shoah

modyfikacje ciała

Recommended Posts

na początku chciałam dodac, że nei wiedziałam, gdzie ten temat dokładniej umiescic.

a wiec tak. do modyfikacji ciała zalicza się między innymi piercing, tatuaże, skaryfikacje, wkładanie róznych implantów, rozcinanie jakiś częsci ciała (jezyk - tongue splitting, bądź też członka) i inne wszelakie modyfikacje jakie tylko ktoś sobie wymyśli.

dla niektórych sposób życia, a dla niektórych takowi ludzie to świry, poj.. i wariaci ;]

a co o czymś takim myślicie?

i prosze nie mówić o czymś takim jak sznyty np. itp;]

nie oceniam innych, niech sobie mają ale osobiscie nigdy bym sie na nic takiego nie zdobyla i zdecydowanie nie uwazam tego za cos fajnego.

piercing i tatuaże - ok.. ale rozcinanie języka i reszta dziwactw- nie.

[fquote=amCia_yell]i reszta dziwactw[/fquote]

Od razu widać że jesteśmy polakami mimo że też nie jestem zwolenniczka takich rzeczy to przez takie nazywanie owej sprawy możemy kogoś obrazić, powstrzymajmy sie ;)

co do tematu : wszystko z umiarem a jest ok ;)

Każdy ma prawo robić co chce ze swoim ciałem,a więc to akceptuję. Sama raczej nie praktykuje takich rzeczy.

a i jeszcze zapomniałam dodać. www.bmezine.com

ja tam się bmodsami zainteresowałam jakiś kawał czasu temu. naprawde można się dużo rzeczy dowiedzieć, a ludzie są niesamowici. chodzi o podejscie do zycia np.

albo o spektakle takie rózne jaki psycho cyborgs itp. zadziwiajace.

Tatuaże mnie się podobaja i mam nawet zamiar sobie jakis zrobić.

Kolczyk- czemu nie, ale tylko w uchu.

Reszta nie wchodzi w gre.

Tatuaże mnie się podobaja i mam nawet zamiar sobie jakis zrobić.

Kolczyk- czemu nie, ale tylko w uchu.

Reszta nie wchodzi w gre.

Dokładnie, tylko według mnie kolczyki mogą być prawie wszędzie. :D

Tatułaże i kolczyki są ok, sama kiedyś chciałam sobie zrobić. Ale rozcinanie języka czy inne szalone pomysły, aby ozdobcić swoje ciało są przesadą i nie popieram tego :)

Kolczyki oraz tatuaże są przeze mnie odczuwane całkowicie pozytywnie. Kolczyk posiadam a tatuaż posiadac będę za dni pare :razz:

Tatuaże i kolczyki - jestem na tak, sam nawet zamierzam takowe posiadać. A reszta z rozcinaniem języka na czele - skoro ktoś musi... jego sprawa. Aczkolwiek raczej uważam to za jakieś zboczenie/dziwactwo.

Tatuaż i kolczyk...ok...reszta out, jak dla mnie. U innych absolutnie mi to nie przeszkadza. Niech sobie robia co chca. Generalnie wyglad nie ma dla mnie zadnego znaczenia :) Liczy sie wnętrze.

Od razu widać że jesteśmy polakami

Za granica to też jest traktowane jako dziwactwo, już nie rób z nas takich strasznych konserwatystów :).

No ja osobiscie nie mam nic do tego bo sam mam tatuaz na plecach.....Triball i fajnie sie z tym czuje...kazdy ma inne podejscie... :)

pircing i tatuaże tak, inne ciekawe rzeczy zostawie jednak dla bardziej zakreconych ludzi niz ja ;P

[fquote]piercing i tatuaże - ok.. ale rozcinanie języka i reszta dziwactw- nie.[/fquote]

Dokładnie..

:D

jak ktos chce- prosze bardzo, jego sprawa. Mi sie to nie podoba. No oprocz kolczykow i tatuazy ( ale tez bez przesady).

Tatuaże i kolczyki jeszczę zniosę ale rozcinanie języka to już świry :D

Ja nie mam nic przeciwko modyfikacji ciala, to jest indywidualna i osobista sprawa kazdego czlowieka, to czlowiek sam decyduje o swoim ciele i nie mozna sie do tego wtracac jak niektozy, ja sam mam tatuaz i bardzo mi sie podoba.

Kazdy czlowiek ma swoje upodobania, ja osobisice do tatuazy nic nie mam do kolczykow tez (ale tylko u kobiet), natomiast rozcinanie sbie jakis czesci ciala to dla mnie gluopta... no ale coz... nikomu tego nie zabronie jak komus z tym dobrze to niech sobie ma, mnie tam sie krzywda nie dzieje... ;)

Nie przeszkadza mi to u innych osób, co nie znaczy, że mi się podoba i zrobiłabym sobie to samo. Są takie środowiska, w których to normalne i w których dzięki takim formom wyraża się siebie. Ja mam inne sposoby.

Tatuża chętnie bym sobie zrobił :) osobiście nie podoba mi się jak ktoś jest cały wyatułowany, czy całe ciało ma w kolczykach, ale to kwestia gustu. Jeśli innych to nie krzywdzi, to ja nie widze nic w tym złego i nienormalnego.

oh rozcinanie języka TAAAAAAAAK :twisted: :twisted: :twisted:

ROZCIĘTY JĘZYK JEST BOOOOOSKI .....

rozcięty penis- lekka dewiacja, ale dopóki ja nie musze na to patrzeć, to jest w porządku.

tatuaże sa moim zdaniem sa już mało modne, nie podobają mi się.

piercing- of course tak , najbardziej podobają mi się kolczyki w brwi, w wardze ( ale takie okrągłe kółeczka).

I OCZYWIŚCIE KOLCZYK NA WYSOKOŚCI KRĘGÓW SZYJNYCH-MMMMM.... WYPAS ;) (aczkolwiek prawdopodobnie trochę niewygodny)

Tatuaż ścierpię, obkolczykowanie maksymalne - ledwo, ale też...

Ale już rozcinanie sobie czegokolwiek to dla mnie tylko brak wyobraźni i potrzeba zwrócenia na siebie uwagi.

Sama nie mam żadnych tatuaży, kolczyków i innych udoskonaleń.

Czyste ciało wydaje mi się... po prostu szlachetne, klasycznie piękne.

[ Dodano: Nie Mar 18, 2007 19:21 ]

rozcięty penis - lekka dewiacja, ale dopóki ja nie musze na to patrzeć, to jest w porządku.

Hm... mam tylko jedno, dość wulgarne skojarzenie więc pozwolę sobie przemilczeć... ;)

iguana_punk, nie dewiacja tylko najzwyczajniejsza na świecie Głupota.

z wszelkich modyfikacji ciała u faceta akceptuje tylko tatuaże wszelkich innych zmian nie trawie

a co do rozcinania czegokolwiek - świry i tyle

[fquote=shoah]skaryfikacje[/fquote]

co to znaczy? nigdy nie slyszalam tego slowa

a co do reszty to sama mam tatuaz na lopatce i kolczyka w nosie; reszty bym sobie nie zrobilam ale mi u innych nie przeszkadza; nie oceniam ludzi po wygladzie

[fquote=shoah]skaryfikacje[/fquote]

co to znaczy? nigdy nie slyszalam tego slowa

skaryfikacje są to najprosciej mówiąc tatuaze, tylko ze bliznowe. jest kilka sposobów jak takowa blizne zrobić. niektóre naprawde są swietne. z resztą skaryfikacje mi się chyba najbardziej podobają z tego wszystkiego. i mam ich najwiecej

sam chce sobie zrobić tatuaż ... ale jak ktoś sobie rozdwaja język to przesada lub coś innego robi z swoim ciałem masakra ,nie można patrzeć na takich ludzi,pewnie robią te metamorfozy tylko dla tego że chcą sie wyrurzniać a to do niczego nie prowadzi... :twisted:

mi u innych nie przeszkadza; nie oceniam ludzi po wygladzie

Pozwole sibie zgodzić się z Magdą.Nie przeszkadza mi u innych ale sama...kiedyś chciałam kolczyka w pępku...80% dziewczyn powyzej 13 roku zycia ma tam kolczyka więc ja juz nie chce:PBardzo bym chciała mieć przekuty język i taką maluteńką kuleczke nad lub pod lewą częścią ust.Ale musze troszeczke poczekać...tata by mnie zatłukł

Widziałam zdjęcie PorzeczkiEmo-bardzo mi się podoba.Niektórym to bardzo pasuje.Bardzo łandnie wyglądasz:)