Byliście kiedyś na bezalkoholowej 18stce?

Recommended Posts

kkarolajna_24
Posted

Bo ja właśnie ostatnio byłam :D u swojej siostry ciotecznej....i normalnie oczom nie wierzyłam - ludzie spotkali się u niej w domu ok 18.00 a o godzinie 24.00 wszyscy grzecznie powędrowali na trzeźwo do domu...klimat przypomniał bardziej stypę niż impreze :P

Posted

też byłam na bezalkoholowej 18stce, w lokalu i było fantastycznie :)

Posted

ja nie . . :cry:

Posted

Również nie miałem "przyjemności ??" być na bezalkoholowej 18stce

Posted

Niegdy nie spotkałam się z taką 18-stką bo moi znajomi to pijaki i pijaczki ;D

ale chętnie bym chciała zobaczyć jak to jest bawić się bez alko na takiej dżamprezie jak 18-stka..

Posted

Bylam na takiej domowej bezalkoholowej 18tce u koleżanki, i bylo bardzo wesoło - chyba z 10 osób czy 12, ciasta, napoje, wspólnie robione tosty, śmiechy, wygłupy i ogólnie zabawnie bylo. 18tka czy nie, uważam że bez alkoholu czy przy malutkich jego ilościach też można się super bawic, nawet jeszcze lepiej jeśli się ma udane towarzystwo.

dziewczyna39
Posted

dlaczego ten temat jest w dziale Humor?

A nie bylam i szczerze mowiac nie poszlabym chetnie, bo nie lubie imprez, wiec moge je znosic tylko po alkoholu. co innego w gronie dobrych znajomych, wtedy zawsze jest milo, z piciem czy bez.

Posted
też byłam na bezalkoholowej 18stce, w lokalu i było fantastycznie :)

dokładnie, ja uważam, że ludzie bez alkoholu mogą bawić się świetnie, i nie jest on nam do niczego potrzebny :)

Posted
dlaczego ten temat jest w dziale Humor?

bo jak na te czasy, to raczej śmieszne - co nie ;>

Posted

byłam i impreza się szybko skończyła, trochę drętwo było

dziewczyna39
Posted
bo jak na te czasy, to raczej śmieszne - co nie ;>

nie, smieszne (albo tragiczne) jest to, ze niektorzy tak uwazaja.

wedlug mnie to sa lekkie rozmowy na powazny temat. bo to troche przerazajace, ze "czasy" teraz narzucaja wlasnie taki schemat.

Posted

Nigdy nie byłam na takiej imprezie, ale chętnie bym się wybrała:) Wszystkiego trzeba spróbować:)

las_las_las
Posted

no ja też nigdy nie byłam chociaż dużo przede mną : P i szczerze jakos pasuja mi takie pijackie klimaty - od czasu do czasu w dobrym towarzystwie. Zawsze jest dużo śmiechu - tak jak ten koleś

znajdzie się taki co będzie zabawiał wszystkich na imprezie :P
Posted

Na każdej osiemnastce, na której byłam. alkohol był :wink:

Posted
nie, smieszne (albo tragiczne) jest to, ze niektorzy tak uwazaja.

no cóż ja jako osoba która praktycznie alkoholu nie tyka, mam podobne zdanie. Żeby nie było nie jasności - i żeby nikt mi tu nie napisał, że zaprzeczam sam sobie :wink:

bambooko:D
Posted

Byłam. I uważam, że nawet lepiej było, bo na następny dzień wszyscy wiedzieli co się działo, a nie wymieniali się tekstami, kiedy im się film urwał.

Posted

Nie byłam.

I nie czuję się jakoś porzywdzona przez to.

Byłam na jednej, na której było bardzo mało alkoholu (2 wina na 8 osób? coś koło tego), była bardzo kameralna i robiona w domu, sympatycznie było (;

Incomprehensible
Posted

Nie byłam, bo lubię pić. Chociaż bezalkoholowa osiemnastka to mogłoby to być ciekawe doświadczenie. Oczywiście wszystko zależy od ludzi i od tego, czy nie są typami psującymi zabawę innym, bo takim już nic nie pomoże.

Posted

Nie byłam i jakoś sobie tego nie wyobrażam szczerze mówiąc. I nie chodzi tu o to, że nie potrafie się bawić bez alkoholu, ale bezalkoholowa osiemnastka to dziwne dla mnie.

Posted

lubię niekonwencjonalne połączenia, dlatego też chętnie bym się przekonała jak może wyglądać taka osiemnastka! niestety to już raczej nie nastąpi, a szkoda, bo chciałabym zobaczyć moich znajomych imprezujących bez alkoholu ;)

szklanapodłoga
Posted

nie byłam i raczej nie będę :)

Pieceofeternity
Posted

Nie byłam. Lubię zabawy w doborowym towarzystwie bez alko, więc ubolewam.

Posted

Byłam.

Jednak ciężko mi ją oceniać na samym podstawie braku napojów wzbogacających zabawę. Już na samym początku sprzęt nawalił, goście się nudzili... Zmyłam się niedługo po złożeniu życzeń.

Posted

Byłam. I było całkiem przyjemnie :), choć dało się udczuć różnicę w atmosferze - bezalkoholowej imprezie towarzyszła kameralna, ciut rozsądniejsza . Polewane imprezki są dużo bardziej swobodne, podchodzące pod "szalone" ;)

Tkaczens^
Posted

A są w ogóle takie?

nie byłam i nie sądzę,że będę na takowej.

• yiliyane pinned this topic