klemenciol

owoce i warzywa

Recommended Posts

Jakie sa Wasze ulubione owoce i warzywa?? Mój ulubiony owoc to gruszka, a warzywo to marchewka:)) 8) 8) 8) 8) 8) :D

hmm hmm, dużo tego jest :P ale tak janbardziej to : truskawka, czereśnie, winogrono, banan, arbuz, mandarynka, jabłko :D a z warzywa to: ogórek, sałata i pomidorek (o ile to nie owoc :P )

pomidory, marchewki, kalarepka, rzodkiewka,

jabłka, pomarańcze, banany, cytrynki, kiwi ;)

Uwielbiam sałatę lodową z warzywami jest swietna, z owocow to wszystkie ale takie najbardziej ulubione to cytrusy czy jablka.

warzywa:

*ogórek

*sałata

*papryka

Owoce:

*mandarynki

*jabłka

*truskawki(niestety jestem na nie uczulona :cry:ale z 2-3 razy w wakcje zjem )

Ulubione owoce to: banan, truskawka, kiwi, czereśnia, pomarańcze.

Ulubione warzywo: ziemniaki, ogórki, pomidory, kurukrydza, kapusta.

Owoce : malina, truskawka, poziomka, jagoda, wiśna...pewnie cos jeszcze :)

Warzywa : marchewka, kalarepa, groszek, patison... tu pewnie też coś pominełam :P

Owoc : czeresnie , truskawki , banan , kiwi, cutryna, mandarynki i pomarańcze

Warzywo: marchew , pomidor , rzedkiweka , ogórek, cebula, sałata

Owoce:

Banany

Truskawki

Kiwi

Mandarynki ;]

Warzywa:

Marchew

Pomidor

Ogórek

Sałata... i cos tam jeszcze by się pewnie znalazło;)

Warzywa to oczywiście sałata, ogórek, pomidor, ziemniaczki i marchewka. : D

Owoce ; bezapelacyjnie pierwsze miejsce przyznaje truskawką, po za tym jabłko, gruszka.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• NYC
    • mateusz321
    • pjuraszek
  • Recent Status Updates

• Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • mateusz321
      moja depresja i dziwne fobie
      Boję się o tym rozmawiać z mamą, osobami ze szkoły lub kimś innym. Boję sie tego że wszyscy sie o tym dowiedzą a nie chce by ktokolwiek o tym wiedział. Nawet gdybym miał z kims o tym rozmawiac z otoczenia to nie wiem jak mam zacząć rozmowę, boję się że się w czymś pomylę i mnie zignorują lub wyśmieją. Napisać mi jest o wiele łatwiej bo mogę coś napisać potem usunąć, znowu napisać, na koniec sprawdzić i wysłać. Mam problemy z komunikowaniem sie z ludźmi, nigdy pierwszy nie zaczynam rozmowy bo nie
    • Daria.
      Plany na dziś.
      Rehabilitacja, serial i książka.
    • Daria.
      Wasz ostatni zakup.
      Dzbanek filtrujący. I książkę sobie zamówiłam.
    • NYC
      Cześć!  To co mogę Ci doradzić, to pójście do lekarza po skierowanie do psychiatry oraz znalezienie psychoterapeuty. To, co piszesz jest niepokojące i widać, że potrzebujesz pomocy lekarskiej. Jakie masz relacje z rodziną? Próbowałeś rozmawiać z nimi o problemach i ogólnie macie okazje do bycia razem? Ja tutaj na forum mogę doradzić Ci to, co napisałam wyżej oraz mogę popisać z Tobą na priv. Naprawdę radzę iść do lekarza, to żaden wstyd (choć wiem, że to niełatwe), a uratuje Ci to życie i p
    • mateusz321
      Cześć, nazywam się Mateusz, mam 17 lat pochodzę z małego miasta, mam dużo problemów z własną psychiką, kontaktami z ludźmi i liczę na to że ktoś z tego forum mi doradzi co mam zrobić ponieważ sam nie potrafię i nie jestem w stanie. Nie chcę opisywać tutaj całego swojego życia. Powiem, tylko że w czasach kiedy chodziłem do podstawówki, byłem poniżany, bity, wyśmiewany przez naprawdę sporą liczbę osób ze starszych roczników. Każdy dzień to było dowodzenie swoich racji u dyrektora, pedagoga, w