ssandra

Gry - do grania przez internet

151 postów w tym temacie

Obecnie gram w L4D2, PoE, WoW, HS. Nie mam dużo czasu jak kiedyś, a te gry go dużo zabierają. Unturned zapowiada się ciekawie, może sam pogram...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram kolegę powyżej. League of Ledends to świetna pozycja. Dobra grywalność duża społeczność graczy i przede wszystkim nie jest wymagane wydawanie niezliczonej ilości kasy aby być wyżej niż inni gracze. Postanie oraz ulepszenia(runy) są do kupienia za punkty, które zdobywamy w grze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o stratego przeglądarkowe to jak dla mnie bezkonkurencyjne jest Forge of Empires. Polecam sprawdzić a na pewno się nie zawiedziecie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgodzę się z postami wyżej.

-Plemiona 2 (Dobra gierka przeglądarkowa) Także jest wersja mobilna :)

Jeżeli chodzi o gry do pobrania na kompa to:

-League of legends

-Counter-Strike: Global Offensive

MMOrpg:

- Neverwinter

- battle of immortal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najbardziej podchodzą mi aktualnie War Thunder, ale także świetny symulator Star Conflict. Nie mam poza tym problemów z grami przeglądarkowymi, chociaż są one uboższe niż te do pobrania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez neta jedynie gram na kurniku a tam to już różnie. Albo mi się zdarzy pograć w literaki albo warcaby albo szachy. Jeśli jestem wyjątkowy spokojny i chcę sobie myśleć to wybieram szachy. Jeśli jestem po przeczytaniu jakiejś książki czy rozwiązaniu krzyżówki to wybieram literaki a w innych przypadkach wybieram warcaby :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 15.06.2016 at 15:17, Bloodmorgh napisał:

No mogę wam polecić Łowcy Zombi: Apokalipsa :) bardzo fajna i na kilka urządzeń jednocześnie.

Spróbowałem! Znudziła mi się po dziesięciu minutach..

Dużo grałem w plemiona kiedyś, jak miałem dobre plemię, ale po czasie zaczęli wprowadzać w nasze szeregi dzieci i łatwo nas było zgarnąć.

Znalazłem też grę "Wyraj" gra w klimacie Słowian ale też się szybko nudzi bo bardzo łatwo uzbierać brąz na najlepsze wyposażenie i dalej do póki czegoś nie dodadzą to nie ma po co grać.

Cholernie polecam grę "Taern" jest grą cRPG jest cholernie długa i rozbudowana kiedyś godzinami bez nudy w ją grałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gracie na Facebooku?, tam są wciągające gry,nie koniecznie strzelanina, czy samochody,a jest w czym wybierać.:wink: Np, ta poniżej:maxresdefault.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście, dlaczego tylko te gry. Tu niech gra na <link> tylko za darmo. Niestety mój nałóg, a ja postanowiłem zająć się nim w taki sposób, ale wciąż tu :)

//Linki od pięćdziesięciu postów, plus to pewnie zwykła reklama, leci ostrzeżenie. //Borowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz