shoah

modyfikacje ciała

Recommended Posts

Tatuaż - spoko.

Reszta... zdecydowanie nie.

Poza tym zrobienie sobie czegoś co jest nieodwracalne (lub odwrócenie tego jest cholernie drogie/bolesne) musi świadczyć o dojrzałości.

Pod koniec tego roku planuję sobie walnąć jakiś tatuaż. Planuję nie skończyć na jednym. To, co moje dziary będą przedstawiać, to będą rzeczy związane z moimi wartościami, czymś, co jest dla mnie ważne w życiu, choć nie potępiam jakiś tam bazgrołów czy innych tribali ;).

Myślałem też o skaryfikacji, ale sobie odpuszczę ;).

Co do piercingu - nie chciałem, nie chcę i wątpię, że zechcę, ale nie potępiam - o ile jest to zachowane w umiarze.

Implanty, tunele itp - Fuj. Ktoś chce, niech nosi, ale mnie to odrzuca.

Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Co nie znaczy, że mi osobiście wszystko się podoba.

Tatuaże jestem w stanie zaakceptować, jakieś motto na ciele: czemu nie. Może kiedyś złoży się tak, że sama będę miała dziarę. Na chwilę obecną jednak odmówiłabym, gdyby ktoś mi to zaproponował.

Piercing też toleruję, byle bez przesady. Kolczyki w uszach, nosie, języku, pępku - tak, ale zakolczykowane całe ciało - zdecydowanie nie.

Inne modyfikacje typu implanty, skaryfikacje, tunele - jak komuś się podoba, niech sobie robi, ale ja tego nie akceptuję; dla mnie to oszpecanie ciała.

Kolczyk mam :). Nad tatuażem myślę, ale nie mogę się do tej pory zdecydować. To musi być przemyślane. A ogólnie to z modyfikacji ciała podobają mi się właśnie kolczyki, przede wszystkim w wardze, bez zbędnych udziwnień i oczywiście tatuaże, ale też nie jakieś przesadne :D .

Dla mnie jest to wystawienie swojego ciała na pokaz i tak tez to odbieram. Czyli gdybym szedł z kimś, a po drugiej stronie ulicy taka osoba, to zwróciłbym uwagę swoją i kompana na widok. Ale nie sądzę, że to jest osoba niewartościowa, albo głupia. To jest jego sprawa...

Można zrobić w sobie coś innego .. ale czy trzeba?

Najważniejsze jest być sobą , a nie na pokaz.

Jeżeli ktoś inaczej wygląda, ubiera się itd, dla mnie nie znaczy ze jest gorszy.

Tylko odważny, bo społeczeństwo jest mało tolerancyjne. Niestety.

Osobiście nie mam żadnych kolczyków, tatuaży, ani nic takiego. Jestem naturalnie piękna bez żadnych ozdób :D

Oczywiscie wszystko z umiarem jest OK. Jednak jeśli ktoś sobie wykolczykuje cały pysk czy pokryje ponad 50% ciała tatuażyskami, to już jest niesmaczne - według mnie się szpeci :crazy:

Oczywiscie wszystko z umiarem jest OK. Jednak jeśli ktoś sobie wykolczykuje cały pysk czy pokryje ponad 50% ciała tatuażyskami, to już jest niesmaczne - według mnie się szpeci
Zgadzam się, każda przesada jest niedobra.
wkładanie róznych implantów' date=' rozcinanie jakiś częsci ciała (jezyk - tongue splitting, bądź też członka) [/quote']A to już jest dla mnie głupota. Rozcinanie członka? Ktoś sobie chce coś takiego zafundować? Na własne życzenie? Dla mnie trzeba mieć nieźle :crazy: żeby wpaść na taki pomysł.

nie uznajesz wiadomości że niektórzy inaczej uznają piękno
Jeżeli zahacza to o głupotę to faktycznie nie uznaję, a rozcinanie różnych części ciała w imię dziwnie pojętego "piękna" jest dla mnie głupotą. Ty natomiast najwyraźniej nie uznajesz, że mam prawo do takiego zdania. Ale to mnie akurat ani grzeje ani ziębi. Nie mój problem.

Janitar, niee, nieeeee. oczywiście że możesz mieć swoje zdanie. przecież od tego jest forum, żeby dyskutować z różnymi poglądami.

ale dla niektórych właśnie rozcinanie języka jest piękne (i/lub głupie), dla innych okropne (i/lub normalne).

Tatuaż? Planuję jedną dziarkę. Póki co myślę nad tekstem (bo chcę napis).

Kolczyki? Tylko w uszach. Chociaż nie przepadam.

Co do innych modyfikacji ciała, nie podobają mi się. Niektóre wydają mi się wręcz obrzydliwe. No ale co tam komu się podoba.

Aaa słuchajcie, taka sprawa... ja planuję sobie zrobić kolczyk, jeszcze nie wiem dokładnie gdzie... jak to jest mieć kolczyk w wardze, brwi, lub języku? co sądzicie o kolczykach w nietypowych miejscach, np na karku lub przedramieniu?

Noo i jeśli ktoś posiada takie cudeńko, to proszę o wszelakie informacje, czy warto? czy i jak boli? jakie są konsekwencje? pozytywne i negatywne skutki? itp itd, sami wiecie ;)

Mnie się na karku całkiem podoba, ale nie zrobiłabym sobie. Strasznie niepraktyczne

Podobają mi się wszelakie modyfikacje ciała, jednakże nie zrobiłąbym sobie tych wszystkich rzeczy. Ja ograniczam sie do kolczyków i tatuaży. Jak na razie mam jeden tatuaż ale planuję ich sporo, mam kilka fajnych projektów któe zamierzam kiedyś zrealizować.

Co do kolczyków w nietypowych miejscach nie ejst ich zwolenniczką, trochę to niepraktczne, np na dłoni, łątwo tym zahaczyć.

Po raz pierwszy w życiu miałam dziś okazję ujrzeć na żywo przykład niezwykle rzadkiej i ekstremalnej modyfikacji znanej mi dotychczas jedynie ze zdjęć i materiałów video, a mianowicie tatuażu ocznego - z ciemnym, prawie czarnym tuszem wprowadzonym bezpośrednio w ten narząd i rozlanym po białku. Niesamowite (przede wszystkim o wiele mniej mroczne i niepokojące niż mogłoby się wydawać) wrażenie, choć sama w akurat taki sposób nie zmieniłabym swego ciała nawet za milion dolców.

Piercing ucha jak najbardziej na tak, ew. jeszcze brzuch bądź nos, ale to zależy od ostatecznego efektu. Poza tym to zależy co kto lubi, gdyż mi się mogą podobać, ale ostatecznie nie zrobiłam wsystkiego na własnym ciele!

Nie zdecydowałbym się na żadną "modyfikację" ciała. Żadnych tatuaży, piercingu, implantów ani tym bardziej skaryfikacji ani rozcinania. Zadawanie sobie bólu i wprowadzanie ciał obcych do swojego ciała kojarzy mi się źle. Natomiast akceptacja swojego ciała i niebranie pod uwagę "modyfikacji" kojarzy mi się dobrze.

Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem, co mu się podoba, i mi nic do tego, jednak raczej nie chciałbym być zbyt blisko z osobą lubującą się w takich "modyfikacjach". Nie przeszkadza mi, gdy ktoś ma gdzieś jakiś tatuaż albo kolczyk, jednak skaryfikacje i rozcinanie ciała uważam już za jakiś chory masochizm i autodestrukcyjne skłonności, i zasugerowałbym konsultację z terapeutą komuś, kto takie coś rozważa albo już się czemuś takiemu poddał. Osobiście nie chciałbym mieć partnerki, która miałaby kółko w nosie, kolczyki w wielu miejscach, byłaby cała wytatuowana czy miała tunele np. w uszach.

Mnie się modyfikacje ciała zupełnie nie podobają. Kolczyki mogą być, o ile są w uszach, po jednym na ucho. Tatuaże potrafią być nawet dziełami sztuki - jako rysunki - ale nie chciałabym, żeby nawet najpiękniejszy zdobił moje ciało.

Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Nie interesuje mnie to, że ktoś jest cały pokryty tatuażami, lub kolczykami w przeróżnych miejscach. Liczy się dla mnie wnętrze danej osoby. Wszystkich na starcie traktuję równo.

Tak na marginesie - jedna z moich najlepszych koleżanek, którą znam od wczesnego dzieciństwa, ma około 20 tatuaży. Ludzie oceniają ją przez pryzmat tych ozdób - często błędnie. Nie rozumiem tego. Jak dla mnie to wesoła dziewczyna, twardo stąpająca po ziemi, która ma prawo robić ze swoim życiem co chce. 

Jest wiele modyfikacji, ktorych w zyciu bym nie zrobila, jest kilka ktore sama mam (kolczyki, piercing, tatuaże), nic mi do tego kto co robi ze swoim cialem. 

Ja bym wyszczupliła u siebie uda i tyłek. Bym przekuła uszy.  Jeszcze chciałabym się bardziej wyprostować i wydłużyć szyję. Ale w sposób naturalny, bo boję się jakichkolwiek zabiegów.