Sebastian-kun

MGMT

19 postów w tym temacie

Nie wiedziałem do jakiego działu dać tę grupę muzyczną, iż grają oni indie pop z elementami elektroniki.

Zna ktoś, lubi?

Mi osobiście bardzo podoba się cały album Oracular Spectacular, a szczególnie Kids i time to Pretend.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę muza miła dla ucha. Nie słucham nałogowo, ale od czasu do czasu mogę.

Do tych co już podane mogę dodać Time to pretend czy Pieces of what

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwieeeeeeeeeeeeelbiam.

I co więcej dodam? Nie wiem. Ostatnia płyta miała może kilka przewidywalnych motywów, ale to się zdarza nawet najlepszym. To coś miłego dla ucha w letnie dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubię, ale nie wszystkie utwory. Kiedyś dużo słuchałam, teraz już w sumie niewiele.

W ostatnim czasie stał się bardzo popularny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam i bardzo lubię (:

Cały album Oracular Spectacular jest świetny(zwłaszcza wymienione już piosenki Kids, Time to pretend, Electric feel)! A z albumu Congratulations, kilka piosenek przypadło mi bardziej do gustu np. Flash Delirium.

(:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słucham MGMT od jakichś dwóch lat. Bardzo lubię, muzyka miła dla ucha. Do moich ulubionych kawałków w wykonaniu MGMT należą: Electric Feel, Time to Pretend, The Youth, Kids i Weekend Wars. Reszta taka sobie, że tak powiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lubię w sumie tylko time to pretend, które jest naprawdę świetnym utworem. Przesłuchałem parę kawałków z OS ale jakoś nie zainteresowały mnie na tyle by zagościć na moim odtwarzaczu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kids to [mówiąc kolokwialnie] jedna z najselerowszych piosenek ever!! świetnie brzmi, ale raczej nei na koncertach. nie wiem, czy to z nerwów, ale andrew strasznie fałszuje, aczkolwiek liczą się emocje, a te na ich koncercie są zapewne ogromne! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam i bardzo lubię "Kids" (a także mash-up z utworem Snow Patrol, zatytułowany "Chasing Kids ;-)), reszta utworów z "Oracular Spectacular" przesłuchana, ale już nie wzbudziła takich emocji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz