Jump to content

w którym roku bedzie matura z matematyki??

Gerro

Recommended Posts

Posted

różne głosy dochodzą, podobno w 2010, Daj Boże żeby tak było!! Wie ktoś coś??????????

Posted

ja też słyszałem że w 2010 roku.podobno to prawda :twisted:

Posted

Nie wiem ale mam nadzieje że w 2013 bo w 2012 zdaje mature :P

Posted

2010 :) Gerro, zdaje w 2009 i jestem niezmiernie szczęśliwą że ja nie będę musiała jej pisać ;]

Posted

Na ten czas wytypowano 2010 rok ;D 2009-ci szczęściarzami!xD

Posted

Tiaaaa właśnie 2010 rok :D uff dobrze że ja nie muszę :P

Posted

na 100% jest w 2010 roku :/ heh a ja chodze do technikum i mam mature po 4 latqach i idealnie trafie na matme :/ padaka :/

Posted
idealnie trafie na matme padaka

dasz radę - wierzę w Ciebie :)

ja cudem Bożym piszę maturę w 2oo9 :) a od 2o1o wchodzi matma - blee

Posted

matma jest prosta, czego tu sie bac?

Posted

Peeeewnie prosta,tak tak :P czasami żałuję że nie mam umysłu ścisłego zamiast mojego humanistyczno-fantasmagoryczno-niewiadomo co :P

Posted

Co matma w 2010 ??? Nieeeeee!!!!! Lubie matme ale nie czuje sie z niej az tak mocny :|

Posted

ja pisalem mature z matmy rozszerzona w tamtym roku i podstawa byla bardzo latwa, nie ma sie co przejmowac ludziska

Posted

Jezeli dobrze rozumiesz dany temat, to oczywiscie, ze jest dla Ciebie latwy i dziwisz sie czemu inni moga miec z tym problemy ;p Ja gdybym zostal w technikum, to pisalbym mate, ale na szczescie(?) ominelo mnie to po przepisaniu sie do liceum,ha! ;p

Posted

Dla mnie matematyka to nie problem przede wszystkim dlatego że mam ścisły i analityczny umysł, lepiej jak by polski zlikwidowali :wink:

Posted

no ja tez idealnie trafie na matmę. i mniej sie boję matmy niż angielskiego

NieLubieMasła
Posted

Nie rozumiem paniki - z matmą można sobie poradzić. Ja zdawałam i przeżyłam. U nas zdawali nawet humaniści - też sobie poradzili.

A - też słyszałam o 2010, ale do tego czasu pewnie wiele się zmieni ;)

Posted

ej sory specjalnie poszłam na profil matematyczny żeby zdać maturę z matmy xD

a teraz mi robią numer, że jednak nie muszę jej zdawać ;o

no cóż. xD

Posted

od 2010 bedzie dlatego, że wtedy maturę beda zdawac osoby ktore teraz jeszcze sa w gim i beda mogly sie przygotowywac od 1 klasy. Bo np jakby teraz osobom w 2 klasie powiedzieli od przyszlego roku jest matma obowiazkowa to brakow nie kazdy bedzie w stanie w rok uzupełnic.

Wg mnie dobrze ze wprowadzaja obowiazkowa matme.

• 1 month later...
Paulina ILK:*
Posted

A mnie sie jeszcze uda uffffff.... :mrgreen:

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - na żywo wychodzi dużo lepiej niż w wersji studyjnej ale wiadomo - jako "Psychofan" nie mogę powiedzieć inaczej, więc polecam przekonać się na własne uszy już 29 lipca we Wro ^^ Warto nadrobić, nawet z czystej ciekawości, jeśli to będzie spotkanie na chwilę   Ogólnie to polecałbym od przesłuchania pierwszych piosenek z pierwszej EPki, czyli z Ja na imię niewidzialna mam. Jeśli mam polecić ogólnie jakieś jej piosenki to Cząstka, Idź, Anioły, Projekt nieznajomy nie kłamie, Oto cała ja, Piękno tej niechcianej, Pora roku zła, sen we śnie, Czesława, Tęsknię sobie, To koniec. Szkoda, że duszków nie zaśpiewała jeszcze na żywo
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine