ksiuunek

Hity i Kity Kosmetyczne

230 postów w tym temacie

i-l-oreal-paris-infallible-24h-matte-pod

Od prawie roku jestem wielką fanką tego podkładu. W sklepach stacjonarnych cena zawyżona, ale w internecie można go dorwać o wiele taniej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odkryłam rzecz, która stała się dla mnie hitem. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do baz. Zwłaszcza rozświetlających. Ta jednak okazała się strzałem w 10! Polecam!

Golden%2BRose%2BMake-up%2BPrimer%2BLumin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie najlepiej sprawdza się zasada ,,im mniej tym lepiej", ze względu na bardzo wrażliwą i podatną na zapychanie cerę.  Bardzo ładnie natomiast sprawdzają mi się kremy nawilżające z firmy Yves Rocher serii Sensitive Vegetal (bardzo często mają promocje).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Orange
      Co najbardziej lubisz jeść?
      Kuchnia polska jak dla mnie Ale ze wiadomo ze to raczej ciezkie dania, to pozwalamy sobie z mezem na nia raz na jakis czas bo my ciagle na dietach - zwlaszcza ja To tez w sumie dobra opcja zeby wspolnie wyskoczyc w cheat day do knajpki na cos innego niz w domu. Tutaj zazwyczaj lądujemy http://www.karczma-paradise-wadowice.pl/ bo jak dla mnie sa mistrzami jesli chodzi o bigos i tradcyjne placuszki ziemniaczane z sosem pieczarkowym! Najwyraźniej maja dobre ziemniaki, bo ile razy bym w domu probowala odtworzyc to i tak tak dobrych, chrupiacych nie umiem jednak...
    • Orange
      do czego macie słabość?
      Oooo do lodów tez mam, ale zwlaszcza jednak do pierogów z przeroznym farszem... Ubóstwiam ciasto pierogowe pod warunkiem ze oczywiscie jest dobrze zrobione. W Restauracji Paradise w wadowicach mamy z mezem przetestowane juz chyba wszystkie. Poki co najlepsze jka dla mnie tradycyjne z kapustą i grzybami - petarda. Ciasto cienkie, farsz nie jest ciezki i nie odrywa sie od ciasta - dla mnie ideał pieroga
    • duce
    • Lilla Weneda
      Oceniamy dziewczynę wyżej
      Wygląda apetycznie, jadłabym. Ponadczasowe cięcie à la Kleopatra, do którego zawsze żywiłam pewną słabość prezentuje się na jej głowie doprawdy znakomicie (swoją drogą to zdjęcie stanowi dobry przykład tego, że z papierosem jednak można wyglądać seksownie). 8 / 10 Nastya Zhidkova, modelka o cokolwiek niecodziennej (choć w pełni naturalnej!) urodzie.
    • Raffael95
      Liga Mistrzów/Liga Europejska 2018/2019
      Trnava=Słowacja, Trencin=Słowacja
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      mw2
      mw2
      4
    2. 2
      Anarchist
      Anarchist
      3