Pani Prezesowa

Co zabieramy ze sobą na imprezę ?

87 postów w tym temacie

Chciałabym się dowiedzieć co zabieracie ze sobą na imprezę ?

Oczywiście pomijam rzeczy powszechnego użycia ( puderki grzebienie i inne :crazy: )

Ja ostatnio nie ruszam się nigdzie bez energy shot'a - najlepszy sposób na zmęczone ciało :)

A jak jest u was ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Pani wyżej - trochę kasy i telefon. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kasa, dowód, telefon, podkład, grzebień i klucze ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zależy:

1. pub/klub- kasa, telefon, aparat i dowód/legitymację studencką

2. domówka/akademik- kasy nie biore wtedy x d telefon, aparat, wódka/piwo, wino, czasem jakieś czipsy czy coś

3. ognisko- kasy też nie biorę, wino, piwo, coś do jedzenia, telefon, aparat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasa, komórka, alkohol, DOBRY humor, dokumenty tak na wszelki wypadek.

Ale chyba przede wszystkim dobre towarzystwo :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy na jaką.Najczęściej na imprezy zabieram podstawowe rzeczy takie jak alkohol,pieniądze,telefon komórkowy,klucze do domu,papierosy.Jednakże wszystko zależy od miejsce do,którego idę.Ostatnio gdy zaczął się działkowy sezon zaczęłam także zabierać cieplejsze ubrania.Na koncerty za to obowiązkowo glany.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie pomyślał o czymś, co by na ząb wrzucić podczas zabawy... ?

Nikt nie pomyślał o czymś, co by doładować akumulator mogło, gdy nogi odmawiają posłuszeństwa ?

Ja nie wiem, ale bez tych dwóch rzeczy ja się z domu nie ruszam - nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebowali coś przekąsić na szybko, czy też wypić, gdy zmęczenie naprawdę nas przytłacza...: ) :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak idę na imprezę to nie ma mowy by dosięgło mnie zmęczenie. Chyba tylko na nudnawych imprezach jakieś energy shoty są potrzebne bo nuda męczy człowieka:)

W zależności od miejsca:

- club - legitymacja/dowód, kasa, klucze, chusteczki, gumy, telefon

- domówka - alkohol/przekąski bądź kasę na obie te rzeczy, telefon, dokumenty, rzeczy osobiste (bo najczęściej zostaje na noc),

- impreza w plenerze - ciepłe ciuchy, dokumenty, kasa, telefon, całą torebkę i co tam w niej mam...

Muszę mieć wszystko co tylko może mi się przydać, lubię być przygotowana na nieprzewidziane sytuacje:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę mieć wszystko co tylko może mi się przydać, lubię być przygotowana na nieprzewidziane sytuacje:)

Ja wolę być nieprzygotowany, no chyba że uwzględniając wyjątek nieprzewidzianego seksu, wtedy lepiej być przygotowanym i mieć ze sobą prezerwatywę :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kasa, dowód, telefon, papierosy, zapalniczka, pudełeczko do soczewek [ bo z czasem widzę za mgłą - nie od alko, od dymu ;) i muszę zdjąć ], puder, szminka, klucze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio polubiłam wychodzenie na imprezy bez telefonu. Nikt nie zawraca głowy i nie trzeba się martwić, że zgubię albo że ukradną.

Oczywiście biorę pieniądze i dowód/legitymację.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak najmniej, żeby nie martwić się, że coś zgubiłam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli całonocna - szczoteczkę i pastę do zębów.

Jeśli nie... To zwykłę rzeczy, których autorka tematu zabroniłą wymieniać :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakieś tam drobniaki, telefon, dowód, papierosy, przynajmniej dwie zapalniczki (mają dziwne właściwości do znikania), otwieracz do piwa, chusteczki, puder i szczotkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz