• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Popular Now

• barba
      Kamerka w samochodzie
      Mikavi jak najbardziej, napisz jaki masz budżet, czy dużo jeździsz, to łatwiej będzie podpowiedzieć jakiś model. Niedawno wypuścili nowy PQ4 i PQ4 dual gdzie są 2 kamerki, także tylna
    • Kerosine
      Nocne filozofowanie
      Jakoś tak się zawsze dziwnie składa, że... ... w każdej epickiej opowieści pełnej wielkich czynów i charyzmatycznych bohaterów momentami do których szczególnie lubię wracać i które darzę wyjątkową nostalgią są jej początki. Frodo w Bag End pośród sielskich krajobrazów Shire, Annie na Tattooine dopiero składający swój śmigacz który zmieni historię, Daenerys w domu o czerwonych drzwiach należącym do magistra Illyrio Mopatisa. Zakończenia są często zbyt monumentalne, nawet jeśli to -
    • Kalafior_Grozy
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Ukazał się trailer gry Postal 4 Nie mogę się doczekać aż znów pobuszuję po ulicach z nabitym na lufę strzelby kotem i obsikam klatę jakiegoś gostka. Oby tylko ta gra nie miała jakichś ko(s)micznych wymagań sprzętowych.
    • Kalafior_Grozy
      O czym teraz myślisz?
      Cieszę się, że jest taka ładna pogoda (przynajmniej u mnie w świętokrzyskim). Wyczyściłem sobie wałki w "wieżowym" magnetofonie. Doskonale niedoskonała jakość analogowych nagrań czy to audio czy wideo zawsze mnie pociągała. Muszę jutro wyciąć tą leszczynę.
    • Lina_Evi
      Ich troje
      Niedawno zrobiłam sobie maraton z ich piosenkami i o ile w dzieciństwie był to szał, o tyle dziś są one dla mnie totalnie asłuchalne i kompletnie nie rozumiem, co takiego szczególnego mogłam widzieć w Wiśniewskim i spółce, gdy miałam te 8 - 9 lat.