• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

shoah

modyfikacje ciała

Recommended Posts

z wszelkich modyfikacji ciała u faceta akceptuje tylko tatuaże wszelkich innych zmian nie trawie

a co do rozcinania czegokolwiek - świry i tyle

[fquote=shoah]skaryfikacje[/fquote]

co to znaczy? nigdy nie slyszalam tego slowa

a co do reszty to sama mam tatuaz na lopatce i kolczyka w nosie; reszty bym sobie nie zrobilam ale mi u innych nie przeszkadza; nie oceniam ludzi po wygladzie

[fquote=shoah]skaryfikacje[/fquote]

co to znaczy? nigdy nie slyszalam tego slowa

skaryfikacje są to najprosciej mówiąc tatuaze, tylko ze bliznowe. jest kilka sposobów jak takowa blizne zrobić. niektóre naprawde są swietne. z resztą skaryfikacje mi się chyba najbardziej podobają z tego wszystkiego. i mam ich najwiecej

sam chce sobie zrobić tatuaż ... ale jak ktoś sobie rozdwaja język to przesada lub coś innego robi z swoim ciałem masakra ,nie można patrzeć na takich ludzi,pewnie robią te metamorfozy tylko dla tego że chcą sie wyrurzniać a to do niczego nie prowadzi... :twisted:

mi u innych nie przeszkadza; nie oceniam ludzi po wygladzie

Pozwole sibie zgodzić się z Magdą.Nie przeszkadza mi u innych ale sama...kiedyś chciałam kolczyka w pępku...80% dziewczyn powyzej 13 roku zycia ma tam kolczyka więc ja juz nie chce:PBardzo bym chciała mieć przekuty język i taką maluteńką kuleczke nad lub pod lewą częścią ust.Ale musze troszeczke poczekać...tata by mnie zatłukł

Widziałam zdjęcie PorzeczkiEmo-bardzo mi się podoba.Niektórym to bardzo pasuje.Bardzo łandnie wyglądasz:)

Kazdy ocenia ludzi po wyglądzie to jest silniejsze od nas, natomiast co do tych "tatuaży bliznowatych" to czy jest to uswalne ?

Blizny sa rzecza niezdrową dla ciała(serio) gdyż skora w tych miejscach jest bardziej podatna na nowotwory i ktos kto sobie to robi jest poprostu głupkiem !

Niektórzy na siłe chca się czymś wyróżnić bo normalnie im nie wychodzi.

Kazdy ocenia ludzi po wyglądzie to jest silniejsze od nas, natomiast co do tych "tatuaży bliznowatych" to czy jest to uswalne ?

Blizny sa rzecza niezdrową dla ciała(serio) gdyż skora w tych miejscach jest bardziej podatna na nowotwory i ktos kto sobie to robi jest poprostu głupkiem !

Niektórzy na siłe chca się czymś wyróżnić bo normalnie im nie wychodzi.

znam wiele osób, którzy i tak by się wyrózniali swoją inteligencją, innymi zainteresowaniami, a jednak też lubią bm.

a przecież jest wiele kultur, które robią sobie blizny, przekłuwają itp. i to jest interesujące własnie.

z niektórych blizn mogą powstać nowotwory, to prawda. ale nie z takich jak skary. prawdopodobnosc tego jest znikoma. jezeli się wie jak prawidlowo zrobić.

W moim odczuciu ważne są tutaj powody, dla któych człowiek modyfikuje swoje ciało.

Jak już wcześniej napisała Olcia, wszystko z umiarem -zgadzam się z tym.

Nie uważam natomiast, aby był to dobry sposób na wyróżnienie swojej osoby z tłumu, takie powody mnie nie przekonują.

Mijając na ulicy osobę, która ma ponadprzeciętnie zmodyfikowane ciało, nie oceniam jej, ponieważ nie znam przyczyn jej decyzji. Nie powinno oceniać się efektów czegokolwiek, nie biorąc pod uwagę ich genezy.

Wiedząc, czym kierowała się osoba, modyfikująca własne ciało, możemy się z tym zgadzać lub nie.

Osobiście uważam, że nie jest to dobry sposób na życie, jeżeli zakrawa to o fanatyzm. Skrajności nie prowadzą do niczego dobrego -takie jest moje zdanie na ten temat

Za granica to też jest traktowane jako dziwactwo, już nie rób z nas takich strasznych konserwatystów Smile.

Ale to szczera prawda i nie chodzi o konserwatystów tylko nie tolerancję. Bo co nazwanie homoseksualisty pedałem jest OK? Nieprawda ich to boli,to wcale nie jest ich wybór bo kto by chciał specjalnie narażać się na ''wygnanie'' i głupie zaczepki? A wracając do kolczyków itp. Mi to osobiście nie przeszkadza.Ważne, żeby tej osobie nie przeszkadzało, jeśli nie przeszkadza w porządku.

Hmmm... ja wypowiem sie od tej liberalnej strony....

Jestem za.... Uważam, ze to osobista sprawa każdego z nas... Nie możemy patrzeć tylko na siebie.... Nie możemy być egoistami i powinniśmy patrzeć na preferencje innych....

Ja sama mam 7 kolczyków... Wiem, ze na tym sie nie skończy... I wiem, ze tatuaż zapewne tez zrobię....

Piercing, tatuaże, skaryfikacja, implant, czy tez tongue splitting itp... sa ok jeśli sami je tolerujemy... Jeśli tolerujemy samych siebie...

Wygląda to dla mnie okropnie, w życiu bym się nie zdecydowała na np. rozcięcie języka.

Co do innych - nikomu nie będę mówić jak żyć, ale są osoby, które wyglądają tak, że jak na nie patrzę to robi mi się niedobrze.

Nic do takich ludzi nie mam. A trochę polskich "świrów" widziałem. Głównie przez moją dziewczynę która interesuje się tym. Różne blogi i fotoblogi to codzienność jak jestem u dziewczyny. I szczerze nawet podziwiam takich ludzi jak Roni za odwagę w modyfikacji swojego ciała.

Nie podoba mi się to z przesadą, ale szanuje to. Jak kogoś to kręci chce sobie coś porobić, proszę bardzo. Nie mam nic do kolczyków na języku, w pępku, czy w jakimś innym dość normalnym miejscu gdzie to nie wygląda bardzo brzydko. Tatuaże mi się podobają i sam mam ochotę jakiś sobie zrobić. Na pewno słyszeliście o Dennisie Avnerze, człowieku kocie. Zaimponował mi tym co zrobił, ale w życiu bym sobie czegoś takiego nie zrobił.

Fascynuję mnie. Fascynują mnie zwłaszcza bodźce, które pchają ludzi do modyfikowania się. Nie chodzi tu bynajmniej o banalne kolczyki i tatuaże, ale ot te, które zwykliśmy mianować głupotą.

mnie nie obchodzi co inni robią ze swoim ciałem, jeśli mają całe ciało pokryte tatuażami to ok. szanuję to, ich życie, nikogo nie skreślam przez wygląd, komuś na pewno się to podoba. sama nie odważę się na mocne modyfikacje, ewentualnie kiedyś tatuaż, ale mały...

Nigdy nie uważałem takich ludzi za gorszych/innych/lub takich, którzy chcą zwrócić na siebie uwagę przez to co robią i jak wyglądają. Nóż mi się tylko w kieszeni otwiera jak słyszę gdy inni na nich patrzą i komentują a raczej plują jadem ( bo przecież każdy musi wyglądać tak samo, spodnie w kant, uprasowana koszula i ładnie uczesane włoski ) :?

Nie podobają Ci się moje tattoo, kolczyki, skary?

Mi się nie podoba Twoja tłusta dupa, tragiczna fryzura i brzydka facjata..

PEACE

Dla mnie tacy ludzie może nie są dziwni, bo to ich ciała. Natomiast jeśli chodzi o implanty i jakieś dzielenie ciała na części, to jestem bardzo na nie. Nie wygląda to fajnie. Kilka razy widziałam w tv ludzi z implantami pod skórą i wyglądali jak z jakiegoś filmu sf. Kolczyki, czy tatuaże to bardziej bym powiedziała normalne atrakcje, które ludzie akceptują (:

Lubię patrzeć na ciało, jak na sposób przekazu człowieczej duszy i umysłu oraz na idealnie piękny wytwór, zamysł. I chociaż bywają przypadki, gdy rozpływam się na widok wytatuowanych łydek czy tuneli w uszach imponujących rozmiarów, sobie nie ufam na tyle, by się temu poddać (cżłowiek to jednak zabawna istota,jakby nie patrzec;]). A przede wszystkim - nie ufam gustom, modzie. Za to ufam smakowi ogólnie i w moim absolutnie nie leżą rozczłonkowane języki. Takie barbarzyństwo w udziale zniekształcania ciała niczym urodziwym nie jest i wiem,ze moje zdanie nie jest najważniejszą perpektywą, przez ktorą powinno się na to patrzeć. Język zdrowy w naturalnej formie, z jakim rodzimy się, myślę,że piękneisjzy być już nie może, choc najwyrazniej nie wszyscy godzą się ze mną. Zastanawia mnie tylko, co Ci ludzie chcą przekazać tak silnie ingerując w swoj wyglad i czy nie ma na to lepszych sposobow? Co na to przykładowo moje wnuki za tych kilkadziesiąt lat, gdy babcia będzie czytała im bajki na dobranoc, gdzie dobro zawsze wygrywa, wymachując im jednocześnie wężowym jęzorem przed oczami? Jedyne wytłumaczenie, które jakoś dopuszczam do siebie, to fakt, że niektórzy traktują to jako pasje (dopuszczam, ale wciaz nie dociera;d), a potem bardzo czesto juz jako uzaleznienie, choc nie slyszalam o wielu takich przypadkach. Sadze jednak, że zbieranie znaczkow jest bardziej efektywne i zdrowe, a nie przynosi takich konsekwencji (;

ewentualnie kiedyś tatuaż, ale mały...

razem pójdziemy :D

ja tatuaże to sobie zrobię

1 na lewym ramieniu w strone łopatki

2 na prawej nodze tribal :D

a i jeszcze myślałem nad imieniem ukochanej

w takim szczególnym miejscu :P

Mnie to nie przeszkadza.Jak dla mnie piercing i tatuaże są jak najbardziej wporządku.Trochę bardziej mnie "przeraża" np. taki język rozczłonkowany.Ale to już wybór danego człowieka jak komuś sprawia to przyjemność i mu sie to podoba to czemu nie.U niektórych takie dziwactwa nawet fajnie wyglądają.Jednak sama nie jestem na tyle odważna aby sobie takie modyfikacje porobić, starczy mi te kilka dziurek w uszach.Mimo wszystko podziwiam ludzi,ktorzy tak wierni oddają sie tej dziedzinie sztuki(bo chyba tak to juz mozna nazwac).Pamietam ze jeszcze niedawno sama chciałam w przyszłości załozyc studio piercingu i tatuażu.

Kolczyk czy jakiś tatuażyk w pewnym miejscu jest ok;) lecz gdy zaczyna się to mnożyć na całym ciele mi się już nie podoba.. więc wszystko z umiarem

Śledzę jednego chłopaka, który z reszto jest dość znany, występował w tv, prowadzi fb, w tychże poczynaniach i powiem szczerze, że na pewno nijak mnie to nie kręci ani nie obrzydza tylko... dziwi. Ciężko pojąć poczynania, motywacje tych zachowań. Na pewno nie wygląda to ładnie - wiem, że pojecie piękna i brzydoty to rzecz względna ale dla mnie to na prawdę brzydko wygląda. Takie bez ładu i składu, bez jakiegokolwiek znaczenia gdy po prostu się to ogląda.

Zrozumieć można takie zmiany kiedy zna się motywacje. I choć ten chłopak jest inteligentny to wyczytałam, że jego bodźce w tym kierunku są raczej błahe, banalne. Co więcej - im więcej modyfikacji, tym bardziej wydaje mi się, że to jest dla innych a nie niego. Tatuowanie sobie białka oczu, implanty, wieszanie na hakach, skaryfikacje? Dla mnie wszystko am swoje granice dobrego smaku i rozumu...

Kaduk, zgadza się, to on:)

Też mam wrażenie, że tacy ludzie kiedyś byli szarzy, nijacy i postanowili to sobie zrekompensować... Ciekawy temat do jakiejś pracy badawczej:) Kto wie, może kiedyś sama bym sie tego podjęła:)