Jump to content

Mit o psie mordercy...

Genesis

Recommended Posts

Posted

Od dawien dawna interesuję się psiakami ale coraz częściej porusza się temat psów potencjalnie niebezpiecznych.

Przez większość ludzi psy takie jak Amstaff, PitBull, Rottweiler i wiele innych uważane są za coś potwornego, groźnego, nieprzewidywalnego...ale nie zdają sobie sprawy, że to jaki jest pies zależy od wychowania.

Popatrzmy na wiadomości: co raz można usłyszeć że w np. Wawie Amstaff rzucił się na dziecko...ale nikt nie porusza kwestii wychowania. Nikt nie ocenia właściciela - oceniany jest tylko pies, stworzenie zepsute przez głupotę człowieka. Na całym świecie dochodzi do pogryzień nie tylko przez "duże" psy, również przez wszendobylskie kundelki lecz tego nikt nie pokaże, ponieważ kogo interesować będzie, że jakiś człowiek został pogryziony przez nic nieznaczącego kundla :(

To nie wina psów, że często przez swój wygląd oraz predyspozycje siłowe przyciągają ludzi do których pasuje idealnie miano "debila" który przez to, iż trzyma na smyczy "groźnego" psa podbudowuje swoje maluśkie ego.

Większość psów bojowych w Polsce obecna jest od niedawna, przez co ludzie troszkę starszej daty mało o nich wiedzą. Oceniają je tylko po wyglądzie. Sam nie raz byłem świadkiem docinek spacerując z moim psem...a dlaczego? Tylko i wyłącznie, że sprawia wrażenie groźnego...dlatego że ma wielką głowę, długi język - to jest chore:(

Nie ukrywam, że z moją matką było tak samo. Bała się psów jak mało kto...za nic nie mogłem ją zmusić aby przełamała swój lęk...aż do momentu w którym sprowadziłem do domu ślicznego Amstaff'a.

Uważała te psy za głupie, brzydkie oraz groźne...wystarczyło parę dni aby jej nastawienie odwróciło się o 180*. Są to prześliczne, przkochane oraz niesamowicie wierne stworzenia które oddają człowiekowi całe swoje serce...to nie pies zdradza człowieka...tylko i wyłącznie człowiek może zdradzić psa.

Owszem...mój psiak, może zrobić krzywdę...może zalizac na śmierć: D

www.naszepsy.com.pl/forum.asp?Id=1991

Posted

bardzo dobrze napisane, przez glupoty przekazywane przez "rzetelne" media nie dostałem takiego pieska. Matka sie nasluchała w wiadomosciach o tym ze pies zagryzł dziecko, ale nigdy nie przekarzą tego, ze najczesciej to kundle, psy bezrodowodu. A pod blokiem byl w tym okresie ze amstaff ugryzł dziewczyne, a chcial jej psa tylko ona wzieła na rece go. Duzo ludzi jak widzi takiego psa okazuje strach, panikują. I to jest własnie powod dla ktorego najczesciej atakują, bo same sa zagrozone.

Posted
przez "rzetelne" media nie dostałem takiego pieska. Matka się nasłuchała w wiadomościach o tym ze pies zagryzł dziecko, ale nigdy nie przekarzą tego, ze najczęściej to kundle, psy bezrodowodu.
Smutne to jest...ale niestety prawdziwe...heh ja rok czasu walczylem o psa.

I to jest własnie powod dla ktorego najczesciej atakują, bo same sa zagrozone.
Szczera prawda. Pies jak żadne inne zwierze wyczuwa emocje, które to bardzo lubią wykorzystywać. Dotyczy to każdej rasy!

Moja psinka pare tyg. temu: a39dd3489087d8a4m.jpg

Posted

Głównie wszystko zależy od tego jak się psa wychowa.I to również ma się do tych ras zalicznych do niebezpiecznych.Ale trzeba przyznać,że inne są mniej drugie bardziej agresywne.Moje psiaki przerażają wyglądem ale tak naprawdę są łagodne i mają do mnie anielską cierpliwość :P

Posted

Jamniki duzo czesciej atakują, ale nie wyrządzają takich szkód, i nie ejst to "ciekawy" temat, co potwierdza ze dzienikarze rzerują na sensacji.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• angelika48
    • Gustaw
    • supermati2009
    • Rafał Skura
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Deszczowe Myśli #1 Już nigdy nie będę czuć się ani tak szczęśliwie, ani tak bezpiecznie jak kiedyś.
    • Nieprzenikniona
      Może warto rozważyć inne środki antykoncepcyjne niż mechaniczne? Są jeszcze plastry, tabletki, zastrzyki czy spirala, którą zakłada lekarz ginekolog. Jeżeli jesteście w stałym związku, to należałoby podjąć temat zmiany antykoncepcji na tę, która odpowiada obu stronom.  Tak jak napisał Gloria, dostrzeż pozytywne aspekty w tym, że nie masz orgazmu, zbliżenie dzięki temu trwa dłużej i nie musisz się martwić, że masz przedwczesny wytrysk, co jest bolączką wielu mężczyzn. Myśleliście z partnerką o zabawkach erotycznych? Na rynku dostępnych jest sporo specyfików ułatwiających orgazm.
    • Gloria
      Czy byłaś z tym u lekarza?
    • Gloria
      Cześć! Może sytuacja wynika z tego, że używasz prezerwatywy podczas stosunku. Musielibyście kiedyś spróbować bez (jeżeli taka możliwość wchodzi w grę). Skoro jesteś przyzwyczajony zaspokajać się w inny sposób, to musiałbyś w jakiś sposób przestawić się na to, aby osiągać orgazm podczas stosunku. Z drugiej strony, jesteś w dosyć komfortowej sytuacji, bo możesz przez długi czas uprawiać seks bez orgazmu. Wielu mężczyzn dużo by za to dało. Myślę, że możesz mieć pewną blokadę w głowie - zresztą sam o tym piszesz, że dużo o tym myślisz itp... Jak wypiłeś alkohol to było w porządku i do tego byłeś podniecony... Na pewno nie ma co sobie narzucać presji - ważne, abyście czuli się dobrze robiąc to, a nie myśleli o tym, czy tak ma być itp. Jak to dalej widzisz... ?
    • Gloria
      @types i jak?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine