Kibol

Sporty narciarskie

Recommended Posts

Czy podobaja się wam sporty narciarskie jak tak to jakie bo mnie biatlon slaom gigant biegi narciarskie itp :)

tomasz Sikora dzisiaj 22 ponieważ słabo strzelał biegł dobrze.

Zobaczymy jak Madzia Gwizdoń sobie poradzi. Mam nadzieje że lepiej jeje pójdzie i bedzie w pierszej 10 :D

Pozdrawiam :)

Właśnie wracam z nart i deski. Jeździć lubie, ale oglądac nie, chyba że zawody extreme :]

Właśnie wracam z nart i deski

zazdroszczę;) u mnie w ogóle nie ma śniegu.. ;(( jak pech to pech, abym sobie pojeździła..

co do oglądania, czasem skoki narciarskie (nie mam się jak tego ustrzec skoro tata zawsze ogląda) a tak w ogóle to wolę pooglądać jak na desce śmigają i robią jakieś extremalne tricki ;) no i pozazdrościć, bo sama bym tak chciała umieć 8)

i kurde nie wiem które ma Madzia gwizdon miejsce dzisiaj bo telewizor sie z****ł :/

LordHacker to jest Nasze Hobby :D

ja bardzo lubie jeździć na nartach, a jeśli chodzi o oglądanie zawodów to oczywiście skoki narciarskie :)

Niecierpie skoków narciarskich!! Jest to najnudniejszy sport chyba ze wszystkich. Skaczą tak samo, lądują tak samo wszystko do dupy. Nie rozumiem ludzi, którym sie to podoba :?:

Dziwne... ja oglądam już blisko dekade skoki narciarskie (pamiętam jak punkt konstrukcyjny byl zwany punktem krytycznym bo lądowanie na takim 120 metrze to było coś :)) i jakoś mi się nie nudzą. Czasem tak myślę że taki skok to lepsze od bungee :D

A inne sporty zimowe ? Oglądałem kiedyś bobsleje, saneczkarstwo, snowboard biathlon i biegi narciarskie i uważam że najciekawszą z tych wszystkich konkurencją są właśnie skoki... Spójrzmy na bieganie, bądź bobsleje czy saneczkarstwo... tam chyba za dużo się nie dzieje co nie ? :D

eee nie bardzo przepadam za tym rodzajem sportu, jak dla mnie jest on okrutnie nudny i strasznie mało sie tam dzieje ;)

eee nie bardzo przepadam za tym rodzajem sportu, jak dla mnie jest on okrutnie nudny i strasznie mało sie tam dzieje ;)

Zgoda ale warto popatrzeć jak Małysz odnosi kolejne zwycięstwa. Skoki to chyba jedyna ciekawa rzecz oglądania zimą.

z narciarskich to najlpesze dla mnie skoki i biathlon slalon gigant itp ale niema Naszych w czole i jeszcze biegi konbinacja Norweska miło popatrzeć :D zgadza sie Enigm@ :) Najbardziej zimowych lubie Hokej :)

nienawidze nart-dla mnie ze sportów zimowych liczy sie tylko snowboard-ten sezon jest moim trzecim:D:D wszystkim polecam:D

Enigm@,z tego co wywniskowałam to już nie jeździsz, a co sie stało ze przestałeś??

Wiesz brak czasu itp... Chajsy też odkładam na inne sprawy... Ale może jakoś w następne ferie skoczę gdzieś.

i snowboard :D:D:D:D

Praktykujesz?

W kwestii nauki tego rodzaju sportu co na ten temat powiesz?

Generalnie trudno sie nauczyć jeździć?

A ja sobie lubię poszusować...szkoda, że w tym roku zima jest taka krótka i z niewielką ilością śniegu. :roll:

Eee tam :P, ja tam jeździłem w Krynicy i było ok :wink:

ja tam pooglądać se nie lubie, chyba że coś na extreme :D

no ale tak to kocham freeskiing mmrrrr :)

i się pochwalić musze,że bede miała dłuugą przerwe swiateczna, bo przed jade na narty :oops:

narty sa suuper :D :D

w tym sezonie fakt za duzo nie pojeździłam ale cos tam sie zawsze było :wink:

Moim ulubionym sportem narciarskim jest slalom. Tylko patrzeć i zazdrościć jak oni szybko zjeżdżają. Ja też próbowałem robić slalom na nartach ale wychodziło mi to "ciut" wolniej :D:D

Ze sportów narciarskich lubię jedynie skoki - oczywiście jako widz, bo nie jestem na tyle szalona, żeby je trenować :P Sama na nartach nie jeżdżę, kiedyś uczyłam się przez może dwa miesiące na warszawskiej Górce Szczęśliwickiej, ale to by było na tyle. Nie szło mi za dobrze w tym sporcie.

• + 1