ssandra

Gry - do grania przez internet

151 postów w tym temacie

Twierdza, NTSD,Counter Strike, Metin2, to kojarzę z gier po polsku, lecz po angielsku to będzie 4Stort, Cabal-online, Warcraft gry anglojęzyczne nie są skomplikowane teksty są tak ułożone , aby każdy z małym pojęciem języka mógł to poj.ąc np. 7 latek gra w Cabal-Online choć jest po angielsku :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

noo to tak

Battlefield BC2 (albo jak masz słabego kompa to Battlefield 2)

COD 4

Warcraft 3 TFT

Runes of Magic

Darkphoeo,

W fable da się grać przez NETA ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Farmville kiedyś grałam, nawet fajna, a co do Last chaos, to nazwa obiła mi się o uszy w związku z konkursem z paysafecard ale na czym dokładnie ona polega, tego nie wiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasmine2, jaki Last Chaos, przecież to już jest chyba nieaktualne. Ja przynajmniej słyszałam o konkursie tribial wars i to też od psc...czy oni tak często oferują jakieś konkursy, czy może mówimy o dwóch różnych rzeczach???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sieci to tylko gram w CODa 4, mistrzem nie jestem, do amatora mi dużo brakuje, ale cieszę się grą ;)

Jak mam dobrą chwilę to potrafię wymiatać, a na ogół często ginę - stąd mój nick, wymyślony przeze mnie - Killed ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkursy z psc zmieniaja sie z miesiaca na miesiac, w zeszlym byl z last chaos, w tym jest z tribal wars, a w przyszlym bedzie pewnie z jeszcze inna gra...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, wpisz na Youtube, na pewno są filmiki z nich... ;D A czemu musisz po polsku, większość gier ma w sobie mnóstwo polaków, a potrzebna jedynie nikła znajomość angielskiego do takich gier jak RO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiem, że psc miało konkurs z runes of magic, ale nie mogłam wziąć w nim udziału, bo wtedy jeszcze nie wiedziałam, o co w tym chodzi, dlatego właśnie spytałam, czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tą grą:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja wprawdzie napisalam o tym konkursie, ale tez tej gry osobiscie nie znam :-). Slyszalam tylko, ze gra jest wzorowana na grze World of Warcraft....i podobno bardzo lubiana wsrod graczy :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja sobie wczoraj ściągnęłam silroad online i gra wydaje mi sie super ciekawa!!! Ale na razie jestem na samym początku, nie wiem, czy ktoś z was zna tą gre??? No bo ja w sumie nie mam pojęcia, czy ona jest zawsze za darmo, czy może kiedyś trzeba coś za nią płacić???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz