• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Marika

Zwracacie uwage na kalorie ?

Recommended Posts

Jak w temacie, zwracacie uwage na kalorie. Liczycie ile jecie. Ile ma np jedno jablko, jogurt, czy 250 ml coca coli. Jesli tak to ile dziennie spożywacie ? 1000 kcal, 2000 tys czy moze nawet do 4 000 dziennie dochodzicie, specjalnie miarki, wagi macie ...

Ja sie staram dziennie tak ok 1 400 - 1 200, jak zjem batonika nieplanowanego to później jem mniej na kolacje lub w ogóle. Wiem ze sie powinno zjadac dzinnie od 4-5 posilków ale ja tak nie umiem. Jak zjem za duzo to później glodówka :D:D:D::D:D:D:

Jak w temacie, zwracacie uwage na kalorie. Liczycie ile jecie. Ile ma np jedno jablko, jogurt, czy 250 ml coca coli.

w życiu...

Jasne, że tak. Mam taki odruch. I jeszcze sprawdzam zawartość cukru i tłuszczu.

Heh, staram się utrzymać w 1000, 1200 kcal dziennie, ale mam tendencję do wypijania hektolitrów soków owocowych (dwa litry pomarańczowego to już 800 kcal) więc rzadko się udaje. Czasami mogę pochłonąć na raz tyle, co człowiek w ciągu tygodnia. W moim wypadku trzymanie się jakiegoś progu to pojęcie bardzo, ale to bardzo względne.

Nie,jestem średniego wzrostu,średniej wagi,dość dobrze jestem zbudowany,to też nie mam kompleksów żadnych i nie muszę sprawdzać ile czego jem,może mam coś w żołądku,ale moge zjeść za 3,a i tak brzuch mi nie rośnie.

No to masz szczęscie, "ze ci nic nie rosnie", ale ja nie mialam na mysli ze ktos jest gruby czy chudy. Ja np jestem szczupła ale wiem ze jakbym sie zaniedbala to sorki ale bym przytyla, więcc nie wyobrażam sobie nie liczenia kalori i zjadania dziennie ok 2 000

8) 8) 8) a poza tym to jestem uzalezniona od liczenia kalorii odruchowo wiem ile co ma kcal :D:D:D

Ja osobiście nigdy nie patrzę, co ma ile kalorii...Pamiętam, jak na wakację jeżdżę do babci i ona robi takie dobre pączki...Mogę zjeść nawet 10 dziennie... (oczywiście nie na raz).I gdybym patrzyła, ile to ma kalorii, to chyba bym już trupem padła...Z drugiej strony zawsze byłam szczuplutka, mimo że jem naprawdę bardzo dużo...W szkole kupuję sobie i ciasteczka, batoniki, kanapki itp...I jedyne na co zwracam uwagę w tym przypadku, to tak zwane E...konserwanty, antyutleniacze itp...

Ostatnio jem dużo tak ze 3000kcal dziennie.Bo tak trzeba, żeby szybko budować masę.A do tego dobry trening i na efekty trzeba czekac.

Nigdy nie liczylam kalorii, bo to tylko zabija przyjemnosc z jedzenia a ja bardzo lubie jesc :mrgreen:

[fquote=Marika]jak zjem batonika nieplanowanego to później jem mniej na kolacje lub w ogóle. [/fquote]

a nie latwiej byloby przebiec sie kawalek, albo pojezdzic rowerem, zamiast odmawiac sobie jedzenia?

Ja nie liczę, po prostu jak najwięcej nabić, żeby nabrać odpowiedniej wagi do wzrostu :wink: niedawno liczyłem jeszcze, tzn. chciałem sobie robić takie dietki, żeby jak najwięcej jeść białka i węglowodanów ale dałem sobie spokój, zwłaszcza, że w siłowni i pływaniu mam przerwę do grudnia albo stycznia :wink:

ja na szczęście nie muszę... mam aż nawet za dobrą przemianę materii i gdybym nie jadła dużo to bym znikła... tzw. uwarunkowania genetyczne...

Ja mam niedowage wiec nie patrze na to... ;)

Hehe, to tak jak ja. :D Mam kalorie w głębokim poważaniu, poza tym uwielbiam jeść i nie wyobrażam sobie, że mogłabym sobie czegoś pysznego odmówić. Toż to horror. ;)

Powiem tak: pf, głupota. Nie kalorie się liczą, ale białka tłuszcze itp. Bo mogę zjeść pół tabliczki czekolady albo bułke. Niby ta sama ilość kalorii..

Zresztą, taką mam budowę, że jak zjem "mniej niż zwykle" to zaczynają mi kości wystawać i mam zapadnięty brzuch. E-e, bez czekolady życie byłoby smutne ;p

ja nie wyliczam,

zwykle dużo brakuje mi kalorii ze zwykłych posiłków bo mało jem :P wiem niezdrowe to jest, jestem za chuda i mam niedowage ale trudno :P dobrze mi z tym

wiec nigdy sie nie musze martwic o chipsy batoniki i inne słodycze :D

Nie patrze na kalorie, lubie dobrze zjeść, lubie to co jem, i przyważnie jem to co zrobie... Nie mówiąc już że na praktykach ciągle podjadam :)