shoah

modyfikacje ciała

Recommended Posts

Nie zdecydowałbym się na żadną "modyfikację" ciała. Żadnych tatuaży, piercingu, implantów ani tym bardziej skaryfikacji ani rozcinania. Zadawanie sobie bólu i wprowadzanie ciał obcych do swojego ciała kojarzy mi się źle. Natomiast akceptacja swojego ciała i niebranie pod uwagę "modyfikacji" kojarzy mi się dobrze.

Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem, co mu się podoba, i mi nic do tego, jednak raczej nie chciałbym być zbyt blisko z osobą lubującą się w takich "modyfikacjach". Nie przeszkadza mi, gdy ktoś ma gdzieś jakiś tatuaż albo kolczyk, jednak skaryfikacje i rozcinanie ciała uważam już za jakiś chory masochizm i autodestrukcyjne skłonności, i zasugerowałbym konsultację z terapeutą komuś, kto takie coś rozważa albo już się czemuś takiemu poddał. Osobiście nie chciałbym mieć partnerki, która miałaby kółko w nosie, kolczyki w wielu miejscach, byłaby cała wytatuowana czy miała tunele np. w uszach.

Mnie się modyfikacje ciała zupełnie nie podobają. Kolczyki mogą być, o ile są w uszach, po jednym na ucho. Tatuaże potrafią być nawet dziełami sztuki - jako rysunki - ale nie chciałabym, żeby nawet najpiękniejszy zdobił moje ciało.

Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Nie interesuje mnie to, że ktoś jest cały pokryty tatuażami, lub kolczykami w przeróżnych miejscach. Liczy się dla mnie wnętrze danej osoby. Wszystkich na starcie traktuję równo.

Tak na marginesie - jedna z moich najlepszych koleżanek, którą znam od wczesnego dzieciństwa, ma około 20 tatuaży. Ludzie oceniają ją przez pryzmat tych ozdób - często błędnie. Nie rozumiem tego. Jak dla mnie to wesoła dziewczyna, twardo stąpająca po ziemi, która ma prawo robić ze swoim życiem co chce. 

Jest wiele modyfikacji, ktorych w zyciu bym nie zrobila, jest kilka ktore sama mam (kolczyki, piercing, tatuaże), nic mi do tego kto co robi ze swoim cialem. 

Ja bym wyszczupliła u siebie uda i tyłek. Bym przekuła uszy.  Jeszcze chciałabym się bardziej wyprostować i wydłużyć szyję. Ale w sposób naturalny, bo boję się jakichkolwiek zabiegów.

Dopoki sa to przemyslane i estetyczne modyfikacje to spoko, nie cierpie z kolei tatuowania sie bez ladu i skladu w kazdym mozliwym miejscu, to samo z piercingiem

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• alegoria
    • Shady-Lane90
    • pastelki
    • Gloria
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Shady-Lane90
      Cytat na dzień dzisiejszy
      "Moje demony uciekły na urlop... niedługo wrócą."
    • Kerosine
      Cytat na dzień dzisiejszy
      Przeciwieństwem twierdzenia prawdziwego jest twierdzenie fałszywe. Ale przeciwieństwem całkowitej prawdy może być równie dobrze inna całkowita prawda. – Niels Bohr Filozofia fizyków
    • Kalafior_Grozy
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Dziękuję Moja Droga @Shady-Lane90 za nominację. Tym razem nie zepsułem zabawy i odpowiedziałem w miarę możliwości szybko Nominuję Olę   @dannonka Olu, chciałbym poznać Twoje zdanie na jeden z poniższych tematów: lub  
    • Kerosine
      Czy wyglądam ma swój wiek?
      Skoro tyle osób na przestrzeni tak długiego okresu mówiło Ci, że wyglądasz doroślej / poważniej o te kilka lat bądź wysyłało w Twoją stronę sygnały świadczące o takim właśnie postrzeganiu Ciebie to znaczy, że prawdopodobnie coś jest faktycznie na rzeczy [choć niezależnie od fizjonomii może to być także kwestia mowy ciała i ogólnego zachowania w różnych sytuacjach oraz / lub takiego a nie innego sposobu ubierania się, makijażu czy fryzury]. W sumie rzeczywiście na zaprezentowanych zdjęciach spraw
    • Kalafior_Grozy
      Komercyjne święta
      W wielu miejscach (nie tylko na Naszym Forum) wypowiadałem się w dość szyderczy sposób o komercji w okresie świątecznym. Lecz każdy kij ma dwa końce (chyba, że jest procą). Lecz z perspektywy kogoś, kto sprzedaje wszelkiej maści atrybuty "jakże niezbędne" do świętowania te dni są niemal zbawieniem, bo przynoszą większe zyski i ilośc hajsu w portfelu skokowo rośnie. Świat jest skonstruowany tak a nie inaczej. Za darmo się nawet w ryj nie dostanie. I czy tego chcemy czy nie, święta były, są i