Marika

Słodycze

Recommended Posts

-czekolada (Alpen Gold, Wawel, Wedel, Sonata, Milka, Terravita itd. :lol: )

- batony (snickers, lion, 3bit, mars, kit ket...i sama nie wiem jakie jeszcze)

- miszanka wedlowksa

- ptasie mleczko

- karpatka,

i wiele, wiele innych :)

Uwielbiam:

-żelki

-chupa chupsy

-milky way minute

-rodzynki

W ogóle to uwielbiam jeść słodycze i dlatego tyle ważę :oops:

Jak ja mogłam o tym zapomnieć :/ rodzynki w czekoladzie :)

i jeszcze czekoladowe gwiazdki ( juz ich chyba nie ma, pamiętam je z dzieciństwa, takie malutkie gwiazdeczki z rożnymi minkami firmy milky way) mniam

Oj prawie wszystkie, byle to nie był po prostu słodki ulepek ;)

Wyroby cukiernicze mojej mamy i babci (i moje:D) są niezastąpione, a ponadto... różne czekolady, Bounty, Twix, batonik Dove, Kinder Bueno, Snickers, wszelkiej maści wafelki, zwłaszcza śmietankowe i kakaowe, chałwa, marcepan (aaa...)... Ostatnio wypatrzyłam nowość - białe Kinder Bueno, było pyszne, posypane takim czymś chrupiącym czekoladowym :)

Ze słodyczy to jadam:

-> pączki

-> czekolady (tylko z orzechami laskowymi)

-> cukierki wszelkiej maści :D

-> Marsy

-> Snickersy

-> KitKaty (pomimo przybitych reklam)

Słodycze to jadam jak sobie kupię :lol:

Czyli dość często

gorzka czekolada :)

chipsy

żelki Haribo :)

kasztanki

pieguski

batony wszelkiego rodzaju, zreszta cukierki tez, heheh..

wogóle kocham słodycze!!! :P:P:P

Czekolada pod różnymi postaciami, śliwki i rodzynki w czekoladzie :D Mniam!

oooo... uwielbiam, kocham słodycze!! chyba mało kto ich nie lubi... =)

uwielbiam czekolady (ale nie gorzkie), batony, cukierki, żelki, ciasteczka, chipsy, wszystko praktycznie! =D mniam... :D

slodycze slodyczami...

sa pyszne wiadomo. :razz: :razz:

ale z NICZYM -powtarzam- Z NICZYm nie da sie porownac smaku

czekolady i batonikow gdy jestesmy upaleni na tzw. gastrofazie.

rozrozniam wtedy kazdy skladnik z czekolady..

zmysly sa tak wyostrzone... rozkosznie slodkie, mleczne

rozplywajace sie w ustach slodycze na gastro nie sa porownywalne z niczym =))

hmmm...ja lubie większość słodyczy, chipsy(nie lubie paprykowych), czekolady(różne), ciasteczka, batony, lody(mniami...) i wiele wiele innych...Strasznie nie lubie rodzynek(bleee...) i marcepanu... :D

lubię gorzką czekoladę (takie słodycze wbrew nazwie :P). poza nią w sumie nie ma słodyczy które lubię. po prostu czasem jak mam ochotę zjeść coś słodkiego to jem to co mi wpadnie w rękę

bejk rolsy o smaku pizzy z 7days'a

Klasa :D

Jestem fanką i pochłaniaczką słodyczy. Czekolada to dla mnie żaden problem (ale mam fart z ta szybką przemianą materii;) ) -----> są takie dobre czekolady z takimi dużymi orzechami, żadne kawałki, tylko całe orzechy!!!

Średnio lubię czipsy i lody (tylko wodne) -->chociaż jestem fanką Mc Flera z Mc'Donaldsa :D

yyy a wiec....ja moge jesc i jesc i i tak nie przytyje:D

a więc:

-kit-kat czekoladowy i biały

-mars

-twix

-grześki

-chipsy byle nie majonezowe

-knopers

-merci

-czekolady byle nie z orzechami bakaliami i nie gorzkie

-bezy

-ciastka -hity, pieguski...

-7deys

no nie wiem .,...juz nie moge wiecej sobie przypomniec ...

-Kinder Bueno

-Milka karmelowa

-Rafaello

-Orzechy laskowe w czekoladzie

-Mieszanka Wedlowska

A z resztą po co ja się produkuję? Wszystkie słodycze są pyszne!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
  • Popular Now

• yiliyane
      Wyprowadzka po ukończeniu 18 roku życia.
      Teoria teorią, a praktyka praktyką. Postępowanie sądowe się ciągnie niekiedy latami, alimenty są zwykle marne, a ponieważ Twoi rodzice mieszkają za granicą, może być problem z wyegzekwowaniem płacenia alimentów. Nie liczyłabym zbytnio na to. Jak już pisałam wcześniej, z pracy dorywczej się nie utrzymasz. Korepetycje z niemieckiego to dobry pomysł, o ile w Łodzi byłoby na nie zapotrzebowanie. Wpierw powinieneś rozeznać się w temacie jakie są szanse zatrudnienia w wybranym przez Ciebie mieś
    • DarekMarekArek
      Z takiego, że bym się jeszcze uczył. Czytam na internecie i pisze, że należą się do 24 roku życia, jeżeli osoba się uczy i nie może do końca się utrzymać. Może źle coś rozumiem, nie znam się na prawie, mówię tylko o tym co przeczytałem.   Mógłbym pracować w gastronomii, może coś innego się znajdzie. Może dałbym też radę prowadzić korepetycje z niemieckiego.   Nie mam wykształcenia. Mam tylko zrobione 3 tygodnie praktyk. Praktyki dokładnie miałem w Supermarkecie. Rodzicę p
    • Kerosine
      Z jakiego tytułu alimenty? Praca jedynie wieczorami i weekendami... raczej tylko w gastronomii mógłbyś coś takiego ogarnąć, a i to moim zdaniem wystarczyłoby jedynie na tzw. koszty stałe [dach nad głową i opłaty za media]. Call center? I don't know. Na Twoją niekorzyść działa zdecydowanie Twój wiek i brak jakiegokolwiek kierunkowego wykształcenia ani doświadczenia zawodowego [chyba, że się mylę?]. Jeśli naprawdę nie musisz - nie ruszaj się nigdzie.
    • DarekMarekArek
      Chciałbym wtedy znaleźć prace po szkole i na weekendy. Może mogę się ubiegać o alimenty? Nie mam zbyt dużego wyboru z wyprowadzką, będę musiał to szybko zrobić. Chcę pogodzić te dwie rzeczy jakoś.   Znam język niemiecki na b2, a niedługo będzie c1. Może to mi pomoże.    Nie pochodzę z Łodzi, chcę poprostu tam zamieszkać. W Polsce nie mieszkam już 3 lata.
    • Kerosine
      Albo praca, albo edukacja. Taką decyzję będziesz musiał podjąć. Przy czym w tym drugim przypadku lepiej, żeby było to NAPRAWDĘ dobrze opłacalne dorywcze zajęcie [coś w rodzaju striptizera być może? Only half a joke]. Swoją drogą, pochodzę właśnie z Twojego docelowego miasta. Ty też być może? Długo mieszkasz na obczyźnie?