Jump to content

Krótka chwila życia.

Ann

Recommended Posts

Posted

mam pytanie.

wyobrazcie sobie, ze jestescie chorzy i macie tylko pol roku zycia. /nie ma takiego lekarstwa albo nie macie pieniedzy na operacje, kotra i tak dawalaby wam 3% szans na przezycie/

Powiedzcie.

Co chielibyście zrobić w tym czasie (mowie o rzeczach mozliwych do zrealizowania a nie o locie w kosmos, czy spotkaniu sie z Justinem Timberlak'iem)

dziekuje.

Posted

ja... spedzial bym ten czas z przyjaciolmi i chlopakiem ;P kochala sie z nim ile wlezie ;D, skoczyla na bungee ;p i moze ze spadochronem nie wiem nie jestem w tkaiej sytuacji i mam nadzieje ze nie bede ;)

Posted

Nigdy nie umiem sobie wyobrazić co by było gdyby.

Posted

Kiedys gadałam o czymś takim z moim chłopakiem.Tylko, że w sensie, że ma być za pół roku koniec świata. Ale nie taki zapowiadany przez jakaś głupią wróżkę, tylko taki na serio. I co bym zrobiła? Wtedy pomyślałam, że siedziałabym w domu i beczała.

Ale teraz jak się zastanowić to najgłupsze co by mogło być.

Chciałabym zobaczyć jakby było gdybym zrobiła w życiu to na co mam tylko ochotę... spróbowałabym narkotyków, kochałabym się w kontrowersyjnych miejscach... przecież i tak wszystko byłoby mi jedno. Poza tym spędzałabym dużo czasu z Ukochanym i Przyjaciółmi. Dużo bym imprezowała. Nie chodziła do szkoły.

Posted

Hmm nie mogę być pewna co bym zrobiła, gdybym dowiedziała się, że jestem chora na jakąś nieuleczalną chorobę, pewnie nie umiałabym się z tym pogodzić, ale skoro temat mówi o tym co zrobiłabym przez te pół roku życia, które mi zostało, więc za pewnie zmieniłabym je o 360 stopni, robiłabym rzeczy, na które teraz nie mam odwagi ;) uciekła bym z domu, jak najdalej od matki, wtenczas nie byłaby w stanie mnie kontrolować ;) bardzo dużo czasu spędzałabym z moim chłopakiem :] .

Posted

był już podobny temat tylko nie moge go wynaleźć :P

a co bym zrobił coś szalonego :P

Posted

Szalałabym,chodziła na imprezy,raniła facetów,mówiła wszytko wszytkim co myśle(a kamilke bym zabiła!! :evil: ) biegala,skakała,cieszyła sie z tego co mi zostało.Spędzałabym duzo czasu z przyjaciomi i tatą,podobnie jak Loly nie chodziłabym do szkoly a jak bym chodziła to tylko po to zeby poprzeszkadzać :P i tak jak magdam skoczyłabym ze spadochronem i na bunge, i pojechałabym do cieplych krajow zeby nauczyc sie nurkować. I chodziałabym na zajęcia ile wlezie-caly czas bym tańczyla,tanczyla,tanczyla...

Posted

Przperosiłbym kilka(naście) osób i spędził resztę życia z rodziną i przyjaciółmi, najlpeij gdzieś na wsi.

Posted

Pogodziłbym się z wszystkimi, z którymi mam na pieńku. Ale nie pogodziłbym się z tym, że zostawię moją ukochaną chyba z żalu by mi serce pękło, więc nie musiałbym czekać te pół roku

Posted

robilabym doslownie wszystko ;p;p wszystko co robilam i na co nie mialam odwagi ( hmm malo jest takich rzeczy)

Posted

Nie zmieniła bym nic :D

No, może odpuściła bym sobie naukę :wink:

I mniej czasu siedziała przy komputerze :lol:

Posted

sex, drugs and rock'n'roll --> co innego zrobic jak i tak sie umrze :D

Posted

Chciałabym spędzić z Nim te pól roku...

W szczęściu, uśmiechach, rozmowach, przytulaniach i pocałunkach...

Wybaczyłabym wszystkim, którzy zrobili mi jakąs krzywdę i dałabym kolejną szansę.. Zrobiłabym wszystko, na co zawsze miałam ochotę. Wszystko, co niebezpieczne i nielegalne - w końcu i tak za pół roku umrę. Spełniłabym swoje marzenia, zeralizowałabym cele.

Carpe Diem! Żyłabym chwilą. Żyłabym całym sercem, całą duszą, całą sobą. Żyłabym na całego.

I nie bałabym się żyć.

[fquote=Ann]Co chielibyście zrobić w tym czasie (mowie o rzeczach mozliwych do zrealizowania a nie o locie w kosmos, czy spotkaniu sie z Justinem Timberlak'iem)[/fquote]

No dobrze, może i do przygotowań w podróż w kosmos potrzeba więcej niż pól roku, ale spotkanie z Timberlake'm nie jest rzeczą niemożliwa do spełnienia nawet w tak którtkim czasie.

Eeeh, w sumie podróż w kosmos też da się zrobić xD

Jeju, ludzie. Próbujcie. Walczcie. A nuż się uda;)

...

Przeczytałam całą swoją wypowiedź od początku do końca, i zrobilo mi się jeszcze bardziej przykro.

Żeby zdać sobie sprawę z tego, jakim życie jest ulotnym skarbem, musimy je tracić. Tak jest nie tylko z życiem - z miłością, przyjaźnią, szczęściem.

I przychodzi mi tu jakże piękny cytat ks. Twardowskiego "Śpieszmy się kochac ludzi, tak szybko odchodzą..."

Chciałabym żyć w taki sposób na codzień, a nie po usłyszeniu wieci, że mój świat niebawem się zakończy...

Posted

Ja... przyśpieszyłbym tą mękę i wziął nuż...

mała czarna
Posted

Pół roku życia....strasznie mało czasu.

Jest parę rzeczy, które chciałabym zrobić. Opłynąć Horn, skoczyć ze spadochronem, przejechać się ścigaczem..

Ale zapewnne kupiłabym jacht, zabrała całą rodzinę, pływała po wszystkich oceanach i zwiedzała najwspanialsze miejsca świata.

Obstawiam, że i tak nie udałoby mi się zakochać, więc czas poświęciłabym rodzinie i przyjaciołom.

I pasjom, to na pewno.

Posted

Większość ludzi tutaj mnie naprawdę zadziwia. Wychodzi na to, że jakbyście mieli taką sytuację, to bylibyście zadowoleni, pełni życia i w ogóle super. Bardzo to ciekawe, myślę, że większość z Was była by załamana i nie chciała wyjść nawet ze swojego pokoju.

Skoki na bungee, ze spadochronem, pogodzenie się z ludźmi, czemu teraz tego nie zrobicie, tylko czekacie na sytuację bez wyjścia, może też być tak, że w ogóle nie zdążycie tego zrobić. Trzeba korzystać z życia i być dobrym człowiekiem cały czas.

Podobała mi się wypowiedz: "ja spróbowała bym narkotyków" Ja właśnie to między innymi bym zrobił, takiej sytuacji, co by mi zależało wtedy ?? Po za tym pewnie bym był załamany, ale nie lubię gdybać zwłaszcza o takiej przyszłości, bo teraz powiem tak, a zrobię inaczej.

W ogóle to witam wszystkich, to mój pierwszy post ;)

Posted

ja bym sprzedał wszystko co mam :P wzioł moją dziewczyne uciekł bym z nią gdzies do ciepłych krajów i tam z nią bym spędził ostatnie chwile w życiu :P

Posted

kupilabym kilka kilogramow marichuany i reszte zycia spedzilabym upalona na maksa

Posted

Ja cały czas przebywałabym z rodziną i przyjaciółmi żeby nie stracić ani chwili z nimi :roll:

Posted

Pół roku? robił bym to co robie teraz, żyje tak jakby dzisiaj miał być koniec, więc bez różnicy kiedy nadejdzie śmierć, ja nie mam czego żałować. :)

Posted

W pol roku zdazylbym sie wyslac na drugi swiat z powodu marskosci watroby. Pijany zyje dwa razy krocej, ale widzi dwa razy wiecej.

Chcialbym powiedziec, ze wierzylbym w minimalna szanse na wyzdrowienie, ale zapewne totalne przygnebienie wycisneloby ze mnie resztki optymizmu. Watpie, zebym byl wtedy w stanie sie bawic.

Raczej rozpamietywal co przezylem wczesniej i bal sie chwili, kiedy moj zywot dobiegne konca. Moze zachowalbym sie zupelnie inaczej i uzywal zycia chciwie i hedonistycznie... Naprawde ciezko mi to przewidziec. Mam nadzieje, ze nigdy nie bede mial okazji sie przekonac jak rzeczywiscie bym postapil.

Posted

Zrobiłabym coś na co normlanie bym się nie odważyła ..

Kochałabym

Płakałabym

Bym się cieszyła

Bym się smuciła

Zyła pelnią życia

Posted

Uciekłabym z domu, później wróciłabym zapłakana, że nie jestem w stanie ani żyć ani umierać. Reszta tego czasu to pożegnania i spędzanie czasu z rodziną. Niczego bym już do szczęścia nie potrzebowała, oprócz mysli, że ktoś będzie tęsknił...

Posted

- naprawila bym stosynki z taka jedna dziewczya

- przebila bym brew

- kupila sobie strasznie drogie buty o ktorych marze

- napisala testament

- przeprosila rpdzicow za wszystko co im zrobilam zlego

- napisla ostatnia katrke pamietnika, tudziez na blogu jakies przemyslenie na temat zycia

- poprosilabym zeby na moim pogrzebie ludzie ubrani byli w hawajskie ciuchy