temu, przesiedzieć 10 godzin przed ekranem :) To ile gramy, zależy od tego jak dobra jest gra - jeśli gra jest naprawdę miodna i wciągająca to mozemy siedzieć długo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

deathbringer, gra nie musi być miodna, bo nie każda gra z cudowną grafiką, fizyką wciąga. Niegdyś ludzie potrafili siedzieć długo przed grami typu tetris :roll:

Najważniejsze jest aby mieć wolny czas oraz w ogóle lubić gry komputerowe. Następny ważny element to właśnie sama gra - to czy wciąga, czy też nie. Jednakże ocena gry będzie u każdej osoby inna, gdyż każdy preferuje co innego :wink:

Jeszcze chodząc do szkoły, w wakacje potrafiłem przesiedzieć 12-16h na dzień. Obecnie, gdy już jestem po szkole, gdy mam pracę, to czasu na to jest naprawdę mało. Bywa i tak, że w ciągu miesiąca gram góra 3-4h, albo i w ogóle :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętam jeszcze jak wiele lat temu mój przyjaciel, gdy jeszcze żył, potrafił spędzić całą noc przy grze pokroju Tetrisa. Niektóre z nich wciąż tworzyły nowe poziomy i nie mogły go pokonać. Był tak dobry, że grał cały dzień, potem całą noc.

Jeżeli idzie o mnie to czas spędzony przy komputerze zależny jest od tego, czy mam wino.

Pracuję dużo przy komputerze, gram również dużo, co jest związane z moją pracą.

Ile? Trudno określić - pytajcie Volanda!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj długo, większość mojego wolnego czasu poświęcam na gry komputerowe, nie tylko grając, ale czytając o nich, oglądając streamy itp, bo bardzo to lubię. Ile najwięcej grałem? Hmm myślę, że coś koło 24 h, ale z przerwami na jedzonko, prysznic, wyjście z psem itp. tak z 20 h wyszło samej gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grać można ile prądu nam dadzą tylko po raz czy jest sens a po dwa mi po kilku godzinach grania gry cholernie się nudzą więc jak gram to co jakiś czas i po godzinkę max.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gry są nudne, jak już jakaś mnie wciągnie to po max 3 godzinach mam takie wyrzuty sumienia, że marnuje aż tyle czasu że wyłączam. Ale są osoby które potrafią grać dłuuugo, podejrzewam, że to już jakieś uzależnienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak śledząc wypowiedzi, żałuje, że do tego, że wielogodzinne granie to strata czasu dochodzi się dopiero wtedy kiedy jest już za późno. Ale swoją drogą, civ, colonization i transport tycoon odebrały mi młodość :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W CSa potrafiłam grać non stop. Rozkład dnia: szkoła, 7 godzin CSa, spanie. W lutym po 3 latach stażu w strzelankę dostałam napadu drgawkowego od fotostymulacji. Od tamtej pory nawet minuty nie zagrałam. Ale uwierzcie, grać można naprawdę długo, jeśli ktoś ma dyga do tego typu gier.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da się to zrobić ale z rana obowiązkowa mocna kawa a po południu też po kawie mocnej po kilku godz proponuję doładować coca-cola

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz mało gram, kilka lat temu może i kilka godzin się grało, teraz na szczęście pogram 1-2h i na miesiąc mi się odechciewa. Szkoda czasu, lepiej poświęcić go na gapienie się na fejsbuka albo coś :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maksymalnie grałem 36h + przerwy na potrzeby fiziologiczne, krótką gimnastykę, wyjście do sklepu po czym 5h snu i kolejne 20h grania. To były czasy jak się grało w WoW'a czy EvE online .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz