ksiuunek

Hity i Kity Kosmetyczne

230 postów w tym temacie

Hit:

- prasowany puder Nivea Stay Real - zdecydowanie mój numer jeden wśród pudrów, dobry efekt matujący, a dodatkowo zapach, który powala mnie na kolana, naprawdę cudny. W opakowaniu znajduje się gąbeczka i lusterko, więc idealnie sprawdza się w podróżach. W ogóle cała kolorówka Nivei prezentowała się ciekawie, szkoda, że nie skusiłam się na więcej.

33131_250.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hepi - nie chcę skłamać, ale naprawdę nie pamiętam. Płaciłam za niego w kunach i to w dodatku trafiłam na okazję, kiedy cała kolorówka Nivei była -50%. Na wizażu dziewczyny piszą, że kosztuje ok. 11-15 euro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Absolutnym hitem dla moich wymagających włosów jest szapon L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5.

Od dawna tak szybko moje włosy nie poprawiły się. Są miękkie, błyszczące, pięknie się układają i pełne witalności.

loreal-elseve--total-repair-5-szampon-wypeniajcy.jpg&w=300&h=300&ei=YyIQT6CgKYOAtQal3MVK&zoom=1&iact=hc&vpx=345&vpy=400&dur=517&hovh=140&hovw=140&tx=100&ty=74&sig=114030832098069898071&page=2&tbnh=129&tbnw=127&start=24&ndsp=32&ved=1t:429,r:1,s:24

Kupiłam w drogerii lakiery firmy Wibo Express growth. Cena sugerowała, że pewnie nie będą zbyt trwałe i rewelacyjne, ale jeden kolor lakieru mnie skusił. Bardzo pozytywnie się rozczarowałam się. Są bardzo fajne, dobrze się rozkładają i są dość trwałe. A co najlepsze zauważyłam poprawę stanu moich paznokci, bo wcześniej wołały o pomstę do nieba.

search?q=lakiery+wibo&hl=en&prmd=imvnsfd&source=lnms&tbm=isch&ei=ECMQT8OlKMXHtAaVtbEe&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAwQ_AUoAQ&biw=1366&bih=605#

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK dla:

- puder Astor Skin Match - moja wygrana, która okazała się świetna. Wydajny, ładnie stapiający się ze skórą bo nie uwydatnia niczego (włosków, zmarszczek, suchych skórek itd.), długo się utrzymuje. Daje ładny efekt wykończenia makijażu. W pudełeczku jest gąbeczka (bardzo fajna) oraz lusterko. Cena taka sobie i dla mnie to spory minus ale w końcu to kosmetyk na dłużej więc można zaszaleć. No i są tylko 3 odcienie ale dość popularne więc można coś dla siebie dostać.

5de450001df532b4med.jpg

- lakier Lovely Brystal Strenght - mam trzy kolory i wielki plus za szybkie schnięcie. Warstwa wysycha w czasie pomalowania wszystkich palców (znaczy pierwszy jest już suchy w momencie dojechania do ostatniego paznokcia). Utrzymują się raczej krótko ale używam utwardzacza z Wibo (też polecam) i tydzień mogę ponosić taki lakier robiac wszystko co trzeba. Są to jednowarstwówki więc nie trzeba paćkać się z nim długo. Za taką cenę nie jest źle. Mam akurat dwa kolory czyste, matowe a jeden metaliczny i metaliczny ma raczej kiepski kolor (mam zielony) ale te matowe są piękne (niebieski i koralowy), jedynie niebieski lubi brudzić mi wszystko przy zmywaniu:P

7618999d1cf01f05.jpg

Utwardzacz z Wibo:

c750b2cacdc37c4f.jpg

- wazelina z Ziaji (choć chyba przepłaciłam bo dałam aż 2,5zł:P) - super sprawdza się w każdej sytuacji, robi za wspaniały błyszczyk, podkreśla kształt ust a przy tym chroni, nawilża i wygładza ze zbędnych skórek. Dodatkowo nadaje się do smarowania pięt czy też dłoni. Super!

- korektory z Lovely Magic Pen- pod oczy z rozświetlaczem, na niedoskonałości i do zaczerwień - bardzo je lubię, odpowiadają mi choć może ten pod oczy najmniej bo jest najbardziej lejący się. Za to na zaczerwienienia jest świetny. Za taką cenę może nie jest najlepszy ale jeśli ktoś nie używa podkładu a chce coś lekko zatrzeć to tu te korektory się sprawdzą.

57143613e5984aa4.jpg

- Oliwka Hipp dla dzieci - uwielbiam ją, ma co prawda taki sztuczny zapach choć jest "eko". Jednak liczą się efekty i tu nie ma zarzutu - cudownie nawilża z niespotykaną miękkości, nie pozostawia też tej typowej dla oliwek tłustej warstwy. Skóra w sumie wydaje się być wręcz wysuszona po nałożeniu jej i póki oliwka jeszcze na skórze jest wyczuwalna ale po całkowitym wchłonięciu zostaje miłe uczucie. I tu małe zaskoczenie - używam jej na twarz i ona mi ją matuję (!), dobre kilka godzin nie ma efektu świecenia się. Czytałam, że wiele dziewczyn używa jej normalnie pod podkład i też się sprawdza. Cena to 12-17zł, zależy gdzie.

c800ae0eacfb4d00.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dorzucam kolejne dwa produkty, które znajdują się na mojej liście HITÓW kosmetycznych.

1. La Roche Posay - Toleriane Ultra (krem intensywnie kojący) - cudo! Idealny preparat, który łagodzi podrażnienia, po pewnym czasie skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Cena może trochę odstraszać, ale jeśli o mnie chodzi, to chciałabym, aby to mazidło na stałe zagościło w mojej kosmetyczce.

LP14436_medium.jpg

2. Babydream - Olejek Pielęgnujący. Skuszona pozytywnymi opiniami na temat tej oliwki, postanowiłam, że wypróbuję ją na własnej skórze (a raczej włosach). Cena naprawdę jest zachwycająca, 250 ml za 6,49 zł. Stosuję ją do olejowania włosów od ponad miesiąca i przyznać muszę, że zauważyłam dużą poprawę zarówno w wyglądzie jak i kondycji włosów.

20230_250.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie na liście dopisuje się masło do ciała z serii owocowej flosleka - arbuzowe. Zużyłam już 2 opakowania i nie mam dość, nie znudził mi się zapach a poza tym fajnie pielęgnuje skórę po kąpieli.

maslo_liczi_kartonik.jpg

Kolejna rzecz godna uwagi to żel do twarzy i ciała z Biodermy, jest mega delikatny a przy tym fajnie się pieni. Jak macie problem z wysuszaniem skóry po myciu to polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do listy dorzucam

ziaja_tonik_ogorkowy%5B1%5D.jpg

W ogóle, jestem pod coraz większym wrażeniem tej firmy. Każdy kosmetyk, jakiego się tknę, bije na głowę inne, droższe formy.

Szukałam idealnego tonika, wszystkie były z ekstraktem z ogórka, do skóry suchej, lub mieszanej i żaden nie był tak idealny, jak ten. W koncu nie wysusza, nie daje efektu nieprzyjemnego ściągnięcia, wszystko jest komfortowe.

I tak mam z każdym kosmetykiem od Ziai

I lakiery do paznokci z Essence, wszystkie, cała firma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby nie było miło to dziś kity:

- Podkład Shiseido 30 SPF - pierwszy minus to cena (130zł za 30ml) i wielkie szczęście, że nie miałam kasy na niego a pani dała mi próbkę. Drugi minus to konsystencja - leje się strasznie, nie wiem czym go nabierać bo normalnie kapie (nie sprawdzałam ale to chyba podkład wodny). Ja go dziabam palcem i po prostu kapie za nim dojdę z nim do twarzy. Wcale się dobrze nie rozprowadza chociaż może to podkład do którego trzeba mieć pędzel. Nie współgra z kosmetykami wcześniej położonymi, chyba przez konsystencję właśnie. Z tego co widziałam to ma tylko 3 odcienie w tym najjaśniejszy jest niby pomarańczowy a na twarzy żółty i to też nie do końca mi pasowało. Ma ładny zapach a krycie słabe (takie chciałam) i na lato jest ok. Do tego jako jedyny podkład ma tak duży filtr. Jednak wiem, że go nie kupię, nie za taką kwotę.

e2c661bc2bf0973b.jpeg

- Kapsułki Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln - zapchało mnie bo zamiast samych olejków ma silikony już w składzie (wcześniej ich nie ma). Efektu w sumie zero. Zapach kiepski. Strata pieniędzy, małych bo małych ale jednak.

1197ecffa87d5768.jpg

- Lakier L'Oreal Elnett - chyba nie pisałam. W każdym razie rozumiem, że znika po przeczesaniu go palcami/grzebieniem - takie założenie i jest ok, faktycznie tak ma ale jednak lakier powinien trochę się utrzymywać. Tu niestety wyjście na wiatr skutkuje tym, że lakier przeczesany przez wiatr też znika. Nie kupię go bo efekt na chwilę nie jest dla mnie. Dla osób lubiących bawić się włosami - nie polecam. Jednak spory plus za brak mocnego przesuszenia włosów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HIT :

9391.jpg

Cudowna odżywka do włosów, jak na swoją jakość bardzo tania, piękny zapach, lśniące i zdrowe włosy, a co najważniejsze - b. wydajny produkt.

KIT :

SYOSS_Smooth_szampon_500ml_206759_print_1772H_1772W.jpg

Kompletne dno, firma kreuje się na profesjonalną markę, a włosy po umyciu tym szamponem są ciężkie i szybko się przetłuszczają. Jakby to ująć " przerost formy nad treścią".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Carmex zna już chyba każdy (; Nic dziwnego, jest doskonały. No i cena też baaardzo korzystna. I niestety zauważyłam już objawy uzależnienia od niego. Świetny do stosowania na co dzień. No i te mrowienie ust ;d Minusów brak. No, chyba że komuś nie podpasuje zapach, ale to już kwestia indywidualna. Ja ze względu na działanie wybaczam mu to :wink: Chociaż są też smaki owocowe, więc do wyboru, do koloru. Mi osobiście najbardziej pasuje wersja w formie sztyftu

carmex+lip+balm.jpg

No i moja najnowsza zdobycz, odżywka John Frieda do włosów blond. Odżywka bardzo dobra, jak na swoją cenę. Szczerze mówiąc kupując ją nie spodziewałam się cudów. Ale muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Włosy są miękkie, dobrze się układają no i ten cudowny zapach :wink: Naprawdę fajna odżywka do stosowania na co dzień. Nie zauważyłam po niej jakiś super efektów powalających efektów odbudowujących, ale od tego mam inne specyfiki. Ta jest w sam raz dla co dziennej pielęgnacji, więc polecam ;)

john-frieda-blonde-odzywka-250ml.jpg

A teraz czas na kity.

W ogóle, jestem pod coraz większym wrażeniem tej firmy. Każdy kosmetyk, jakiego się tknę, bije na głowę inne, droższe formy.

U mnie również Ziaja zawsze miała ogromnego plusa, większość jej kosmetyków rzeczywiście jest dobra, ale niestety mój ostatni zakup całkowicie się nie sprawdził. Skusiłam się na krem do rąk z ziaji, kupiłam go bez zastanowienia, bo pomyślałam, że jak z 'ziaja to pewnie będzie w porządku'. Niestety nie był. Zresztą to mało powiedziane, jest beznadziejny ! To jeden z niewielu kosmetyków, którym nie udał im się. No ale jeśli już o mowa o kosmetycznych kitach, to uważam, że krem ten musi się tu znaleźć ;p

ziaja-krem-do-rak-ochronny-z-ekstraktem-z-bawelny-100-ml.jpg

tylko ten mój ma zielone napisy na tubce ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój hit choć mam nadzieję, że się nie pośpieszyłam z opinią.

Peeling do ciała Aldo Vandini Secrets of Amazonia - skład ma super bo to same oleje, wyciągi i sól morska, działanie dobre ale nie jakieś gwałtowne i skóra nie jest podrażniona. Największym plusem jest zapach oraz to, że olej zostaje na ciele, nie trzeba się już niczym smarować po użyciu tego peelingu. Zapach (jest obłędny!) uwydatnia się dopiero po umyciu bo sam w opakowaniu ma jakby lekko chemiczny zapach. Konsystencja jest bardziej sypka co jest pewnym minusem przy nakładaniu (potrafi zlatywać). Cena to 25zł za opakowanie 250ml w Douglasie. Przez zapach zamierzam sprawić sobie całą serię tych kosmetyków (jest nawet woda toaletowa!) jeśli skład będzie równie fajny.

0b37950081f3be6a.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje akltualne hity w kosmetyczce:

d8182_m_640_480_0_0_0_0_0_0_0_9244e7d3f7cf7bcde586d2d87c7fbddc.jpg

a dokładnie ten pierwszy z prawej, podkład matujący do skóry tłustej i mieszanej. Używam go niezmiennie od 14 miesięcy, nie zamienię na żaden inny.

Buteleczka kosztuje ok. 30 zł, wystarcza na 2 miesiące, nawet przy codziennym stosowaniu jak jest w moim przypadku. Podkład trzyma sie nawet przez 12 h!

Produkty essence:

puder i róż

40474_250.jpg

roz.jpg

Maybelline Colossal Volum' Express

34968.jpg

I totalny kit czyli kremy BB z garniera! Nie rozumiem, jak można to stosować. Dwa odcienie, które nawet nie poprawiają kolorytu skóry, a na buzi tworzą jakąś dziwną oleistą papkę. ;x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje aktualne hity:

W ogóle uwielbiam markę astor, od pewnego czasu coraz wiecej kosmetykow marki astor w moim kosmetycznym pudle ;)

Podpisuję się pod tym co napisała martuśka na temat pudru skin match astor, jest rewelacyjny, swietne dopelnienie makijazu, dobrze kryje, nadaje skorze piekny odcien i dlugo sie utrzymuje, poza tym zacheca do zakupu solidnoscia w jakiej jest 'podany'.

thumb31_8941247.jpg

Ostatnio zakupilam podklad astor perfect stay, do tanich nie nalezy, ale uwazam, ze warto, nie tworzy efektu maski i tak na prawde jest niewidoczny ale twarz jest taka świeża i po prostu idelana, mimo, ze nie mam problemu z cerą.

47158_250.jpg

No i w koncu paletka cieni astor mmmm perfect smoky eyes ;D moje ulubione to smoky eyes odcien granatowy, fuksja oraz paletka beżów

thumb31_8940671.jpg

Tusze! Polecam wszystkim tusz z Maybelline, idealna szczoteczka, dobra konsystencja tuszu :

collosal-black-2.png

Co do szamponow i odzywek stosuje te czerwone do wlosow farbowanych, najczesciej z L'oreal, szampon i odzywki bez splukiwania, jestem zadowolona :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzadko zdarza mi się powracać do produktu po jego zużyciu. Jednak do kilku specyfików przywiązałam się bardzo mocno, bo są cudowne.

1. Lakier do włosów SYOSS Volume

Naprawdę dodaje włosom objętości, nie skleja ich i łatwo się usuwa. W przeciwieństwie do wielu innych lakierów włosy nie są po nim nieprzyjemnie "mokre".

16473610774d8cf9fa33119.jpg

2. Odżywka do włosów GlissKur, jedwabiste coś, rozpoznaję po kolorze płynu. :mrgreen:

Cudowna odżywka do włosów, jak na swoją jakość bardzo tania, piękny zapach, lśniące i zdrowe włosy, a co najważniejsze - b. wydajny produkt.

Dokładnie.

c_big1100798.jpg

3. Krem do stóp, kolan i łokci Garnier intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry

Jak dla mnie fenomen. Po pierwszym użyciu skóra robi się bardziej miękka i aksamitna. Przy regularnym stosowaniu dzieją się cuda!

KOS000746_2377.jpg

4. Masło do ciała truskawkowe Joanna

Plusami są dla mnie niska cena, świetny zapach i całkiem niezłe nawilżenie. Jednak na 1 miejscu w pozytywach jest zapach. : P

truskawkowe-maslo-do-ciala-naturia-joanna_4341_3.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hity:

Masła do ciała:

1. Pomarańczowe z ziaji - około 15zł za 200ml

31718_250.jpg

2. Truskawkowe Naturia Joanna - ok. 10zł za 250g

mas%C5%82o%20naturia%20truskawkowe.jpg

3.Pomarańczowo-grejpfrutowe Eroni Cosmetics - 15zł za 230g

122421.jpeg

Wszystkie pięknie pachnę, mają świetną konsystencję, szybko się wchłaniają i są bardzo wydajne : )

Balsamy i mleczka do ciała:

1. Garnier body ujędrniające mleczko do ciała - około 15zł za 250ml

Świetny zapach, idealna konsystencja, błyskawiczne wchłanianie i dobra wydajność.

z11403751X,13-zl-mleczko-ujedrniajace-Garnier.jpg

2. Dove - nie pamiętam już ceny. Lubię głównie ze względu na rozświetlające drobinki, które ładnie wyglądają ; p

todov206-dove-250ml-body-lotion-silky-nourishment--WTrM.jpg

Płyny, żele i balsamy pod prysznic/do kąpieli:

1. Czekoladowo-miętowy - za każdym razem kiedy go otworzę, mam ochotę go zjeść ;p Około 7zł za 250ml

i-kamill-shower-wellness-czekolada-mieta-zel-pod-prysznic-250-ml.jpg

2. Dove Visible Care Softening - fajna, kremowa konsystencja, dobrze się pieni, ma przyjemny zapach i skóra po nim jest bardzo gładka/miękka i nawilżona - około 12zł za 200ml

dove-visiblecare-softening-kremowy-nadajacy-miekkosc-zel-pod-prysznic-200-ml.jpg

3. Ziaja pomarańczowe mydło pod prysznic - rewelacyjny, orzeźwiający zapach - około 8zł za 500ml

250_9607323394f9039d40f29a.jpg

4. Płyny do kąpieli z Marks&Spencer - nie pamiętam ceny, ale są bardzo wydajne i mają piękne kwiatowe zapachy - moim ulubionym jest magnolia

41GAQACxsaL__SX280_SY304_SH35_-276x300.jpg

Peelingi do ciała:

1. Joanna Naturia - miałam truskawkowy, grejpfrutowy i pomarańczowy - prześwietne zapachy! 4zł za 100ml

18483_500.jpg

2. Luksja - tu również cudowny zapach - około 8zł za 250ml

scrub-Lime.jpg

3. Joanna brazylijska mandarynka gruboziarnisty - znów zapach świetny + skóra po nim jest bardzo fajna = około 10zł za 200ml

7d073ced6974346c48de7aa0c8ff50d5.jpg

Mgiełki do ciała:

1. Magnolia z Marks%spencer - 40zł za 100ml

31zG2wVuwcL._SX280_SY304_SH35_.jpg

2. The body shop - grejpfrutowa i truskawkowa są świetne - 40zł za 100ml

Body+Mists+Group+HR_INBMSRJ001.jpg

Puder do ciała Marks&Spencer Magnolia - około 40zł za 200g - rewelacyjny! Po niczym innym nie mam tak miękkiej, delikatnej i tak przyjemnej w dotyku skóry, jak po tym pudrze. no i wspaniale pachnie magnolią ;)

31nHloiBMfL._SX280_SY304_SH35_.jpg

Szminki:

1. miss sporty nr 053 - mój ulubiony kolor + pięknie pachnie arbuzem! 10zł

79876.jpg

2. Rimmel Lasting finish by Kate nr 10 - około 17zł

kate.png

3. Vipera nr 37 - 10zł

vipera-szminka-do-ust-cream-color-37.jpg

Kity:

Ujędrniający balsam do ciała Nivea Q10 - około 27zł za 400ml - ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny ale STRASZNIE długo się wchłania, co jest u mnie nie do przejścia. Wchłanianie jest tu zdecydowanie WIELKIM minusem.

nivea-body-balsam-ujedrniajacy-q10-plus-81836.jpg

Najważniejszy w wyborze kosmetyków jest dla mnie zdecydowane zapach, potem konsystencja i długość wchłaniania kosmetyku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę jeszcze koniecznie dodać dwa kremowe hity:

Eveline oliwka do ekstremalnie wysuszonej skory, działa mega kojaco juz od pierwszego uzycia, przyjemne uczucie chlodu, skora bardziej miekka, polecam rowniez na podraznienia po goleniu.

eveline_natural_dream_spa_balsam_oliwka.jpg

No i odswiezajacy krem na dzien nivea visage, cera taka wypoczeta sie wydaje po jego zastosowaniu, w dodatku nawilaza ale cera sie nie swieci, jest super.

images?q=tbn:ANd9GcTDGvjglnhGMZOZovJjZaw6VeV6FZ4BZKK26dxkJo0lAZo6Dr9lbAUCG5eDAQ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hity:

* balsam łagodzący po depilacji ZIAJA

* krem-żel do twarzy bioHiyaluron 4D EVELINE

* puder mineralny Illuma Flair ORIFLAME

* kredka do oczu Eye Artist Kajal ASTOR (ja mam w kolorze earth shimmer, jutro biegnę po jakiś inny kolor, albo dwa, bo jest boska)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam:

-tusz do żęs color trend great lengths od avonu ( wydłuża żęsy i podkręca )

-kosmetyki z garniera działają świetnie zwłaszcza na mojej skuże

-podkład casting cream glos od loreal

Nie polecam:

-podkładu z Ingrid cosmetics i eveline

-cieni do powiek color trend ( nie wiem dla czego ale tylko cienie nie są dobre . Inne kosmetyki są całkiem w pożądku

. Strasznie się kruszą chociaż kolory są ładne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Częste używanie prostownicy nie służy moim zbyt pokręconym i wysuszonym lokom.

8000_250.jpg

W kosmetycznym odnalazłam tanią i bardzo ładnie pachnącą odżywkę z Joanny. U mnie kosztowała 4,99 zł. Jest to odżywka bez spłukiwania co no nie ucieszyło mnie zbyt, ale warto było spróbować. Już po pierwszym użyciu włosy w dotyku były o wiele miększe i gładsze. A już po kilku użyciach były takie nawilżone i odżywione. Mówiąc prawdę to chyba nie są moje włosy. Tej odżywki używam od dobrych 2 miesięcy i jestem bardzo z niej zadowolona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny temat :)

Hity:

1. Garnier mineral deodorant- i w sztyfcie i w kulce rewelacja. Sprawdza się w upały, po całym dniu jazdy na rowerze. Naprawdę skuteczny.

Garnier-Mineral_large_lead.jpeg

2. KOBO proffesional matt powder (mam odcień 305 dusky beige). Powiem tak- używam jako bronzera, aby wymodelować twarz, więc kładę go prawie tyle co nic. Trzyma się bardzo długo, ma w "sobie" lusterko, więc wystarczy wziąć pędzel i można poprawiać makijaż dosłownie wszędzie. Dla mnie sprawdza się idealnie.

40590_250.jpg

3. Pharmaceris Sun body protect 50+, balsam, który ratuje mi tyłek w słoneczne dni. Muszę przyznać, że nigdy nie miałam lepszego balsamu z wysokim filtrem. Konsystencja nie jest gęsta, więc nie ma się później wrażenia, że na skóra jest tłusta. Kiedy jadę "w teren", np. do zoo i smaruję się nim rano, to mam pewność, że cały dzień słońce nie dosięgnie mojej skóry.

1be5fdd39dfb471dbee9208ced7cf237_2.jpg

4.Nivea, chyba nie muszę przedstawiać ;)

krem-nivea__5900017304007.jpg

5. Eveline- paznokcie twarde i lśniące jak diament, odżywka do paznokci, która uratowała niejedną kobietę i w tym również i mnie. Kiedy miałam anemię moje paznokcie łamały się zanim zdążyły urosnąć, dodatkowo w stresie je obgryzałam. Evelinka uratowała moje paznokcie, które są teraz długie i zadbane i co racja- twarde jak diament. Kontrowersyjne jest jednak w niej to, że zwiera formaldehyd o którym producent pisze na opakowaniu, dlatego należny nakładać 1 warstwę dziennie (przed 3 dni- po 3 zmywamy i tak od początku).

image_rls56.jpg

6. Johnson baby kojąca oliwna na dobranoc, cudowny usypiający zapach.

43594.jpg

7. Natur Vital hair loss mask, Jest cudowna. Pięknie wygładza strukturę włosa, zapach nieco może przeszkadzać (nieco męski), jednak mi odpowiada. Miałam naprawdę słabe włosy, wypadało mi ich tyle, że nie raz byłam załamana, ale dzięki tej masce widać różnice i zadowalające efekty.

41348_250.jpg

8. Ziaja intima (regenerująco- łagodzący), (niebieski) ślicznie pachnie, konsystencja jest świetna, no i w moim przypadku naprawdę łagodzi skórę.

Kity:

1. Senjal fluid silk (multivitaminic), za 30 ml zapłaciłam coś koło 28 zł, więc sporo. Zapach- obrzydliwy po prostu ine mogę tego wąchać bo jest tak intensywny, że aż nos szczypie. Zawiera silikony. Niby wygładza te włosy, ale jak dla mnie zbyt intensywnie pachnie żeby go używać. (Kupiony u fryzjera). Co prawda jest bardzo wydajna bo jedna pompka na rękę wystarczała kiedy miałam długie włosy. Kupiłam go chyba w marcu i do tej pory mam pół buteleczki (jakoś w lipcu przestałam używać codziennie). Ps. nie znalazłam zdjęcia.

2. Avon naturals pachnąca mgiełka do ciała- Kwiat wiśni. O ile balsam i żel pod prysznic jeszcze ujdą, to niestety ta mgiełka przyprawia mnie o koszmar. Użyłam raz, więc produkt stoi nietknięty od czerwca. No po prostu nie mogę, tak obrzydliwie pachnie.

42902_250.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hity :

Eveline, Slim Extreme 3D, nawilżający scrub - masaż pod prysznic. Cudownie pachnie i dobrze wygładza skórę. Używałam już wielu peeling'ów do ciała, ale mało skutkowały w moim przypadku. Ten jest rewelacyjny. Skóra po zabiegu jest bardzo gładka. A zapach pomarańczy tylko zachęca do kupna.

23kdj0h.jpg

Oceanic, AA cera wrażliwa, krem nawilżający do każdego rodzaju cery. Zawsze miałam problem z wyborem odpowiedniego dla siebie kremu do twarzy, gdyż wszystkie, które używałam wcześniej były jak dla mnie zbyt tłuste i nie nawilżały mojej cery w ogóle. Ale jakiś rok temu trafiłam na firmę AA. Bezzapachowy, nietłusty, a nawilża doskonale. Po wysmarowaniu czuję się jakby moja cera była z jedwabiu - jest taka miękka i gładka. Dla mnie genialny!

msjhg4.jpg

Garnier, intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry - regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu. Dobrze się rozprowadza, pięknie pachnie i co najważniejsze - doskonale nawilża moją skórę. I jest wydajny.

nbwz07.jpg

Nivea Deodorant Invisible. Faktycznie nie zostawia plam na ubraniach, ładnie pachnie, starcza na bardzo długo, mimo że używam go co najmniej dwa razy dziennie. Obydwa zapachy mi pasują, więc kupuję je na zmianę.

16i84ep.jpg

L'OREAL Studio Remix - pasta włóknista. Z natury mam strasznie gęste włosy podatne na kręcenie i puszenie się. Przez kilka lat prostowałam je dzień w dzień, gdyż w żaden inny sposób nie potrafiłam ich ujarzmić. Jakieś pół roku temu trafiłam na ten produkt, który uratował moje włosy przed całkowitym zniszczeniem. Mam po nich delikatne fale, włosy nie puszą się i pięknie wyglądają. Cudeńko!

1075li0.jpg

Kity :

Farouk, Biosilk - silk therapy. Poza ładnym zapachem i dużą wydajnością to wcale nie sprawia, że włosy stają się jedwabiste i miękkie w dotyku.

2mrebfr.jpg

Avon Naturals, Violet & Lychee, Shower Gel. Przeokropny, śmierdzący i nie nawilża skóry. Dostałam go w prezencie od mamy razem z balsamem i mgiełką do ciała o tym samym zapachu. Do dzisiaj stoją nienaruszone. Od czasu do czasu użyję mgiełki do ciała mojej mamy, ale o zapachu granatu i mango.

2hyfdih.jpg

Marks and Spencer, dezodorant w kulce o zapachu grejpfrutu. W życiu już nie kupię tam tego badziewia! Po użyciu skóra pod pachami wydawała mi się bardzo naciągnięta, jakbym "coś" tam miała pod nimi, okropne uczucie. A na dodatek strasznie długo się wchłania, gdyż w tym "dezodorancie" jest praktycznie sama woda. Po wyschnięciu robią się białe strupy i odpadają, robiąc ślady na ubraniach. Tragiczny, nie polecam nikomu. Niestety zdjęcia nie mogłam znaleźć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hity:

1. Under 20, fluid antybakteryjny. Jako jeden z nielicznych niedrogich fluidów idealnie matuje skórę i wyrównuje jej koloryt, nie tworząc przy tym efektu maski.

under-twenty-fluid-antybakteryjny-piaskowy-01-30ml.jpg

2. L'OREAL true match, fluid. Kolejny podkład idealnie kryjący i dobrze rozprowadzający się po twarzy. Do tego wystarczy nanieść małą ilość, co sprawia, że starcza na bardzo długo. Dodatkowo delikatnie rozświetla skórę.

loreal.jpg

3. my Secret, korektor w kredce. Idealny na małe niedoskonałości. Kolor na tyle neutralny, że pasuje prawie do każdego odcienia podkładu i nie odznacza się.

DSCN0297.JPG

4. ziaja bloker, antyperspirant. Efekty już po trzech użyciach, bezzapachowy, nie zostawia śladów na ubraniach i skórze.

39670_250.jpg

5. EVELINE slim extreme 3D. Kremy antycellulitowe. Najlepsze na jakie do tej pory udało mi się trafić. W połączeniu z lekkimi ćwiczeniami i masażami rękawicą pod prysznicem dają niesamowite efekty.

c_big1442063.jpg

d687885124bd02e2c9d3397be5533ca1f229327a

6. Garnier Fructis, szampon wzmacniający do włosów normalnych, szybko przetłuszczających się. Jedyny szampon, po którym moje włosy się nie puszą, nie plącze mi włosów i ślicznie pachnie.

Obraz%2B499.jpg

7. Nivea visage pure effect, żel-peeling-maska. Idealny do skóry tłustej, nawet do codziennego stosowania. Świetnie sprawdza się jako maseczka i w połączeniu z tonikiem Nivea doskonale radzi sobie z niedoskonałościami.

nivea-pure-effect-all-in-1-zel-peeling-maska.jpg

Kity:

1. Nivea visage be beautiful. Krem antybakteryjny z podkładem. Za nic w świecie nie potrafię go rozprowadzić porządnie na skórze. W dodatku wokół brwi i przy granicy włosów tworzą się takie jakby "skrzepy" i strasznie to wygląda. Do tego bardzo szybko zasycha w opakowaniu :crazy: Zdecydowanie nie polecam.

14394_250.jpg

2. FA antyperspirant w kulce. Wcale nie wysycha, do tego brudzi ubrania, nawet te jasne, pozostawiając na nich błyszczące smugi. Za to jego odpowiednik w sztyfcie działa bez większych zarzutów ;)

1302_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hit:

Dove Therapy 2w1 szampon i balsam do wszystkich rodzajów włosów. Moje włosy są naprawdę wymagające i mało, który szampon na dłużej jest w stanie je zadowolić. Ten jednak produkt jest świetny. Wydajny, pachnący i sprawia, że włosy są miękkie.

dove-therapy-2w1-szampon-i-balsam-do-wszystkich-rodzajow-wlosow-250ml-Full.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz