shoah

modyfikacje ciała

Recommended Posts

sama planuję tylko tatuaż, ewentualnie skaryfikację ( przyznaję, jestem scarofilką :D ), miałam seki kolczyków ale powyciągałam- czuję się z nimi źle, ale o tylko moje odczucia subiektywne

mój chłopak zastanawia się nad tzw.językiem węża, tatuaże oczywiście w trakcie produkcji :wink:

zatem-uwielbiam tzw. body modification, zawsze warto na to popatrzeć, nawet gdy ktoś ma coś, czego moje ciało by nie zniosło....

nie podobają mi się jedynie tunele i przesadzone implanty-ale jak komuś się z tym dobrze żyje, to czemu nie?:)

Piercing i tatuaże,małe tunele jak najbardziej, w umiarze baardzo mi się to podoba, natomiast implanty i skaryfikacje mnie przerażają. Naprawdę nie rozumiem , co w tym jest "cool". No ale każdy ma własne ciało, niech robi z nim , co chce.

hm.. nasze ciało to nasza prywatna rzecz. Ważne żeby nam one odpowiadało. Nie mam nic przeciwko modyfikacjom ciała, ktoś chce tatuaż - proszę inny operację nosa - ok. Ja sama mam dodatkowe 2 dziurki w uszach, może nie jest to jakaś tam maksymalna modyfikacja, i ok. rok temu tatuaż nad kostką - lampart ;) <3. Decyzja przemyślana, i nie jest to tylko obrazek. Jak dla mnie tatuaże zdobią ciało, dla innych upiększeniem będzie korekta nosa. Ważne żeby znać umiar ;)

piercing i tatuaże jak najbardziej ale z umiarem. musi to przede wszystkim estetycznie wyglądać, a nie niewiadomo ile kolczyków na twarzy i całe wytatuowane ciało, gdzie nawet nie widać gdzie się jeden tatuaż kończy a zaczyna drugi.

ja to wyrażę tak: takie osoby jak xronix z fotobloga mi nie przeszkadzają, i jestem tolerancyjna, niech sobie doczepiają nawet bycze fiuty do twarzy, mi to wisi. (taki żarcik sytuacyjny) :mrgreen: ale i tak mi się nie podoba, bo moje wyczucie piękna i estetyki jest inne.

rozszczepienie - tylko języka mi się podoba. nie lubię zbytnich udziwnień jak 2007 koczyków w twarzy, torsie, biodrach czy częściach intymnych. lubię tylko koczyki w wardze, języku i brwi. no i uszy, ale to normalne.

dla mnie to głupota też wsadzać sobie jakieś haki w plecy.

Jestem nastawiona pozytywnie na tego typu rzeczy. Nawet mi się to podoba. Szczególnie duża ilość tatuaży u facetów. Sama się tym interesuję. Lubie kolczyki w 'dziwnych' miejscach...

Każdy robi ze swoim ciałem to co mu się podoba, denerwują mnie komentarze typu 'ciekawe co zrobisz jak będziesz mieć 60 lat' bla bla bla.

Jestem nastawiona pozytywnie na tego typu rzeczy. Nawet mi się to podoba. Szczególnie duża ilość tatuaży u facetów. Sama się tym interesuję. Lubie kolczyki w 'dziwnych' miejscach...

Każdy robi ze swoim ciałem to co mu się podoba, denerwują mnie komentarze typu 'ciekawe co zrobisz jak będziesz mieć 60 lat' bla bla bla.

przyklask! :D

dla mnie wszelkie mody są naprawdę super, bardzo mi się to podoba i w się tym trochu interesuję.

Mnie ekstremalne modyfikacje, typu skaryfikacje, wszczepianie implantów itp. odrzucają, kompletnie mi się to nie podoba. Tatuaże, piercing-jak najbardziej. Brak umiaru w piercingu nie uważam za ciekawy, całe ciało w tatuażach może być interesujące, o ile nie są to tribale :|

Tatuaż - spoko.

Reszta... zdecydowanie nie.

Poza tym zrobienie sobie czegoś co jest nieodwracalne (lub odwrócenie tego jest cholernie drogie/bolesne) musi świadczyć o dojrzałości.

Pod koniec tego roku planuję sobie walnąć jakiś tatuaż. Planuję nie skończyć na jednym. To, co moje dziary będą przedstawiać, to będą rzeczy związane z moimi wartościami, czymś, co jest dla mnie ważne w życiu, choć nie potępiam jakiś tam bazgrołów czy innych tribali ;).

Myślałem też o skaryfikacji, ale sobie odpuszczę ;).

Co do piercingu - nie chciałem, nie chcę i wątpię, że zechcę, ale nie potępiam - o ile jest to zachowane w umiarze.

Implanty, tunele itp - Fuj. Ktoś chce, niech nosi, ale mnie to odrzuca.

Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Co nie znaczy, że mi osobiście wszystko się podoba.

Tatuaże jestem w stanie zaakceptować, jakieś motto na ciele: czemu nie. Może kiedyś złoży się tak, że sama będę miała dziarę. Na chwilę obecną jednak odmówiłabym, gdyby ktoś mi to zaproponował.

Piercing też toleruję, byle bez przesady. Kolczyki w uszach, nosie, języku, pępku - tak, ale zakolczykowane całe ciało - zdecydowanie nie.

Inne modyfikacje typu implanty, skaryfikacje, tunele - jak komuś się podoba, niech sobie robi, ale ja tego nie akceptuję; dla mnie to oszpecanie ciała.

Kolczyk mam :). Nad tatuażem myślę, ale nie mogę się do tej pory zdecydować. To musi być przemyślane. A ogólnie to z modyfikacji ciała podobają mi się właśnie kolczyki, przede wszystkim w wardze, bez zbędnych udziwnień i oczywiście tatuaże, ale też nie jakieś przesadne :D .

Dla mnie jest to wystawienie swojego ciała na pokaz i tak tez to odbieram. Czyli gdybym szedł z kimś, a po drugiej stronie ulicy taka osoba, to zwróciłbym uwagę swoją i kompana na widok. Ale nie sądzę, że to jest osoba niewartościowa, albo głupia. To jest jego sprawa...

Można zrobić w sobie coś innego .. ale czy trzeba?

Najważniejsze jest być sobą , a nie na pokaz.

Jeżeli ktoś inaczej wygląda, ubiera się itd, dla mnie nie znaczy ze jest gorszy.

Tylko odważny, bo społeczeństwo jest mało tolerancyjne. Niestety.

Osobiście nie mam żadnych kolczyków, tatuaży, ani nic takiego. Jestem naturalnie piękna bez żadnych ozdób :D

Oczywiscie wszystko z umiarem jest OK. Jednak jeśli ktoś sobie wykolczykuje cały pysk czy pokryje ponad 50% ciała tatuażyskami, to już jest niesmaczne - według mnie się szpeci :crazy:

Oczywiscie wszystko z umiarem jest OK. Jednak jeśli ktoś sobie wykolczykuje cały pysk czy pokryje ponad 50% ciała tatuażyskami, to już jest niesmaczne - według mnie się szpeci
Zgadzam się, każda przesada jest niedobra.
wkładanie róznych implantów' date=' rozcinanie jakiś częsci ciała (jezyk - tongue splitting, bądź też członka) [/quote']A to już jest dla mnie głupota. Rozcinanie członka? Ktoś sobie chce coś takiego zafundować? Na własne życzenie? Dla mnie trzeba mieć nieźle :crazy: żeby wpaść na taki pomysł.

nie uznajesz wiadomości że niektórzy inaczej uznają piękno
Jeżeli zahacza to o głupotę to faktycznie nie uznaję, a rozcinanie różnych części ciała w imię dziwnie pojętego "piękna" jest dla mnie głupotą. Ty natomiast najwyraźniej nie uznajesz, że mam prawo do takiego zdania. Ale to mnie akurat ani grzeje ani ziębi. Nie mój problem.

Janitar, niee, nieeeee. oczywiście że możesz mieć swoje zdanie. przecież od tego jest forum, żeby dyskutować z różnymi poglądami.

ale dla niektórych właśnie rozcinanie języka jest piękne (i/lub głupie), dla innych okropne (i/lub normalne).

Tatuaż? Planuję jedną dziarkę. Póki co myślę nad tekstem (bo chcę napis).

Kolczyki? Tylko w uszach. Chociaż nie przepadam.

Co do innych modyfikacji ciała, nie podobają mi się. Niektóre wydają mi się wręcz obrzydliwe. No ale co tam komu się podoba.

Aaa słuchajcie, taka sprawa... ja planuję sobie zrobić kolczyk, jeszcze nie wiem dokładnie gdzie... jak to jest mieć kolczyk w wardze, brwi, lub języku? co sądzicie o kolczykach w nietypowych miejscach, np na karku lub przedramieniu?

Noo i jeśli ktoś posiada takie cudeńko, to proszę o wszelakie informacje, czy warto? czy i jak boli? jakie są konsekwencje? pozytywne i negatywne skutki? itp itd, sami wiecie ;)

Mnie się na karku całkiem podoba, ale nie zrobiłabym sobie. Strasznie niepraktyczne

Podobają mi się wszelakie modyfikacje ciała, jednakże nie zrobiłąbym sobie tych wszystkich rzeczy. Ja ograniczam sie do kolczyków i tatuaży. Jak na razie mam jeden tatuaż ale planuję ich sporo, mam kilka fajnych projektów któe zamierzam kiedyś zrealizować.

Co do kolczyków w nietypowych miejscach nie ejst ich zwolenniczką, trochę to niepraktczne, np na dłoni, łątwo tym zahaczyć.

Po raz pierwszy w życiu miałam dziś okazję ujrzeć na żywo przykład niezwykle rzadkiej i ekstremalnej modyfikacji znanej mi dotychczas jedynie ze zdjęć i materiałów video, a mianowicie tatuażu ocznego - z ciemnym, prawie czarnym tuszem wprowadzonym bezpośrednio w ten narząd i rozlanym po białku. Niesamowite (przede wszystkim o wiele mniej mroczne i niepokojące niż mogłoby się wydawać) wrażenie, choć sama w akurat taki sposób nie zmieniłabym swego ciała nawet za milion dolców.

Piercing ucha jak najbardziej na tak, ew. jeszcze brzuch bądź nos, ale to zależy od ostatecznego efektu. Poza tym to zależy co kto lubi, gdyż mi się mogą podobać, ale ostatecznie nie zrobiłam wsystkiego na własnym ciele!