almette

Krosty po goleniu ;/

7 postów w tym temacie

Za każdym razem po goleniu w okolicy krocza pojawiają mi się krosty, często również z ropą.

Wygląda to ochydnie. Nawet po usunięciu włosków z takim czymś nie poszłabym na basem bo wygląda to niesmacznie, jak jakaś wysypka.

Jak im zapobiegać lub czym smarować żeby to znikło?

Jaki rodzaj depilacji radzicie w okolicach bikini?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może masz uczulenie na krem do depilacji, albo wręcz przeciwnie - robisz to na sucho. W pierwszym przypadku najlepiej wypróbuj inny krem, w drugim - zacznij w ogóle używać kremu:PP Może też zmień maszynkę.

Po depilacji możesz posmarować okolice intymne maścią z wit. A, kremem Nivea, maścią tribiotic lub linomag - one są dobre na wszelkiego rodzaju podrażnienia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hm to tak jak napisała szaloonaa, zmień ,albo zacznij używać kremu lub też pianki :wink:

może masz bardzo wrażliwą skóre i to dlatego :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hm to tak jak napisała szaloonaa, zmień ,albo zacznij używać kremu lub też pianki :wink:

może masz bardzo wrażliwą skóre i to dlatego :roll:

możliwe, muszę spróbować :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Cześć, jakiej muzyki słuchasz? Pochwalisz nam się swoimi pracami [nie musi to być duża próbka Twojej twórczości]? Tu albo w tym temacie. Baw się dobrze na forum =)
    • Macie blizny?
      Głowa x1- skok wzwyż przez bok od kanapy, niestety futryna mnie zaatakowała. 1,5cm. Nie widać. Głowa x2- radosny chód przez niską futrynę, gdzie przy moim wzroście skończyło się soczystym pie&&ięciem w czubek głowy. 2cm. Nie widać. Czoło- jak byłem niemowlakiem zaatakował mnie kaloryfer. Blizna widoczna malutka, pionowa. x lat później oberwałem od kolegi z płaskiego kamienia w to miejsce i blizna z pionowej stała się pozioma. Łuk brwiowy- Hokej na hali to niebezpieczna gra, szczególnie jak twój kumpel napierdziela kijem jak helikopter śmigłem. Widać to. Piszczel- Podczas zabawy w chowanego skoczyłem z drzewa na latarnię, zjechałem po niej i przy***&*(^em piszczelem w metalową obręcz od mocowania. Udo- podobna historia do powyższej, z tym że po prostu spadłem ze śliwy, a po drodze zahaczyłem o kolce. Dłuuuuga blizna pionowa na całym udzie. Na szczęście ledwo widoczna. Plecy- to uczucie gdy robisz niekontrolowane salto na rolkach zjeżdżając ze schodów, i lądujesz na plecach... Tyłek- historię zachowam dla siebie :|||   Jeszcze tylko dziara na klacie od niedźwiedzia i będę jak Geralt z Rivii.
    • Najostrzejsze jazdy po narkotykach
      Apropos tego. Mam kumpla który wpierdzielił kwasa na działkach. Zniknął z nich. Zostały tylko jego ubrania i portfel. Butów nie zdjął... Znalazła go policja w centrum miasta jakieś 5km od działek. Wszystko przez telefon. Nagrywał filmiki i wkręcił sobie że gra w filmie. (Abstrakcja, wiem. Ale polecam znaleźć jak działają te popularne "kwasy". Skrótowo: powtórzysz sobie że jesteś Son Goku, i zaraz umiesz Kamehameha. Wymyśl sobie że jesteś Magikiem, to wyskoczysz przez okno. 3 razy pomyśl o czymś, i tak się to człowiekowi wkręca, że musi to po prostu wykonać).
    • Wasze relacje z ojcem
      Mój ojciec jest jak stary kumpel. Raz sobie sączymy browarki opowiadając sprośne żarciki, innym razem chcemy dać sobie po mordzie, ale na drugi dzień o tym już nie pamiętamy. Mogę jednak wtrącić że troszkę jakby to powiedzieć, olał rodzicielstwo, tylko siostrę wyhodował na porządnego człowieka. Resztę wychowało podwórko. Jego wkład w wychowanie to forsa, dach na głową, i opierdalanie każdego jeśli coś źle zrobił. Chyba nigdy nie usłyszałem od niego słów uznania.  Ale dobro rodziny zawsze stawiał wyżej niż swoje, i widać to prawie codziennie, np. dzisiaj oddał mi ostatniego schaboszczaka mimo że był głodny a w lodówce pucha bo mamuśka w pracy a wszyscy zbyt leniwi żeby ruszyć dupę do biedry.
    • O czym teraz myślisz?
      Nie cem, ale muszem...
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84141
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Marcel

• Tematów
      57839