erycjusz

Egzamin Gimnazjalny 2010

Recommended Posts

jesli chodzi o czesc matematyczno-przyrodniczą to przygnietli mnie do podłogi tymi biedronkami, mszycami czy diamentami :P

humanistyczny - od 35 pkt do 40 pkt (nie wiem ile za rozprawke)

mat-przyr - 46 pkt ^^

angielski - 47 pkt

jestem z siebie dumny :P

Ja powiem tak. Po tym wszystkim ochłonęłam dopiero po tygodniu. Radioaktywne biedronki i węgiel po prostu mnie powaliły... Eh, życie jest brutalne. :shock:

Mam takie pytanko, około którego czerwca szkoła otrzyma wyniki z egzaminu??

Oj nie wiem dokładnie którego, ale przypuszczam, że mniej więcej w połowie.

Egzamin był tragiczny :shock:

Nie wiadomo, jaki jeszcze ułożą klucz do niego. Pociesza mnie to, że cała Polska jest zszokowana ;P

Mam takie pytanko, około którego czerwca szkoła otrzyma wyniki z egzaminu??

U mnie w szkole mówili, że tak 16-18 czerwca. Czyli już po wystawianiu ocen:)

Zrypana część mat-przyr i ocenianie... Będzie ciężko, ale po 40pkt. z każdego będzie;D (chyba)

W wielu szkołach mocno obniżono progi, w związku z przewidywanymi raczej słabymi wynikami. Egzamin był wg mnie (mat-przyr) był na inteligencję, nie na wiedzę i poziom przeciętnego, czwórkowo-trójkowego ucznia, dla którego rzekomo ten test jest układany.

Będzie ciężko, ale po 40pkt. z każdego będzie;D (chyba)

o podziwiam ! sądzę że human był banalny, ale z mat-przyro... nie bd za dużo tych punktów. biedronki wygrywają ! xD ; ]

Czy wy znacie wyniki ? Ja dostałam dzisiaj karteczkę z kodem, ale nie ma jeszcze tej strony, na której można to sprawdzić, jestem trochę przerażona, bo wszyscy mówili jak to źle im poszło, a na forum gazeta.pl każdy się chwali ponad 45 punktami z obu części, ja u siebie podejrzewam gdzieś 35, mam wrażenie, że piszą Ci, którym poszło dobrze. Nie możliwe żeby wszyscy mieli takie świetne wyniki skoro średnia krajowa 24,5 pkt.

hej, ja mam łącznie z egzaminu 65 pkt :? a jaka była średnia krajowa z mat-przyr i humana?

tzn ja gdzieś czytalam że 24,5 a gdzieś indziej że 26 najlepiej sprawdzić w cke ... jej a wy już znacie wyniki, nam jeszcze nie podali. boję się że poszlo mi kiepsko i nie wyciągne tych 70 pk z oby dwoch części, a tak mi zależało ; D

ja nie znam jeszcze wyników i nie śpieszy mi się do ich poznania... z maty bd około 30 to była porażka zresztą z maty jestem noga, z polaka zawaliłam zadanie z tym streszczeniem ;/ ok 40 pare będzie myślę. angol 48 na 50 jak sobie liczyłam haha :D

ja pewnie jutro poznam wyniki, choć chciałabym już wiedzieć.. żyję w takiej niepewności.. licze gdzieś na 35 pkt z mat-przyr i 40 pkt z humana..

ja mam 43 z maty i 35 z humana ;/ liczylem na troche wiecej... łacznie mam 144 myslicie ze niezle??

chciałbym mieć 43 z maty ;/ ja mam 44 z polaka i 27 z matmy. Liczyłem na więcej ... z niemca 36

ja bede miała wyniki dopiero w poniedziałek ;/ ughh, no ile można czekac!!!!

ja mam 41 z humana,

24 z maty i 32 z angola.

w sumie nie ma źle. :)

37 z humana i 42 z mat-przyr.

Mam takie pytanko.

Czy wie ktoś ile za jaką ocenę dostaje się punktów przy rekrutacji do szkoły średniej? Woj. podlaskie.

ja mam 43 z maty i 35 z humana ;/ liczylem na troche wiecej... łacznie mam 144 myslicie ze niezle??

43 + 35=78

78+50(teoretycznie z języka obcego) = 128

50-matma

50-human

50-Jezyk obcy.

150 maks.

Jak to możliwe?.

Przepraszam za offtop.

Jeszcze wliczamy oceny, działalność w samorządzie, wolontariat...

Mam 41 z humana i 37 ze ścisłego. W sumie 150 punktów. Egzaminy na pewno nie odzwierciedlają umiejętności uczniów.

Egzaminy na pewno nie odzwierciedlają umiejętności uczniów.

Nie jestem przekonana. Według mnie to właśnie egzamin, a nie na przykład średnia, odzwierciedla możliwości ucznia. Dostajesz arkusz i jesteś zdany wyłącznie na siebie - na swoją wiedzę i, a może nawet przede wszystkim, umiejętność logicznego myślenia. No chyba, że paraliżuje Cię tak strach. ;]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• Kerosine
    • MonikaNowicka
    • Ylx
    • Lolekbru
    • dannonka
    • Martusiaaaaaa92
    • Cwaniaczek
    • Celt
    • pastelki
    • Darom_82
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kerosine
      Mam 16 lat i jestem uzależniona od masturbacji...
      Od siebie powiem, że prawdopodobnie - choć może wydawać się to paradoksalne - popełniasz błąd starając się narzucić sobie jakiekolwiek ograniczenia. Ludzki umysł tak już jest skonstruowany, że im bardziej staramy się o czymś nie myśleć, tym intensywniej nasze myśli krążą wokół danego tematu. Niezależnie od prób znalezienia alternatyw[y] dla solo zabaw postaraj się spojrzeć na problem bardziej pod kątem wyboru, dobrowolnego i świadomego - nawet jeśli będzie to wymagało przyjęcia wstępnie założeni
    • Cwaniaczek
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Oba tematy były okrutne, ale przez jeden przebrnąłem. Zatem odbijam piłeczkę znowu do @WszyscyZginiemy :  
    • Cwaniaczek
      Podrywanie zajętego/zajętej
      Generalnie to niegodziwe, bez względu na tytułowe "warianty", które moim zdaniem są nieistotne, a jedyne co dają, to pole do racjonalizacji własnej  niegodziwości. Z drugiej strony, tak głębiej się nad tym zastanawiając, to może i dobrze, że takie coś istnieje, przynajmniej ludzie mają wreszcie pretekst do wyzwolenia. Bo ile można żyć z kimś, po to żeby był, z półśrodkiem, wiedząc, że stać na coś lepszego, ale godząc się na to bo nie ma na horyzoncie lepszej perspektywy? Pragmatyczne przecz
    • Kerosine
      Kosmos.
      Pełnego obrazu możemy rzeczywiście nigdy nie poznać, ale według mnie obecna nauka zmierza wyraźnie [choć prawdopodobnie zupełnie nieświadomie] właśnie w kierunku udowodnienia - aczkolwiek niekoniecznie drogą bezpośrednią - istnienia Absolutu / Transcendencji. Ostatecznie, jak powiedział Albert Einstein, najbardziej niezrozumiałe jest to, dlaczego w ogóle cokolwiek daje się zrozumieć, a mechanika kwantowa czy ciemna energia pokazują, że im większe nasze zrozumienie rzeczywistości, tym robi się ba
    • Kerosine
      Koci humor
      À propos hrabiego Kiciulli...   <ten rysun stanowi na dobrą sprawę inspirację do założenia kolejnego tematu, który prawdopodobnie zresztą niedługo powstanie >