Jump to content

Kto lubi Justina Biebera ??

MissKasus96

Recommended Posts

Posted

Justin Bieber tak fajnie śpiewa i w ogóle jest taki uroczy i nie umiem przestać o nim myśleć. :D :)Lubie wszystkie jego piosenki i nie moge doczekaćie koncertu, który być możęzie w Polsce ...

Posted

Do niedawna go nie znałam (kilka dni temu coś o nim koleżanka bąknęła :D )

No nie powiem ciekawy głos i fajne kawałki.

W Polsce ma być jego koncert?!

Wow!

Posted

Jakiś dzieciak. Głos ma przecietny.

Piosenki masakryczne. tyle ode mnie.

Posted

Dżastin Bimber ssie ;o ;d ma 15 (czyileśtam) lat a wygląda jakby miał z 12, do tego śpiewa jak dziewczyna. Idol i bóg seksu wszystkich 11-latek :lol:

Sebastian-kun
Posted

przejdzie mutacje i dupa za przeproszeniem.

Posted

omg. śpiewa jak dziewczynka. dzieciak, głos mu sie zmieni i co zrobi chłopak? ;p

Sebastian-kun
Posted

mówię, mutacja i kraksa :D

Posted

Ee,nie znam,słyszałam fragment piosenki,porażka.

Posted

Chyba jestem zacofana, bo nie słyszałam ani jednej jego piosenki. To powód do dumy czy wstydu?

Posted

Nie lubię go, słyszałam kawałek jakiejś jego piosenki, głos ma masakryczny, i tyle ode mnie. Kolejna gwiazdka rodem z "Bravo"...

Posted
Nie lubię go, słyszałam kawałek jakiejś jego piosenki, głos ma masakryczny, i tyle ode mnie. Kolejna gwiazdka rodem z "Bravo"...

j/w

zrobili mu grzywke, przez co wygląda jak Zac Zafron (czyli jak dziewczyna), tylko czekać aż chłopak przejdzie mutacje, wpadnie w narkotyki itd

Ewidentnie skreowali go, żeby trzynastki do niego wzdychały (;

Posted
Zac Zafron

I jak Dżezi Mkkartnej. ;<

Ale ja nic do niego nie mam. Serio,piosenki sa lekki i w sumie się nieźle je słucha,chłopak jest w pewnym stopniu uroczy i fajny,zabawny.

Nie jestem w nim hot zakochana,ale nic do niego nie mam,zobaczymy jak wyjdzie na studyjnym albumie. ; )

• 2 months later...
Rather_Logical
Posted
Dżastin Bimber ssie ;o ;d ma 15 (czyileśtam) lat a wygląda jakby miał z 12, do tego śpiewa jak dziewczyna. Idol i bóg seksu wszystkich 11-latek :lol:

specjalnie wykreowali takiego nieletniego pedałka, który podbija serca małych dziewczynek

a jego menadżer trzepie niezłą kasę... ;]

Posted

Ostatnio przeglądając jedną ze stron plotkarskich nieźle się uśmiałam, aż muszę zacytować:

Lubię hip-hop i R&B i jestem naprawdę zadowolony z tego, że mogę pracować z gwiazdami tych gatunków. Usher, Ludacris i Lil Wayne są naprawdę fantastyczni, a dzięki nim moje utwory są wyjątkowe, nie to co tandetne i oklepane pioseneczki gwiazdek Disneya, typu Miley Cyrus, czy Jonas Brothers. Cieszę się, że nie musiałem zaczynać kariery jak oni.

Jak dla mnie nie ma nic fajnego w jego "muzyce". Kolejny młody chłopaczek, który śpiewa o miłości.

Posted

I jak Dżezi Mkkartnej. ;<

hahaha też mi się z nim skojarzył;p

to chłopak śpiewa?;oooo

nienawidzę takich głosików

Posted

Ten chłopczyna działa mi na nerwy. Nie mogę po prostu takich gwiazdeczek. Sory, ale żygać mi się chce jak go widzę albo słyszę

Posted

1271261813_by_ArkadiuszEurope_500.jpg

I już wiemy wszystko ;D

usłyszałam jego jedną piosenkę, ale dla mnei dziecko bez osobowości i talentu. Po mutacji koniec jego kariery, gwiazdka na 5 minut. ;]

Posted

wolę jego lekkie piosenki niż głupi hiphop. a obiektywnie rzecz ujmując - jest popyt, jest podaż. i różne gatunku skierowanie do różnych grup. i tak jak nastolatki nie słuchają muzyki klasycznej, tak dorośli nie słuchają piosenkarzy/boysbandów pop.

i nie rozumiem wzburzenia i najeżdżania na tego chłopaka, skoro są ludzie, którzy go słuchają, to znaczy, że nie tworzy, za przeproszeniem, gówna [jeśli ktoś ma się zamiar odezwać, że dla niego to jest gówno, to niech się ugryzie w język, bo o gustach się nie dyskutuje, a faktem świadczącym, że to nie jest ogólnie przyjęte gówno jest to, że chłopak ma fanki].

Posted

widzę go w kółko na okładkach wszystkich młodzieżowych pisemek, a jeszcze nigdy go nie słyszałam O_o; muszę chyba zajrzeć na youtube... ale podrzuci mi ktoś najpopularniejsze tytuły? nie będę oceniać czyjejś muzyki po wyglądzie wykonawcy~

• 1 month later...
Posted

Pod względem muzycznym Justin wypada według mnie kiepsko, ale buźkę za to ma śliczną. Nie rozumiem tego najeżdżania na niego zewsząd. Więcej Biebera na demotywatorach tudzież komixxach niż w radiu. Ma swoje pięć minut, niech je chłopak wykorzysta. Bo kto by tego nie zrobił? A jeśli ktoś nie przepada za jego muzyką, niech nie zapomina, że zawsze ma możliwość zmiany stacji. ;)

Odpowiadając na pytanie w temacie - lubię na niego trochę popatrzeć, bo jest rzeczywiście słodki. Ma jeszcze taką chłopięcą, niewinną urodę. Za nic nie dałabym mu 16 lat.

Posted

muzycznie okropne, tak to zwykły, przeciętny reprezentant głównego, masowego nurtu. A znudziło mi się śmianie, żarty z niego z tego powodu że gdzie bym nie wszedł to ciągle biber-jokes

Posted

Nie podoba mi się ale jego piosenka wpadła mi ucho od niechcenia - pisałam prace i włączyłam tv na muzycznym kanale i nagle się skapnęłam, że siedzę i podryguje, patrze na piosenkę a tam Justin z Baby no i teraz zapuszczamy sobie z siostrą i sobie leci, choć i tak jest obiektem żartów ale tylko dlatego, że naczytałyśmy się tych opinii jaki to on nie jest "męski" i to "jak go kocham, zostaw go w spokoju, on jest mój, on kocha tylko mnie, będziemy razem na zawsze" :D Innych piosenek po za ta jedną nie słyszałam. Jednak to gwiazda 5 minut bo słyszałam, że juz przechodzi mutacje i ciekawe co bedzie dalej...

Więc my też się tak kłócimy:D oczywiście bardziej nabijamy się z tych lasek, z niego przy okazji:)

W całej tej sprawie to wszystkie te nastki są tak żałosne w swoim ukochaniu Justina, że on sam dla mnie jest śmieszny i żałosny.

Ale co tam... I tak Kim Kardashian się nim zainteresowała, umawiają się na spotkania więc biedne dziewczynki umierają ze smutku, ehhh... Zapewne Kim zostanie napadnięta przez jego fanki i zaszlachtowana...

jestem dość dobrze poinformowana jak na nielubiącą go :D

Posted

Jego muzyka w ogóle mnie nie pociąga. Do tej pory słyszałam kilka Jego piosenek i żadna z nich nie przypadła mi do gustu. To jak wygląda nie ma znaczenia, nie zwykłam oceniać książki po okładce.

Ot, zwyczajny małoletni chłopaczek, który pojawił się na rynku nie wiadomo kiedy i nie wiadomo skąd, zrobił wielkie bum, rozkochał w sobie niezliczone rzesze młodych dziewcząt, zarobi miliardy i zniknie równie szybko jak się pojawił. Chłopak ma swoje pięć minut i fajnie, że je wykorzystuje, każdy na Jego miejscu postąpiłby tak samo. A wszystkie drwiny, żarty i obelgi w Jego kierunku [podobnie jak w kierunku innych [często tych młodszych] gwiazd] wynikają chyba tylko z zazdrości.

Posted

Hm, piosenki słyszałam gdzieś kiedyś przelotem, ale to nie mój typ. Nie wróżę mu długiej kariery, ale kto go wie. Swoją drogą taka mała sprzeczność:

jeśli ktoś ma się zamiar odezwać, że dla niego to jest gówno, to niech się ugryzie w język, bo o gustach się nie dyskutuje

niż głupi hiphop

:P

Posted

Ciekawe co będzie po mutacji :D

Nie lubię go, moim zdaniem na siłę promowany, ma tyle głosu co i jakaś Miley Cirus, jest sławna bo jest, a nie dlatego, że jest rewelacyjną wokalistką. Wiele lepszych głosów jest prawie nieznanych.