Lestat89

Ile wiecie o OOBE(Out of Body Experience)?

Recommended Posts

Witajcie, interesujemnie zagadnienie "wyjscia z ciała"... moje pytanie w zwiazku z tym.. czy ktos z was wie cos niecos o tym i moglby mi udzielic kilku jasnych porad... Bede bardzo wdzieczny

pozdro...

się zjawiskami paranormalnymi interesuje to się wie...

dziekuję:)

znam je tylko z książek:-//

W Azji zyja ludzie, ktorzy przez dlugie lata yogi, medytacji, postu doprowadzili cialo i ducha do perfekcji. Potrafia lewitowac, opuszczac cialo, byc w roznych miejscach jednoczesnie itp. To nie zarty, moj maz spotkal takich ludzi.

Co do porad to musze cie rozczarowac. Nie sadze, aby nam, "dzieciom XXI" w cos takiego sie udalo

[fquote=Magda]Potrafia lewitowac[/fquote]

do do tego to nie wiem czy tak moze byc.. lecz odwiedzilem wiele stron i sie okzauje, ze to jednak mozliwe... ale to juz buddyzm i medytacja. Nam glowe zakrzata zbyt wiele przyziemnych spraw i halasow bysmy mogli wogole rozpoczac medytacje :D Czytalem sporo o Chakrach... ciekawa sprawa i ma jakis zwiazek z tym wlasnie tematem.

A co do pytania Klemenciol:)

Wyjscie z ciala, czyli moment w ktorym "dusza" badz "cialo astralne"(jak kto woli) odziela sie od ciala fizycznego,m mianowicie moze sie poruszac gdzie tylko chce, a przed obudzeniem umyslu wraca do ciala fizycznego, wedlug osob, ktorym sie to udalo zmienia sie tam punkt widzenia i pojmowania niektorych spraw, wszystko wydaje sie tam proste etc... Ofiary ciezkich wypadkow opisuja, ze zaraz przed naprzyklad zderzeniem z innym pojazdem "jakby wychodzili z ciala i patrzeli na to z boku", jest to wynikiem traumatycznych wydarzen...

Niestety jednak, wszystkie strony jakie odwiedzam coprawda opisuja jak osiagnac ten stan, lecz to sa zwykle "naukowe gadania", dlatego wlasnie potrzebuje porad, ktore pomoga mi osiagnac ten stan :)

pozdrawiam...

Bardzo ciekawa rzecz... do tej pory nie wiedziałam, że można coś takiego osiągnąć... teraz jak znajdę więcej czasu to spróbuje osiągnąć ów stan... musi być to niezwykłe doświadczenie i uczucie:)

Nie no, a w małpki umiecie się zamieniać?? Może z Potterem do szkoły chodzicie?? Człowiek może się załamać jak czyta takie posty K. Założę się, że większość osób, które tu pisały to nie wierzące, (bo nie możliwe, że Bóg istnieje). A może wy tylko udajecie..... No przyznać się:P

Bardzo ciekawa rzecz... do tej pory nie wiedziałam, że można coś takiego osiągnąć... teraz jak znajdę więcej czasu to spróbuje osiągnąć ów stan... musi być to niezwykłe doświadczenie i uczucie:)

kochana,to nie takie proste, widać ze pierwszy raz o tym słyszysz. Poza tym niebezpieczne,dlatego mimo że troche czytałam na ten temat,nie zamierzam nawet próbować.

O ile ma to związek z śmiercią kliniczną, teoretycznie to też ma związek z wyjściem z ciała to polecam książki ( w antykwariatach za grosze) życie po życiu albo życie po śmierci, bardzo ciekawa sa opisane prrawdziwe zdarzenia opisywane przez owych ludzi

Potrafia lewitowac, opuszczac cialo, byc w roznych miejscach jednoczesnie itp. To nie zarty, moj maz spotkal takich ludzi.

Nom, wujek tez tak ma czasami. Lata od czasu do czasu jak mu sie nudzi.

Wybacz... nie wierze w cos takiego. Lepiej sprawdz czym szprycuje sie Twoj maz na wyjazdach ;-)

Nie no, a w małpki umiecie się zamieniać?? Może z Potterem do szkoły chodzicie?? Człowiek może się załamać jak czyta takie posty K. Założę się, że większość osób, które tu pisały to nie wierzące, (bo nie możliwe, że Bóg istnieje). A może wy tylko udajecie..... No przyznać się

Kamil, jesli w to nie wierzysz trudno... widze tylko ze wzielo cie na zgryzliwe uwagi:/ "malpki"^^ tu sie rzeczywiscie rozesmialem... akurat tego sie chyba nie da osiagnac... a co do Pottera... echh.. niewazne

------------------------------

[fquote]Bardzo ciekawa rzecz... do tej pory nie wiedziałam, że można coś takiego osiągnąć... teraz jak znajdę więcej czasu to spróbuje osiągnąć ów stan... musi być to niezwykłe doświadczenie i uczucie:)[/fquote]

Rzeczywiscie, ponoc niezwykle uczucie, ale niektorym ludziom nie udaje sie to tak ot, poprostu, wielu ludzi potrzebuje na to nawetk kilku lat, znam osobe ktora sie tym interesuje, od zaczecia prob do oddzielenia minelo jej 3 lata, innym zas wystarczy tydzien relaksacji i koncentracji, ja niestety nie potrafie sie zrelaksowac, a tym bardziej skoncentrakowac.

Powodzenia!

Ja od jakiegoś czasu interesuję sie autohipnoza i hipnoza werbalną

Z tego co wiem osiągniecie oobe ponoć nie jest takie trudne. Jest to połącz połączenie ezoteryki z hipnozą i łatwiej to osiągać poprzez hipnoze werbalną ponieważ jej skuteczność jest kilka krotnie większa niż autohipnozy. Do tego trzeba osiągnąć dość głęboki trans oczyścić i otworzyć główne czakry - bez tego nie da się ! Czasami trzeba ćwiczyć bardzo bardzo długo..

Ja osobiście nie testowałem oobe a hipnozą interesować się zacząłem by pozbyć sie kilku swoich słabości.

Pozdrawiam

Wybacz... nie wierze w cos takiego.

Wybaczam :wink: To, ze ty nie wierzysz, nie znaczy, ze czegos takiego nie ma. Dziwi mnie tylko to, ze miliony katolikow wierza, ze papierz po swojej smierci (a raczej samo jego zdjecie) uzdrawia ludzi smiertelnie chorych a inne rzeczy kategorycznie odrzucaja.

Może z Potterem do szkoły chodzicie??

Niestety, nie :cry:

Założę się, że większość osób, które tu pisały to nie wierzące

Wierzace, tylko niekoniecznie w religie katolicka

Wejdź na http://www.OOBE.pl i wpisz swojego E-maila a oni ci będą wysyłać zadania które masz wykonać:))Czytałam dużo o tym, ale jeszcze nie doświadczyłam tego na swoje skórze, próbowałam ale nigdy nie udało mi sie wyjść z ciała ponieważ nie chciało mi sie wykonywać tych ciężkich zadań,Ale jeśli sie postarasz to UDA CI SIE:))Ja szczerze mówiąc wierze w takie rzeczy,myślę ze jest to mozliwe.Buziaki:* :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: 8) 8) 8)

kilkoro moich znajomych to ,,praktykuje'' heh mowia ze to fajna zabawa lecz łatwo przegiąć..sama nigdy nieprubowalam,a w interenecia mozna znalezc poradnik jak to zrobic;]

[fquote]Wejdź na http://www.OOBE.pl i wpisz swojego E-maila a oni ci będą wysyłać zadania które masz wykonać[/fquote] o tak, probowalem :D nie dostaje nic, i znam ta strone :) Dziekuje za pomoc :)

Jak dotąd przeżyłam jedynie LD - Lucid Dreamin' - świadomy sen. Zdążyłam się dowiedzieć, że trochę różni się od OOBE, ale i tak to niesamowite przeżycie.

hmm trudno okreslic ile wiem na ten temat , przecztytalem prawie polowe : http://neuron.umcs.lublin.pl/~paradise/literatura/podroze_poza_cialem/012-ind.htm

i dochodze do wniosku, ze faktycznie jest cos takiego ale zdarza sie nie w sposob zamierzony, ale calkiem przypadkowy i bardziej niz pod OOBE podchodzi to pod jedna z faz snu ... ale poczytac ksiazke mozna i nawet warto bo ciekawa :)

Czytałam trochę na ten temat, sama nigdy nie próbowałam, wolę poprzestać na LD, chociaż kiedyś, kto wie;)Moja wiedza niestety nie sięga tak daleko by udzielać ci porad.

Tybetańscy mnisi;)

Jak dla mnie to za duzo w tym mistycyzmu, a za malo nauki... Nie probowalem i raczej mnie to nie pociaga. L(S)D tez ;-)

[fquote=Lena]Czytałam trochę na ten temat, sama nigdy nie próbowałam, wolę poprzestać na LD,[/fquote] jesli o mnie chodzi, nie moge osiagnac nawet L(s)D :) (Lucid Spirtual Dream:P)

mi kiedyś prawie sie to udało , to znaczy byłem skupiony jak doradzali w internecie robiłem wszystko wporzo i w pewnym momencie nie mogłem sie ruszyć , wszystkie mieśnie same sie napieły wtedy spanikowałem i tyle było po OOBE

Nie spotkałem się nigdy z takim czymś, ale nawet interesujące. :P

Obe powiadasz, no dobra.

Po pierwsze musisz znaleźć sobie jakieś wygodną miejscówkę. musi być cisz spokój, najlepiej jakiś fotel wygodny. Najlepiej zapal świeczkę bo jak pierwszy raz wejdziesz w oobe to może być nieprzyjemnie bez światła.

W nocy, na wyrku, też można. Ściągnij kołdrę, najlepiej majtki też. :D

Musi być luz. Nie możesz czuć niczego, płasko musi być. Podłoga też się dobrze zapowiada.

Teraz trochę o stanie ducha. Wyciszenie, medytacja. NIE ZAŚNIJ! Wyobraź sobie jak każdy twój oddech napawa cię tajemniczą energią. Rozluźnij najpierw nogi palce, uda, tyłek, brzuch, ręce aż dojdziesz do głowy. Nie ruszaj się, najlepiej leż na plecach. Ręce po bokach. Kiedy będziesz czuł iż zasypiasz przygotuj się. Jak wyjdziesz (jest kilka sposobów na wyjście zapewne o nich czytałeś wybierz sobie ten z liną zwisającą z sufitu) oddaj się od ciała żeby cię nie wciągało. Co by tu jeszcze o, najlepiej jak będziesz sam w domu, nie może pies szczekać ani sąsiadka sie gruchać. Cisza! temperatura nie gra roli. I pamiętaj nie śpiesz się! Wszystko powoli, poleżysz w rozluźnieniu ze 2 godziny i się uda. Pamiętaj to nie jest dar! Karzy może!

I proszę bardzo od to cała historia z OBE. Na pewno się uda! Pamiętaj wierz w sukces. I jeszcze jedno, latanie może być trudne na początku to uważaj....

To nie sa zadne zjawiska paranormalne :shock:

1. zeby kazdy wiedzial co to jest oobe -- > http://pl.wikipedia.org/wiki/OOBE

2.i jak to wszytsko osiagnac --> http://www.oobe.pl/

Kto uwaza, ze to sa zjawiska paranormalne niech sprawdzi...

Gwarantuje, ze wielu z was potrafi wyjsc poza wlasne cialo...

trzeba tylko trenowac i nie poddawac sie...

Powodzenia

=) Fajny temat... o OBE przeczytałem 3 ksiązki i się boję :) przy drgawkach rezygnuje :)

LD -> no właśnie jawne śnienie ćwiczę bardziej, wierząc że później metodą z LD do OBE będzie łatwiej :)