adzik

jakie paznokcie?

22 postów w tym temacie

bardzo podoba mi się fracnuski manicure, bardzokobiecy ;) a długość ? mniej więcej 4 mm. Nie znoszę długich pazurów u siebie a u innych jakoś mnie obrzydzają (nie chce nikogo obrazić) ale każdy nosi to co lubi ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie lubię mieć długich paznokci, bo mi przeszkadzają w wielu czynnościach :) ( bez skojarzeń ) Nie lubię też takich bardzo któtkich, bo nie wyglądają za efektownie :)

A co do malowania, to zależy od dnia i nastroju:) Nie mam ulubionych wzorów. Sama sobię maluję, ale zawsze się staram, żeby się nie powtarzać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie przepadam za zbyt długimi pazurami... może i są ładne-ale stawiam jednak na wygodę... w LO grałam w siatkę w drużynie i tam nauczyłam sie do długości ok 2-4 mm ;)

paznocie zawsze maluję-albo jaśniutkorozowym perłowym lakierem albo robię francuski manicure ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mogą być zbyt długie... a preferuje ostatnio frencha :) poza tym jakieś cekinki, brylanciki, pałeczki, kryształki i inne bajery też są miło widziane przeze mnie (oprócz tych gotowych naklejek z jakimiś kwiatkami) :) sama sobie maluje bo szkoda mi kasy na kosmetyczkę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ahh pazuurkii.. koffam malować paznokietki.. :D mm..:) żywioł:D najczęsciej to francuski manicure bardzo ładny i paznokcie są bardzo zadbane... a długość hmm.. nie za długie nie za krotkie takie średnie:D

pozdrawiam.;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja lubię francuski :wink:

Nie wymaga dużo pracy, a wygląda ładnie i schludnie.

Czasem na wakacjach eksperymentuję z jakimiś ciekawszymi wzorami.

Paznokcie mam zawsze krótkie (nie, żebym nie lubiła dłuższych. Gitara... :wink: )

o migdałowym kształcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do paznokci to nigdy nie moge zapuścic paznokci :(

Cały czasmi sie łamia więc nie wiem jaie są najlepsze czy długie czy nie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uzależniłam się już od żelowych pazurów. Dość długie, prostokątne, kilkumilimetrowe... Najczęściej klasyczny french albo wtopiony brokat, hologramy. Raczej bez wariacji kolorystycznych. Lubię proste wzory...

Długie paznokcie naprawdę - kiedyś też nie mogłam sobie tego wyobrazić ;) - W NICZYM nie przeszkadzają.

Zaletą sztucznych pazurów jest przede wszystkim to, że nic nie trzeba z nimi robić. Przez dwa-trzy tygodnie są ładne, nie łamią się, nie trzeba piłować, cudować... jest spokój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przepadam za długimi paznokciami, więc mam takie średnie ;) zawsze zaokrąglone (kwadraty mi sie pasują :] ) i pomalowane bezbarwnym lakierem lub jaśniutkim różowym ew beżowym. Nigdy nie maluje ich ciemniejszymi kolorami, bo nie podobają mi się ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dlugosc srednia ( chodz ostatnio polubilam krotkie, ale znowu zapuszczam)

srednia-tzn lekko wychodzaca za opuszki palcow.

aa i baaardzo lubie francuski manicure :D 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji marnej kondycji pazurów o długich mogę tylko marzyć, a ja niestety nie z tych, które są w stanie godzinami chuchać i dmuchać, nakładać żele, odżywki aby doprowadzić pazury do stanu używalności.

Długie paznokcie naprawdę - kiedyś też nie mogłam sobie tego wyobrazić ;) - W NICZYM nie przeszkadzają.
Kłamiesz. ;) W codziennych czynnościach może nie, ale w sporcie już bardzo. Strasznie mi działają na nerwy panienki z drużyny, którym na treningu łamie się pazur i robi się ogólna tragedia, płacz i zgrzytanie zębów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja lubie zwariowane paznokcie w niecodziennych kolorach. Trudno kupić w mojej mieścinie takie lakiery ale zawsze coś znajde. A więc uwielbiam intensywne żywe, czasem oczojebne kolory np.krzykliwy róż (taki totalnie kiczowaty) zielone, niebieskie, fioletowe, żółte, czerwone. Czasem łącze pasujące do siebie i maluje na przemian. ze wzorkami raczej sie nie bawie. Nie lubie klasycznych beży i delikatnych róży, trochę są nudne. No ale kwestia upodobań

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym chcial miec dluzsze paznokcie ale nie dlugachne ale nie moge :( bo mi sie strasznie rozdwajaja a najgorzje do lewej reki (jestme leworecnza i pewnie dlatego ze wiecje rzeczy robie ta reka) a maluje sobie po sowjemu :) czami kazdy paznokiec inny ;D i jakies prokaciki czy cos ;) a mam wlasnie pytanie :) na co przykeljacie tkaie ozdbki jak prylanciki male itp. :) bo mi na lakier nie idzie :( slyszlam ze jest jakis klej ale nie moge go dostac moze ma ktos sklep internetowy gdzie by bylo :) albo cos ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie lubię długich paznokci, dlatego też stawiam na krótkie ;) Czasami biorę tylko przeźroczystym ochronnym lakierem, a czasami robię sobie francuski manicure. Schludny i kobiecy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mam całe długości 2cm(łącznie z tym na skórze).

Na codzień french albo bezbarwny, albo jakiś delikatny z cyrkoniami

A jak wakacje, impra czy coś to wtedy robię sobie jakieś wzorki np. czerwone paski

W ogóle lubię bawić się lakierami na moich paznokciach!

Są 3 rzeczy, których nigdy nie zrobię moim paznokciom:

-tipsy-toż to taki kicz, że mdli

-obgryzione do krwi

-skórki po bokach-dłonie muszą być zadbane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam długie paznokcie (praktycznie zawsze) od 5 do 7 mm. Spiłowuję je do takiej długości. Kształat- prostokatny, gdyż tak mi naturalnie rosną, czasami tylko poprawiam ich wygląd pilniczkiem, ale nie mam z nimi dużo roboty :P francuski maniciure? nawet jakbym go zrobiła to by nic nie było widać bo mam naturalnie białe paznokcie :D Jedyne co z nimi robie to raz na jakiś czas nakładam lakier, ale tez nie za często :P jestem już przyzwyczajona do długich paznokci i mi nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

francuski m., albo srednia długość, nie za długie i całe pomalowane na taki mleczny kolorek, może być lekko perlowy :) to sie podoba ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubię dosyć długie paznokcie (choć nie szpony), jednak zwykle każdy paznokieć mam innej długości, bo mi się łamią lub zadzierają i muszę je obcinać. A wiadomo, zawsze szkoda obciąć długiego, dorodnego pazurka tylko dlatego, że jego sąsiad się złamał. Na przykład tej chwili mam długie paznokcie na jedynie kciukach, a pozostałe średniej długości. Manicure'u zwykle żadnego nie robię, nie pamiętam kiedy ostatnio paznokcie malowałam. Na początku liceum może? Głównie przez to, że lakier szybko schodzi, robią się odpryski i trzeba domalowywać - a jak wiadomo, to zabiera czas. Zwyczajnie mi się nie chce. Pomalowane paznokcie ładnie wyglądają, ale trzeba mieć do tego cierpliwość, której ostatnio mi brak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz