Jump to content

Jaki stosujecie krem na Zimę?

alicjazuza

Recommended Posts

Posted

pytanie głównie do kobiet, bo wątpię, żeby faceci zawracali sobie tym głowę :P jak wiecie, wybieracie się na dłuższy spacer czy na narty, to czym się kremujecie? ja znalazłam krem pielęgnacyjno - ochronny z filtrem UV, ale czy on będzie wystarczający? odpowiednio natłuści skórę żeby nie popękała?

Posted

Nie znam kremu, który pokazałaś, nigdy go nie stosowałam.

Ja zawsze stosuję jakieś kremy z firmy Soraya, bo są dobre i niedrogie. Teraz np. miód i mleko. Skóra jest fantastyczna.

Posted

Ja stosuje masło kakaowe z ziaji, jak i w czasie zimy tak też w innych porach roku. Ślicznie pachnie i ładna cera jest po tym.

Posted

O każdej porze roku - BAMBINO. Dla mnie jest to numer 1 i nie do przebicia.

Posted

Wszelkie nawilżające z racji tego,że w zimie skóra ma skłonności do pękania.

Zawsze możesz się wybrać do drogerii,czy apteki i poprosić ekspedientki,żeby Ci coś doradziły. ;)

Posted

Krem półtłusty AA help, sprawdza się doskonale, nie uczula, nadaje się dla alergików i osób posiadających bardzo suchą i wrażliwą skórę.

Posted
Ja stosuje masło kakaowe z ziaji, jak i w czasie zimy tak też w innych porach roku. Ślicznie pachnie i ładna cera jest po tym.

od tego kremu zaczelam przygode z ziaja i faktycznie zauwazylam porawe, niestety zaczal mnie po pewnym czasie uczulac, wiec przerzucilam sie na ziaje oliwkowa i jest super :)

Posted

Zwykły krem NIVEA. Dobry,sprawdzony

Na nim nigdy się nie zawiodłam.

Posted

U mnie podobnie, na mróź najlepszy jest tłusty krem wiec NIVEA jest idealny :)

Posted
na mróź najlepszy jest tłusty krem

Obecnie kremy tłuste zaleca się osobom uprawiającym sporty zimowe i w czasie bardzo dużych mrozów. Powłoka kremu tłustego sprzyja wielu niekorzystnym reakcjom, np. utrudnia naturalną wymianę ciepła, czy też wpływa na zaburzenia mechanizmów obronnych skóry. Chciałabym jeszcze dodać, że ochronę skóry przed mrozem można wspomóc pudrem sypkim z jedwabnymi proteinami. ;)

Posted

Używam dwóch kremów: Nivea Soft albo Bambino. Ale zdecydowanie najlepszy jest Bambino.

Posted

Kupiłam ten Nivea Soft, jest duży, nie taki drogi a rzeczywiście skuteczny ;) dzięki

• 9 months later...
Posted
Zwykły krem NIVEA. Dobry,sprawdzony

Dokładnie. Na noc smaruje i rano jest akurat. Tak przed wyjściem nic nie używam.

W sumie chciałam się dopytać jakiś kremów nie używa się jak są mrozy? Nawilżających tak? Bo ciągle mam z tym problem. Mój partner używa z rana nawilżającego i muszę mu to wybić z głowy jeśli faktycznie nie można ich używać, nie chce aby odmroził sobie poliki.

Posted

A ja wole Nivea Soft :)

Posted

Ja teraz tylko nivea ale ten niebieski, bo jest bardziej tłusty niż soft.

Posted

Obecnie sotsuję:

AA-Efekt-Matujacy-Krem-na-dzien-matujaco-nawilzajacy_Oceanic,images_product,5,5900116008530.jpg

nivea%20%20krem%20blacha.jpg

Bambino-krem-ochronny_Nivea-Polska-S-A,images_big,11,5900017355009.jpg

+ pomadka ochronna koniecznie:

6-garnier.jpg

pudrowa_pomadka
Posted

Nie znam tego kremu, a sama używam GARNIER Podstawa Pielęgnacji - Ochronny krem nawilżający na dzień. Stosuję go od niedawna, ale wydaje się być dobry. Na to sypki puder i mrozy mi nie straszne.

Nie lubię tłustych kremów, zawsze mam wrażenie zapchanych porów. No i się świecę.

• 2 weeks later...
Posted

Warto używać specjalnych kremów na zimę, gdyż tylko one mogą zabezpieczyc skórę przed odmrożeniem... A słyszeliście o zastosowaniu panthenolu ( na oparzenia) również na odmrożenia?

Posted
A słyszeliście o zastosowaniu panthenolu ( na oparzenia) również na odmrożenia?

Panthenol dobry na wszystko? Nie, mam chyba uczulenie bo jak ostatnio go użyłam to miałam zaczerwienione miejsce gdzie była pianka i swędziało.

A zresztą skoro mówimy o odmrożeniach to na to raczej lekarz jest dobry, tu właśnie mówimy o ochronie przed odmrożeniami.

Czytałam artykuł, że tłuste kremy powinny być dopasowane do rodzaju skóry (tak jak zwykle się to robi), inaczej zaburza się gospodarka jakaś tam i skóra nie jest zdrowa i nie tak dobrze chroniona przed zimnem (mniej więcej coś takiego), na wp było.

Posted

Ja cały czas stosuję krem z masłem kakaowym z Ziai, ale zastanawiam się nad czymś bardziej zimowym ;]

Posted

avon.jpg

Ja używam tego, firmy AVON. Bardzo ładnie pachnie i dobrze chroni skórę. Przy zakupie kremu na zimę, trzeba pamiętać o tym, aby w jego skład nie wchodziła woda (przykładem jest choćby uniwersalny nivea), ponieważ jak wiadomo, mogą wystąpić problemy ze skórą typu odmrożenia. Polecam jak najbardziej avonowy kosmetyk :D.

Posted

Przede wszystkim Nivea i Bambino. Jak dla mnie najlepsze z możliwych, bo przeznaczone dla delikatnej skóry dziecięcej czyli dużo lepsza ochrona. :)

Posted
avon.jpg

Ja używam tego, firmy AVON. Bardzo ładnie pachnie i dobrze chroni skórę. Przy zakupie kremu na zimę, trzeba pamiętać o tym, aby w jego skład nie wchodziła woda (przykładem jest choćby uniwersalny nivea), ponieważ jak wiadomo, mogą wystąpić problemy ze skórą typu odmrożenia. Polecam jak najbardziej avonowy kosmetyk :D.

Ja ten sam, bardzo dobry!

Posted

Nivea niebieski, masło kakaowe Ziai.

jak dla mnie najlepsze od lat.

krem_nivea_maly.jpg ja zawsze kupuję mały, nie lubię, jak krem jest za długo otwarty.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• michaelowax3
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane