Co zrobić jak dziewczyna uderzy

Recommended Posts

Posted

Jest już taki temat, ale odnośnie bicia w związku. Moje pytanie dotyczy przypadku, kiedy obca dziewczyna czy znajoma, jakikolwiek osobnik płci "pięknej" (bo bądźmy szczerzy, zdarzają się szkarady :P), z którym nie mamy głębszych relacji, się rzuci do poważnego bicia chłopaka, np. na ulicy, dyskotece, w szkole.

Postawiłem to pytanie, bo zazwyczaj w takich sytuacjach facet jest na straconej pozycji, ponieważ:

a) nie może oddać "bo dziewczyn się nie bije" i zostanie damskim bokserem,

b) jak nic nie zrobi, to krzyk "ciota, dziewczynie się dał",

c) jak zablokuje cios to co dalej? Jak dziewczyna mu napluje w twarz, agresja rośnie i jej przywali, a wtedy patrz punkt a), a jeśli się powstrzyma to patrz punkt b). (podkreślam zdanie pierwsze, aby się na nim skoncentrować, drugie jest podane jako przykład).

Nie ukrywajmy, że oprócz tych "słodkich, bezbronnych, delikatnych i miłych" kobiet trafiają się również przypadki awanturnicze, agresywne i bezczelne w czynach i języku (jak i u mężczyzn, aby jakaś feministka mi nie wyskoczyła ;P). Co zatem wg was należy w takim przypadku zrobić, aby uniknąć wyniku z punktu a) i b)? Głównie interesują mnie opinie pań.

Link to comment
Posted

Sprecyzuj... Rzuca się z łapami tak bez powodu? Skoro zaznaczyłeś, że rzuca się do poważnego bicia to musi mieć poważny powód. Wtedy i reakcja chłopaka jest od tego zależna.

Link to comment
Posted

Podzielmy na trzy kategorie.

1. Dziewczyna awanturniczka, rzucająca się z powodu błahego (na nich się chciałem głównie skoncentrować).

2. Dziewczyna obrażona przez chłopaka (przypuśćmy, że wyzywał od kobiety lekkich obyczajów).

3. Koleżanka urażona przez chłopaka, choć ten nie miał tego na celu (zwyczajny kawał). Tylko proszę nie robić wykrętu, że dziewczyna z głupiego powodu się nie rzuci... przypadków jest mnóstwo, dlatego proszę się skoncentrować na skomentowaniu takiego przypadku.

Link to comment
Posted

Z dziewczyną awanturniczką ciężko coś zrobić. Najprostszy sposób - zostawić ją - oczywiście jeżeli mowa o Twojej dziewczynie. Jeżeli zaś chodzi o zwykłą koleżankę to chyba najlepiej unikać z nią kontaktu, bo jak już wspomniałeś - a źle, b źle i c również. Większość osób ma właśnie takie podejście - chłopak, który uderzy dziewczynę to zwykły cham i prostak. I chyba słusznie.

Jeżeli dziewczyna została obrażona przez chłopaka to tenże chłopak powinien jakoś znieść cios z godnością i nie robić nic.

Kiedy została obrażona niechcący to chłopak powinien po prostu wyjaśnić jej całą sytuację.

Link to comment
Posted

Na awanturniczkę jeden sposób jest - zamknąć jej usta pocałunkiem :roll:

Ale to był taki żart, bo przecież może ugryźć ; O

Z awanturniczką to chyba raczej lepiej unikać konfrontacji, a jeśli już do takowej dojdzie to zablokować jej ciosy i powiedzieć jasno i wyraźnie, żeby się uspokoiła, że nie miałeś nic złego na myśli (to też zależy z jakiego powodu tak gwałtownie zareagowała). Zapędy awanturniczki trzeba poskromić.

Jeśli dziewczyna została przez chłopaka obrażona słusznie, bo faktycznie jest dupodają to podobnie jak w przypadku pierwszym. A jeśli niesłusznie ją chłopak obraził - powinien przyjąć to na klatę :lol:

No a co do ostatniej kwestii to też uspokoić i wyjaśnić zanim sie zacznie wyrywać, że to nie miało tak zabrzmieć i przeprosić.

; )

Link to comment
Posted

Jak to napisałeś, najlepiej 'zablokować cios' i odejść.

No bo co można z taką klientką zrobić ?

Nie uderzysz, ale też nie dasz się bić.

Odejść z honorem i tyle.

Link to comment
Posted

Ech... chyba panie nie rozumiecie.

Powtarzam, nie chodzi o dziewczynę, z którą się jest. Przypadkowa na ulicy, która się rzuca bez powodu.

Jak to napisałeś, najlepiej 'zablokować cios' i odejść.

Jak piszę awanturniczka, tzn. że ona nie odpuści, zablokuje, spróbuje odejść ona się znowu rzuci, nie półśrodek, ale konkret.

a jeśli już do takowej dojdzie to zablokować jej ciosy i powiedzieć jasno i wyraźnie, żeby się uspokoiła, że nie miałeś nic złego na myśli

Jak się rzuciła bez powodu, bo np. nie podobałem jej się, że siedzę i nic nie robię, to za co ją przeprosić niby?

Spróbuję tak.

1. Dziewczyna awanturniczka, która zaatakowała bez najmniejszego powodu, żadnego kontaktu, ot się rzuciła.

2. Dziewczyna obrażona nie słusznie.

3. Dziewczyna obrażona przypadkowo (żart, zaczepka), nie mający tego na celu.

I pytam, co zrobić, aby uniknąć punktu a) i b) ;p

Link to comment
Posted
1. Dziewczyna awanturniczka, która zaatakowała bez najmniejszego powodu, żadnego kontaktu, ot się rzuciła.
Wracałam niedawno z chłopakiem i przyjacielem z jakiejś imprezy, nagle podeszły do nas dwie dziewczyny (dziewuchy raczej, bo były spore), ewidentnie naćpane. Zapytały się chłopców czy gdzieś tam z nimi pójdą, a oni odpowiedzieli żartobliwie, że bardzo chętnie by się umowili, ale niestety coś tam coś tam. Tamte wpadły w jakiś szał, krzyczały ze nie sa takimi łatwymi szmatami, rzuciły się na nas z pazurami, pluły itd. Zupełnie nie wiedzieliśmy co robić, na szczęście jakoś udało nam się w końcu z nimi dogadać, choc trudno bylo o wspólny język, myślę że podziałało na nie nasze opanowanie, ale pewna nie jestem. Gdyby nie to, skonczyloby się pewnie na regularnej bitwie :)

Master-jedi, takie sytuacje są beznadziejne, bo żadne rozwiązanie może nie być skuteczne, na jedną perswazja zadziała, na inną nie. Zresztą tak jak w przypadku męskich awanturników. To ludzie prymitywni, a na takich z jednej strony oddziaływać łatwo, a z drugiej, nie kiedy akurat są w furii.

Najlepiej wzruszyć ramionami, odwrócić się i odejść, albo spróbować jakoś otrzeźwić, choć zdaje sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest to możliwe.

Swoją drogą nie spotkałam się nigdy, żeby facet, który zachował spokój i nie uległ agresji w takiej sytuacji został nazwany ciotą, pogardę budziła raczej agresorka.

Link to comment
Posted

Ja bym taką za gardło chwyciła i nie puściła do póty,do póki by grzecznie nie przeprosiła.Jeszcze można fajnie za rączki chwycić i sprowadzić taką do parteru.(siostra tak ze mną robiła -.-)To takie cielesne metody.

Sama rozmowa raczej nic nie da,bo kobieta doskonale zdaje sobie sprawę,że jeśli facet ma jakieś zasady,to może być pewna,że jej nie uderzy,a wtedy ona może go lać bez opamiętania.

Sama jestem kobietą,ale widziałam parokrotnie takie dziewczęta,które bez cienia powodu rzucały się z pazurami na chłopaka.Ten zazwyczaj stał i zasłaniał się rękami,czekając aż furiatka się sama uspokoi.Nie wydaje mi się a żeby to była dobra metoda,bo wtedy wyraznie dajemy przyzwolenia na to,żeby nas okładano. ;)

Link to comment
Posted

awanturniczke to ja bym wziela chwycila i chyba nia wstrzasnela. no ja rozumiem kobieta kobieta ale takiej to chyba daleko do kobiecosci. wstrzasnac to nie znaczy bic. chwycic za ramiona i nie pozwolic machac łapkami :)

Link to comment
Posted

Ja bym nigdy nie uderzyl kobiety w kazdych okolicznosciach i nie wazne czy to moja dziewczyna czy znajoma itp nawet lekko na zarty

Link to comment
Posted

Nie trzeba mieć poważnego powodu, by rzucić się do bójki. Zdarzają się ewenementy, gdzie dziewczyna z pełnym agresji wyrazem twarzy, wulgaryzmami podchodzi do chłopaka [a także nie raz i do dziewczyny], wymierza cios w nos "bo, co się k**** gapisz?!". I nie chodzi o zaczepki, podrywy, czy coś w tym rodzaju. Po prostu są osoby, które po pijaku szukają nawet błahych powodów byle by zrobić sensację.

Nie jestem zwolenniczką bicia kogokolwiek - czy to faceta czy kobiety. Uważam, że osoby załatwiające swoje sprawy poprzez wymierzanie ciosów znajdują się już na totalnej nizinie społecznej. Jednak, jeśli dziewczyna bije faceta, "bo taki ma kaprys" - jestem za tym, by facet nie dał sobie dmuchać w twarz. Bicie [głównie w miejscu publicznym] to potworne upokorzenie i jestem za tym, by nie dać się poniżać. Czy to przez faceta czy przez kobietę - nikt nie ma prawa zostać w ten sposób potraktowanym - zwłaszcza, jeśli nie dał ku temu powodu.

Link to comment
Posted

W prawdzie nie byłam świadkiem, gdy obca dziewczyna rzuca się z pięściami na chłopaka ani o niczym takim nie słyszałam, ale myślę, że trzeba zatrzymać cios (nie oszukujmy się - 90% facetów jest silniejszych od kobiet), poczekać aż ta się trochę uspokoi i zobaczy, że nie ma szans i dobitnie powiedzieć, że nie ma o co się rzucać, że nic się nie zrobiło a jeśli ma pretensje do konkretnej osoby, to niech z nią załatwi tę sprawę a nie robi awantury obcym, na Boga, ludziom.

Naprawdę istnieją takie wampirzyce, które będą biegły za nieznajomym, rzucały mu się na plecy i wbijały paznokcie ot, tak bez powodu?;>

Link to comment
nieprzytomny3
Posted

Ja powiem jak ja zareagowałem: stałem w miejscu i mówiłem "mocniej" przy czym śmiałem się na cały głos, mówiłem również "lubisz na ostro?", czy "też to lubię", "wyładuj się, wiem, że masz jakieś problemy :crazy: ".

Zostałem zaatakowany bez powodu przez w sumie można powiedzieć nie znajomą. Kojarzyłem ją tylko z widzenia, imienia i z lekka charakteru, bo trudno nie znać dziewczyny wyzywającej na schodach, na całą szkołę od kur... pier... je... aby ktoś szedł szybciej.

Jednak to wyjście raczej dla twardzieli, bo może cię długo bić z liści po twarzy, nawet okopać krocze(to miejsce radze jako jedyne chronić), a gdy się zmęczy radzę złapać za ręce i powiedzieć "Co już zmęczyłaś się?", a jeśli cię opluje musisz ją obrazić, aby nie musieć bić wtedy to radze powiedzieć "Ty miałaś gorsze płyny w sobie, SZM*TO!"

Link to comment
Posted

Nie ma co rozmyślać nad tym jak postąpić powinien facet gdyż sprawa jest prosta ;p Złap ja za ręce gdy będzie nimi machała i przyciśnij do niej (wiesz chyba o co kaman) i po prostu spróbuj się dowiedzieć o co jej biega w czym problem. Gdy już sobie wyjaśnicie wszystko będziesz mógł ja puścić i odejść w spokoju, a nawet jestem pewien ze drugi raz nie przydarzy Ci się coś takiego z jej strony ;]

Nikt nie powie ze damski z Ciebie bokser, ani ze leszcz bo panience dałeś się pobić ;)

Link to comment
Posted

Jesli dziewczyna uderzy to zadna z niej dziewczyna poniewaz zatraca wtedy swoja kobiecosc

Link to comment
Posted

Akscensjonat, czasami dziewczyna musi jej w ten sposób bronić.

Link to comment
Posted
Akscensjonat, czasami dziewczyna musi jej w ten sposób bronić.

Nie łap go za słówka nie mówimy o obronie z jej strony tylko o ataku bezpodstawnym

albo o takim z bardzo słabym/błahym powodem

Ja jednak proponuje złapać i potrząsnąć mocno parę razy jak shake'iem

mam 2 młodsze siostry także jakieś awantury są na porządku dziennym xD

Link to comment
Posted
Jesli dziewczyna uderzy to zadna z niej dziewczyna poniewaz zatraca wtedy swoja kobiecosc
a więc można ją spokojnie lać, jakie proste rozwiązanie :wink:

Hm, nie wiem jak to określić, ale np złapać tak jak policjanci skuwają, albo po prostu jakoś unieruchomić (nie chcę powiedzieć że złapać za gardziel jak kurę). Zrobić coś w tym stylu, ażeby nie mogła dalej bić i zarazem żeby ją to troszku zabolało. Potrzymać chwilę, ażeby zrozumiała, ze jest głupia i nie ma szans :roll: Bo w gruncie rzeczy kobiety nie mają z facetami szans zazwyczaj.

Może i ktoś powie że to pod podpunkt a) się łapie, ale co tam. Głupia baba co się awanturuje i leje bez powodów, to dlaczego traktować ją jak damę? :roll:

Link to comment
Posted

Elof, błahy powód to pojęcie względne. Nie łapię nikogo za słówka, ale Akscensjonat napisał ogólnie - dziewczyna traci kobiecość, gdy uderzy, nie sprecyzował w jakich sytuacjach, więc miałam prawo zinterpretować to na swój własny sposób. Dodatkowo sądzę, że nikogo swoją interpretacją nie obraziłam, więc nie rozumiem o co masz pretensje. Poza tym czytaj dokładnie temat i posty pod nim napisane - master_jedi przedstawił 3 sytuacje, w których dziewczyna może uderzyć i jedną z nich była właśnie obrona.

Link to comment
Posted

Nie mam pretensji , mogłem wstawić jakaś minkę łagodzącą fakt ;)

wracając do tematu dziewczyny/kobiety sa odporniejsze na ból od mężczyzn

tyle ile facet często spasuje po wykręceniu mu reki i przytrzymaniu tak chwile

to ONA nie da tak łatwo za wygraną będzie gryźć ,próbować kopać ,przydeptać stopy obcasem ,wiercić sie itd dlatego odradzam takie sposoby ;D

Po prostu złap ja i porządnie nią potrząśnij parę razy jak kukła będzie zmieszana , wyrwana z rytmu i nie bdzie miała co zrobić ?

co kopnie cię? chyba siebie w głowę xD

A mowie to poważnie bo nieraz chociażby rozdzielałem siostry ;D

mówi sie ze bracia sie bija pfffff

Link to comment
 • 12 years later...
wnerwiacz
Posted

A co jeśli chciałbym odegrać się na tej dziewczynie ,która  mnie uderzyła?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online

  • There are no registered users currently online
 • Tematy

 • Recent Status Updates

  • Borowy

   Borowy  »  mw2

   Ej, robimy coś?
   · 1 reply
  • Gerda

   Gerda  »  Martusiaaaaaa92

   Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
   · 2 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92  »  Gerda

   O, nowy nick!
   · 1 reply
  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   sgt.manson
   sgt.manson
   1
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up